Nakúpte v našom novom showroome a získajte darček

Pri príležitosti otvorenia nášho showroomu v Bratislave sme si pre vás pripravili špeciálnu akciu na privítanie. V prípade, že si priamo v bratislavskom showroome* zakúpite akýkoľvek produkt z našej ponuky, dostanete od nás strieborný šperk zdarma. Akcia platí do 31. 10. 2018 vrátane.

*Akcia sa vzťahuje len na produkty objednané priamo na osobnom stretnutí v showroome v Bratislave a nezahŕňa objednávky vopred vybavené cez e-shop. Viac informácií o podmienkach nájdete tu.

Pri príležitosti otvorenia nášho nového showroomu v centre Bratislavy sme si pre vás pripravili špeciálnu akciu na privítanie.

Príďte si k nám do bratislavského showroomu osobne pozrieť vyhliadnutý šperk, prekonzultovať svoj vysnívaný zásnubný prsteň, vyskúšať svadobné obrúčky alebo si skrátka vybrať z toho, čo ponúkame. V prípade, že si priamo na mieste zakúpite* akýkoľvek produkt z našej ponuky, dostanete od nás strieborný šperk zdarma. Akcia platí do 31. 10. 2018 vrátane.

*Akcia sa vzťahuje len na produkty objednané priamo na osobnom stretnutí v showroome v Bratislave a nezahŕňa objednávky vopred vybavené cez e-shop. Viac informácií o podmienkach nájdete tu.

Máte záujem o osobné stretnutie?

Svojim zákazníkom poskytujeme plný servis, vrátane konzultácií s našim odborníkom. Dohodnite si osobné stretnutie v našom bratislavskom showroome a spoznajte naše šperky zase o trochu lepšie.

Dohodnúť si stretnutie

Zásnubné prstene

Vyberte si zo zlatých a platinových zásnubných prsteňov s drahokamami alebo diamantmi. Pripravili sme ponuku toho najlepšieho z každej kategórie, či už vyberáte podľa štýlu, materiálu alebo ceny.

Vyberte si z našej ponuky zlatých a platinových zásnubných prsteňov doplnených farebnými drahokamami alebo trblietavými či čiernymi diamantmi. Fantázii sa medze nekladú, dôležitý je účel: nájsť prsteň, ktorý vás spojí na veky vekov. Pripravili sme pre vás ponuku toho najlepšieho z každej kategórie, či už vyberáte primárne podľa štýlu, materiálu alebo ceny.

Zásnubné prstene

Svadobné obrúčky

Potvrďte svoj sľub vernosti svadobnými obrúčkami, vypovedajúcimi o povahe vášho vzťahu. Budú to tie diamantové, drahokamové alebo si vyberiete minimalistické zlaté či platinové prstene?

Potvrďte svoj sľub vernosti unikátnymi svadobnými obrúčkami, ktoré budú vypovedať o povahe vášho vzťahu a partnerstva. Budú to tie diamantové, drahokamové alebo si vyberiete minimalistické zlaté či platinové prstene? Dodajte im navyše aj jedinečnosť vo forme vyrytého dátumu svadby či mien. Vyskúšajte si umenie kompromisu a objavte ideálne obrúčky, ktoré budú vystihovať vás oboch.

Svadobné obrúčky

Dámske šperky

Inšpirujte sa našou ponukou a vyberte si, či túžite po minimalistickom klenote z hladkého kovu alebo extravagantnejšom kúsku plného trblietavých diamantov a žiarivých drahokamov.

Obdarujte šperkom svojich blízkych alebo potešte seba samú. Inšpirujte sa našou ponukou a rozhodnite sa, či túžite po minimalistickom klenote z hladkého kovu alebo extravagantnejšom kúsku plnom trblietavých diamantov a žiarivých drahokamov. Každý šperk má svoju vlastnú symboliku a pôvod, tak si nájdite ten svoj - ten, ktorý vám nedá spať, kým nebude váš.

Dámske šperky

Pánske doplnky

Objavte dôležitosť a šmrnc pánskych doplnkov, ktoré doladia šatník každého džentlmena. Manžetové gombíky, kravatové spony či klasické pánske prstene - všetko v nadčasovom dizajne a precíznom spracovaní.

Objavte dôležitosť a šmrnc pánskych doplnkov, ktoré odlíšia a rozžiaria šatník každého džentlmena. V oblasti pánskych šperkov sa zameriavame na kvalitné materiály, precízne prevedenie a decentný nadčasový vzhľad. V našom výbere objavíte manžetové gombíky tradičných tvarov, kravatové spony alebo klasické pánske prstene zdobené diamantmi či farebnými drahokamami a gravírovaním na prianie.

Pánske doplnky

Chcete sa dozvedieť viac informácii?

Neviete si s niečím rady alebo vás zaujímajú niektoré modely skladom? Veľmi radi vám so všetkým pomôžeme pri osobnom stretnutí v našom bratislavskom showroome.

Dohodnúť si stretnutie