Kufrík na šperky so zrkadielkom biely Valletta

Elegantný kufrík na šperky značky Dulwich Designs udrží vaše klenoty v bezpečí doma aj na cestách. Šperkovnica obsahuje okrem rôznorodých priehradok a hlbokého šuplíka tiež praktické zrkadielko. Uschováte do nej prstene, náušnice, prívesky a iné doplnky. Biely kožený povrch a krémový vnútrajšok dopĺňajú prvky v odtieni žltého zlata, bezpečnostná zapínacia spona a pútko, za ktoré kufrík ľahko uchopíte. Organizujte svoje klenoty s patričnou starostlivosťou.
100 € 90 €

Detailný popis

Vonkajšia časť

Materiál koža
Farba biela

Vnútorná časť

Materiál zamat
Farba / vzor béžová

Rozmery

Výška 140 mm
Šírka 160 mm
Hĺbka 125 mm
Značka Dulwich Desings

Dodanie (48 hodín)

 • Expresné dodanie do 48 hodín

  Tento štýlový doplnok na vás už netrpezlivo čaká v našom sklade. Doraziť k vám môže vo všedné dni už za 48 hodin. V tom prípade však musí byť objednávka vytvorená dopoludnia do 12tej hodiny.

Doporučenia (Heureka)

 • Nádherný šperk, kvalitné vyhotovenie, dokonalé darčekové balenie, dobrá komunikácia s predajcom. Určite odporúčam.

 • Som maximálne spokojná od začiatku až do konca ústretová komunikácia, pomoc pri výbere, dodržanie termínu dodania. Prsteň je úžasný, balenie, krabička, čokoláda a všetky drobnosti, ktoré boli súčasťou veľmi potešili. Veľmi milo som prekvapená, po prvý krát som cítila, že si ma ako zákazníčku vážia a tak aj celý čas ku mne pristupovali.

 • Bude to náš rodinný šperk! K šperku bol zaslaný certifikát a postyknutá doživotná záruka. Balík bol doručený vo veľmi peknom balení. Komunikácia predávajúcich so zákazníkom je na vysokej úrovni.

Spoznajte nás lepšie

Na čo sa ešte môžete tešiť pri kúpe tohto doplnku

 • Doručenie zdarma

  Doručenie úplne zadarmo k akémukoľvek doplnku. Môžete si vybrať doručenie kuriérom DPD alebo si môžete doplnok osobne vyzdvihnúť v našom showroome v Bratislave.

 • Stierací žreb

  V svojej zásielke nájdete aj súťažný stierací žreb. A viete, čo je na ňom špeciálne? Vyhráva totiž úplne každý!

 • Malý darček od nás

  Milujeme prekvapenia a radi prekvapujeme svojich zákazníkov. Pripravíme pre vás niečo malé a roztomilé, aby bol váš deň ešte lepší.