Lak na nechty k zásnubnému prsteňu

Ako skombinovať lak na nechty so zásnubným prsteňom

Ako skombinovať lak na nechty so zásnubným prsteňom

Konečne ste od vášho vyvoleného dostala zásnubný prstienok alebo máte tušenie, že sa vás chystá konečne požiadať o ruku? Tak to sa blíži najlepšia príležitosť vyskúšať si novú manikúru!


Samozrejme, že so zásnubami a blížiacou sa svadbou sú spojené dôležitejšie aktivity a úlohy, ktoré bude potrebné zariadiť. Na druhej strane, práve v tomto období stresu a zhonu je dobré urobiť si chvíľku len pre seba a trochu rozhýčkať svoje prstíky. Navyše sa budete chcieť určite so svojim zásnubným prstienkom pochváliť, takže manikúru určite nepodceňte. A ak vyberiete ten správny lak na nechty, zásnubný prstienok ešte viac vynikne!

Aby sa prstienok na fotografiách ukázal v tom najlepšom svetle, je dobré zvoliť typy a farby lakov, ktoré podčiarknu lesk a iskru diamantov alebo drahokamov a budú farebne ladiť s typom drahého kovu. Jedine tak s novým prstienkom skutočne oslníte. Preto sme pre vás zostavili zopár tipov.

Jemné ružové tóny

S jemnými ružovými alebo krémovými farbami sa určite netrafíte vedľa. Ak máte výrazne farebný krúžok, napríklad zásnubný prsteň s rubínom či zásnubný prsteň s turmalínom, alebo netradičný tvar či brus kamienka, môžete staviť na istotu v podobe bezfarebného laku. Tieto jemné odtiene a farby totiž nebudú prebíjať krásny farebný alebo netradičný prstienok, ale naopak mu pomôžu vyniknúť.

Vyskúšajte si teda pár takých jemných odtieňov a vyberte si ten, ktorý sa bude najlepšie hodiť k vášmu outfitu alebo k typu a odtieňu vašej pleti. Ak chcete vybrať predsa len niečo netradičné z jemných krémových lakov, skúste napríklad laky vo farbách jemnej levanduľovej alebo napríklad laky na nechty s jemnými trblietkami.

Ohnivá červená

Pre tradičné jemné šperky s drobnými diamantmi, ako sú zásnubné prstene v štýle solitér alebo zásnubné prstene s tromi kameňmi, sa hodia výrazné laky na nechty. Zvoliť teda môžete čerešňovo alebo jahodovo červenú, ktorá je stálicou vo svete farebných lakov. Jemnému zásnubnému prsteňu navyše dodá ten správny šmrc a lesk. Aj tradične výraznú červenú môžete oživiť v podobe fuksiovej alebo purpurovej, ktoré zásnubný prstienok doslova rozžiaria.

Svieža biela

Zásnubné prstienky s postrannými kameňmi, či už čírymi alebo farebnými, zjemní hladká biela farba, ktorá navyše vyzerá elegantne a nadčasovo. Tento lak možno tiež ľahko kombinovať s akýmkoľvek oblečením alebo príležitosťou. Odvážnejšie z vás môžu vyskúšať aj modernú mentolovú, ktorou naopak prstienok s trblietajúcimi diamantmi viac rozveselíte a omladíte.

Tajomná fialová

Majestátny a mystický vzhľad docielite výraznou temnou fialovou, s ktorou bude váš zásnubný prstienok vyzerať ako stvorený pre kráľovnú. Túto farbu si obľúbili aj hollywoodske hviezdy, pretože kombinácia jemného prstienka a temnej fialovej vyvoláva skutočne dramatický dojem. Okrem šperkov s diamantmi fialová perfektne doplní tiež prstene s morganitom či zásnubné prstene s perlou. A ak chcete ísť ešte ďalej, vyberte určite lak farby tmavého indiga, ktorý sa hodí ku všetkým tvarom aj veľkostiam prsteňov.


Nech už však zvolíte akúkoľvek farbu alebo ďalšie doplnky k vášmu zásnubnému prstienku, dôležité je predovšetkým, že vám vaša milovaná osoba túži urobiť radosť, ktorú vyjadrila práve pomocou tohto jedinečného šperku, ktorý vyjadruje tie najúprimnejšie city!