Šperky pre Emmy

Každý môže zažiariť

Ako vybrať šperk pre Emmy?

Ako vybrať šperk pre Emmy ?

Môže sa to stať aj vám! Otvoríte záhadnú obálku a zistíte, že vám práve prišla pozvánka na Emmy! Čo dodať ? Snáď iba to, že blahoželáme! Bohužiaľ, či naopak vďaka bohu spolu s tým začína aj súboj s časom, aby ste sa dokázali upraviť, zvoliť vhodné oblečenie a predovšetkým vybrať tie správne doplnky - šperky. Je totiž zrejmé, že len s ohromujúcim šperkom budete na červenom koberci za hviezdu.


Pravdepodobne nebude prekvapením, že hviezdy svetového formátu majú spoľahlivý systém výberu šperku. My sa mu pozrieme na zúbok, pretože učiť sa od skúsenejších sa vyplatí.

Ako prvé sa stretnete so svojim kaderníkom, s ktorým behom vymýšľania účesu, ktorý najlepšie podtrhne vašu krásu, prejdete všetky módne časopisy s jediným cieľom - nájsť šperk, ktorý bude minimálne rovnako okúzľujúci ako vy! Zvolíte decentnú klasiku, alebo naopak vsadíte na nevšednú jedinečnosť a výraznosť ? Šperk voľte rozvážne, pretože ten aj bez slov bude popisovať vás samotnú.

,,Misia splnená”, preletí vám hlavou pri nájdení toho pravého šperku, ktorý vám dodáva iskru. A preto je potrebné kontaktovať spoločnosť, ktorá šperkom disponuje. Môžete si tiež zaistiť návštevu showroomu, ale kedže sa dostávate medzi elitu, známe osobnosti, pravdepodobne na to čas mať nebudete. Transport šperku s pomocou bezpečnostnej služby to ale samozrejme istí.

Pretože sa jedná o drahú záležitosť, formalitám a podpisom právnych dokumentov sa rozhodne nevyhnete. Je to naozaj tak, ani hviezdy ako vy sa týmto veciam nevyhnú. Každopádne nezúfajte, pretože jediná myšlienka na to, ako sa s takým skvostom na krku budete vynímať na titulných stránkach vám hneď zlepší náladu a vykúzli úsmev na perách.

A hľa! De facto cez noc ste sa stali senzáciou, po ktorej všetci priahnú. Status quo sa zmenilo a jednotliví návrhári sami kontaktujú vášho stylistu s návrhom spolupráce. Svetové značky sú tiež ochotné zaplatiť vám za to, že budete nosiť a prezentovať ich šperky. Fotografie zachytávajúce vás s takto originálnymi a drahými kúskami potom využijú ako vynikajúci marketingový ťah. Fotografie sa budú rýchlosťou blesku šíriť pomocou tlačových správ, aj sociálnych sietí. Za to všetko vám tiež hodlajú náležite zaplatiť. Však ešte, aby nie. Pretože keď hviezda vášho formátu bude prezentovať ich jedinečné kúsky, je to tá najlepšia reklama. Neváhate preto a súhlasíte.

Nie je pochýb o tom, že čím dlhšie budete mať tieto jedinečné kúsky na sebe, tým viac ich budete tiež milovať. Nadšenie návrhárov bude odrazené v špeciálnej cene navrhnutej len pre vás. Je zrejme, že prezentácia pomocou celebrity zvýši povedomie o značke, čo sa odrazí vo zvýšenom záujme o produkty a vyšších predajoch. Nie každý si však môže dovoliť investovať do šperku tak vysoké čiastky, preto budú predstavené tiež verzie pre priemerného spotrebiteľa. Čo viac si priať?

Nemusí íst priamo o prechádzku po červenom koberci, či prevzatie tak významnej ceny. To čo sa tu snažíme povedať je fakt, že aj keď sa nejedná priamo o slávnostné predávanie cien Emmy, žena zažíva krásne a jedinečné momenty svojho života každý deň. A práve správne šperky, ktoré behom týchto momentov bude mať na sebe sa pre ňu stanú niečím výnimočným a jedinečným. Stanú sa kúskom jej samotnej.

článok bol prevzatý z webu 4csblog.gia.edu