Asistent/ka v online klenotníctve

Hľadáme nového parťáka do nášho tímu, ktorý bude mať na starosti predaj, zákaznícku starostlivosť a bude pomáhať aj v oblasti administrácie, ktorá súvisí s chodom kancelárie.

Kto sme?

Eppi je klenotníctvo, ktoré predáva šperky inak. Máme mladý a nadšený tím, ktorý verí v svoj potenciál a v to, že je možné v šperkárskej oblasti podnikať svojím originálnym spôsobom a lepšie. Našou víziou je rozširovať na slovenskom, českom a nemeckom trhu novú skúsenosť s nakupovaním šperkov. Dôraz kladieme na kvalitu, transparentnosť, osobný kontakt so zákazníkom a vysoký štandard zákazníckych služieb.

Akú pozíciu ti ponúkame?

Hľadáme part time posilu bratislavského tímu, ktorá bude pomáhať v oblasti kancelárskej starostlivosti a chodu pobočky ale i administrácie a predaja. Radi prijmeme do tímu nadšenca, ktorý sa zaujíma o oblasť šperkov a bude robiť prácu s radosťou.

Ide o prácu na čiastočný úväzok v našom showroome v centre Bratislavy s krásnym výhľadom na mesto. V ideálnom prípade by to bola pomoc niekoľkokrát týždenne na pár hodín alebo podľa dohody.

Jana
Šéfkou ti bude naša milá a usmievavá Janka, ktorá má rada jogu a lezeckú stenu :)

Čo všetko bude tvojou úlohou?

 • Pomoc pri bežnej prevádzke pobočky - upratovanie showroomu, balenie objednávok pre klientov
 • Základná komunikácia s klientmi pri vyzdvihnutí šperkov alebo v rámci vrátenia šperkov v showroome (napr. v prípade reklamácie alebo výmeny)
 • Zabezpečenie potrebných nákupov a pochôdzok na pošte atď.
 • Podľa schopností a časových možností pomoc s administratívou a inými čiastkovými úlohami podľa potreby

Koho presne hľadáme?

Hľadáme niekoho, komu nechýba nadšenie pre učenie sa veľkého množstva nových vecí, ale nevadí mu ani rutinná práca alebo upratovanie.

Očakávame od teba samostatnosť, môžeš ale samozrejme počítať nielen s podporou skúsenejšej kolegyne, ale aj s podporou tímu, ktorý je v našej hlavnej pražskej kancelárii.

Ideálny kandidát okrem toho spĺňa nasledujúce požiadavky:

 • Spoľahlivosť a zodpovedný prístup
 • Dobrý time management
 • Dobré komunikačné zručnosti sú veľkou výhodou

Na tejto pozícii radi dáme šancu aj uchádzačom bez praxe alebo študentom, ktorí hľadajú privyrobenie popri štúdiu a nedostatok znalostí či skúseností nahradia svojim nadšením a motiváciou.

Čím môžeme zaujať my teba?

Sme Eppi, online klenotníctvo zo srdca Európy. Baví nás vytvárať nové trendy v predaji šperkov. Kvalita a transparentnosť sú pre nás samozrejmosťou, ktorú sme navyše vyšperkovali osobným prístupom a vysokým štandardom zákazníckych služieb.

Vieme, že úspech firmy vychádza zvnútra. Preto je pre nás dôležité aj to, s kým spolupracujeme. Okrem jedinečných šperkov sa môžeme v Eppi pochváliť aj rovnako jedinečnou partiou ľudí.

 • Neustály prísun pracovných výziev
 • Dôraz na osobný rozvoj a rast
 • Priateľský kolektív so skvelým šéfom na čele
 • Férové platové podmienky
 • Teamové obedy a občerstvenie v kancelárii

Ako sa prihlásiť?

Pokiaľ ťa naša ponuka zaujala a veríš, že si tým správnym kandidátom, pošli nám svoje CV na e-mail jobs@eppi.cz s predmetom “Asistent/ka v online klenotníctve ” a pripoj odpovede na nasledujúce otázky. Pri vypracovaní odpovedí sa nenechaj ničím obmedzovať a neboj sa, že by odpovede boli príliš dlhé :)

Najprv Tí položíme pár otázok:

Prečo by si s nami rád/rada pracoval/a a prečo by sme mali dať prednosť tebe pred ostatnými?
Čo by sa ti na našej pozícii najviac páčilo?
Máš skúsenosti s podobnými pozíciami? Podeľ sa o ne s nami.

S vybranými kandidátmi zabezpečíme online pohovor.

Budeme sa tešiť :)

Potrebuješ poradiť alebo si sa nenašiel v ponuke?

Nevadí! Talentovaní a cieľavedomí ľudia majú u nás miesto vždy. Napíš nám, prečo by si bol prínosom do nášho tímu, čo by si vedel zlepšiť na našej stránke a spolu so svojím životopisom nám všetko pošli na jobs@eppi.cz alebo sa ozvi našej milej HR Nikči: