Povedali o nás

Každý deň si pred seba kladieme jeden jasný cieľ: potešiť vás a splniť každé vaše prianie.
Dôkazy o tom, že sa nám to darí, k nám prichádzajú v podobe spätnej väzby od našich úžasných zákazníkov.

Prečítajte si, čo o nás povedali naši zákazníci!

Povedali o nás

Na tejto stránke nájdete recenzie z nezávislého cenového porovnávača, Heuréky a taktiež recenzie od našich zákazníkov zaslané priamo k nám. Ak si chcete pozrieť recenzie na špecifický typ produktu alebo recenzie podľa typu príležitostí, použite náš filter, v ktorom môžete špecifikovať vaše požiadavky.

Recenzie z heuréky Overené zákazníkmi - heureka.cz

  • S obchodom som veľmi spokojná, hoci som objednávala prvý raz, a to pre moje najmilšie kolegyne. Boli ohúrené krásou šperkov, veľmi sa potešili. (19.6.2019)

  • Korektné a rýchle jednanie, výborná informovanosť o stave objednávky. Veľký výber produktov. (4.7.2019)

  • Tovar mi prišiel krásne zabalený, s vloženými darčekmi, s certifikátom, doručené behom dvoch dní. Prvotriedny obchod, doporučujem. (16.7.2019)

  • Excelentná profesionalita, rýchlosť dodania tovar, komunikácia. Fakt klobúk dole, odporúčam každému. (19.7.2019)

Recenzie od našich zákazníkov

Vybrali ste : promócie

Super servis, odporúčam! :)

Martin H., Košice (30.9.2018)

Vrelo odporúčam. Veľký záujem o zákazníka, ochotné informovanie o stave zásielky, široký výber sortimentu a ceny primerané kvalite dodaného tovaru. Ten bol krásne zabalený s množstvom ďalších darčekov.

Adriana P., Turzovka (6.6.2018)

Šperky sú krásne, prišli pekne zabalené aj s venovaním, dúfam, že urobia radosť.

Danica Č., Bratislava (6.6.2018)

Rýchle príjemné jednanie, včasné dodanie, pekný šperk, splnilo to moje očakávania. Ďakujem.

Róbert I., Podlužany (18.8.2017)

Klenotníctvo vrelo odporúčam. Vyjadrujem maximálnu spokojnosť so šperkami, s osobným prístupom aj s celým procesom kúpy a doručenia šperku. Aj napriek objednávke šperku na mieru a deadlinu, ktorý som im dala, nezaváhali a objednávku vybavili k mojej spokojnosti. Želám veľa spokojných zákazníkov a nech Vám to vydrží.

Zuzana S., Bratislava (24.7.2017)

Kvalita, dovoz, veľký výber, dobre ceny, dobra odozva predajcu. Som spokojný s nakupom.

Jaroslav K., Nitra (24.7.2017)

Vrelo odporúčam všetkým, šperky prišli nádherne zabalené, s certifikátom, malým darčekom naviac a s krásnym poďakovaním, písaným rukou, úžasné.

Elena B., Čadca (24.7.2017)

Bola som velmi spokojna so svojim nakupom. Sluzby spojene s nakupom boli vynikajuce, balenie a dodanie sperku profesionalne. Samotny sperk je velmi elegantny. Urcite odporucam a prilezitostne sa na vase stranky rada vratim.

Lenka K., Pusté Úľany (28.6.2017)

Vynikajúci servis aj zážitok s Vami nakupovať!

Ivana S., Bratislava - Ružinov (3.8.2016)

Odporúčam tento obchod. Stránka obchodu je veľmi príjemná. Platba za tovar je bezproblémová. Veľký záujem o zákazníka zo strany obchodu aby bol čo najspokojnejší.

Mário R., Dolný Ohaj (16.6.2016)

Veľmi si vážim prístup, ktorí poskytujete. Od začiatku objednávky ma prekvapila ochota pomôcť, dohodnúť sa a vyhovieť zákazníkov. Takto si predstavujem moderný obchod, ktorí ide s dobou. Ďalším mojim prekvapením bolo dodanie šperku, krásne balenie a aj všetky dodatočné rady. Pri jeho rozbaľovaní som sa cítila ako na Vianoce. :) Ďakujem

Dominika C., Bratislava (13.9.2015)

Zlaté náušničky s modrými diamantami sa budú dcére určite páčiť. Sú jemné, nič výstredné, presne jej štýl. Hoci zlaté šperky v obľube nemá, rozhodli sme sa pre takýto darček k jej promócii, pretože diamantom predsa neodolá žiadna žena.

Anna A., Vrútky (23.7.2013)
Loading