Súťažte s nami


Vieme, ako veľmi radi všetci súťažíte. Pretože vám chceme urobiť radosť, pripravujeme pre vás množstvo súťaží, v ktorých môžete vyhrať jeden z našich krásnych šperkov.

Súťaže na Facebooku

Pokiaľ ste fanúšikovia našej stránky na Facebooku, tak určite viete, že tu robíme veľké množstvá súťaží, v ktorých odmeňujeme našich verných fanúšikov. Tieto súťaže môžu mať rôznu podobu.

Súťaže na Instagrame

Na Instagrame pravidelne zdielame fotky našich šperkov i niečo zo “zákulisia” nášho e-shopu. Tiež tu ale pre vás pripravujeme špeciálne súťaže, ktoré nikde inde nie sú. Pravidlá sa menia a súťaže sa snažíme vymýšľať pestré, aby vás stále bavili. Oplatí sa nás sledovať, nech vám nič neutečie!

Zákaznícka súťaž

Našich zákazníkov si vážime, a preto máme pripravenú súťaž určenú len pre nich - Šperk štyroch ročných období. Pokiaľ ste u nás nakúpili, stačí, ak vyplníte náš dotazník a poskytnete nám spätnú väzbu, automaticky sa tak zaradíte do losovania. Svoju šancu na výhru navyše môžete zvýšiť, pokiaľ nám pošlete fotografiu šperku. Viac podrobností sa dozviete tu.

Prajeme vám veľa šťastia v súťažiach!