Asistent predaja a zákazníckeho servisu v klenotníctve Eppi

Kto sme?

Eppi je klenotníctvo, ktoré predáva šperky inak. Máme mladý a nadšený tím, ktorý verí v svoj potenciál a v to, že je možné v šperkárskej oblasti podnikať svojím originálnym spôsobom a lepšie. Našou víziou je rozširovať na slovenskom a českom trhu novú skúsenosť s nakupovaním šperkov. Dôraz kladieme na kvalitu, transparentnosť, osobný kontakt so zákazníkom a vysoký štandard zákazníckych služieb.

Akú pozíciu ponúkame?

Hľadáme nového kolegu, ktorý bude mať na starosti predaj, zákaznícku starostlivosť a bude pomáhať aj v oblasti administrácie, ktorá súvisí s chodom kancelárie.

Ide o prácu na plný úväzok v našom showroome v centre Bratislavy s krásnym výhľadom na mesto. Naša centrála je v Prahe a potrebujeme do tímu posilu pre našu kolegyňu na slovenskej pobočke. Mal by si fungovať ako samostatný článok a byť schopný zvládnuť celú agendu, ktorú práca na pobočke obnáša.

Budeš sa podieľať na rozvoji, správe a optimalizácii komunikácie s existujúcimi alebo potenciálnymi zákazníkmi. Ďalej budeš asistovať nášmu vedúcemu predaja v Prahe pri jeho každodenných činnostiach a taktiež sa starať o administratívny chod pobočky.

Očakávame od teba samostatnosť, môžeš ale samozrejme počítať nielen s podporou skúsenější kolegyne, ale aj s podporou tímu, ktorý je v našej hlavnej pražskej kancelárii. Na začiatku prebehne základné niekoľkodňové zaškolenie v Prahe a následne týždňové školenie v Bratislave.

Pracovná náplň bude pozostávať nielen z obchodných stretnutí, e-mailovej a telefonickej komunikácie, ale aj z administratívnych činností, ktoré budú súvisieť s chodom našej kancelárie a slovenského zastúpenia Eppi.

Čo všetko bude tvojou úlohou?

 • Základná komunikácia so súčasnými zákazníkmi, ktorá súvisí s objednávkovým procesom - potvrdenie objednávky, zmeny v objednávke, follow upy. Pokiaľ má zákazník nejaký problém, jeho vyriešenie k zákazníkovej spokojnosti.

 • Udržiavanie nadštandardného kontaktu so zákazníkmi - tvojou úlohou bude poskytovať zákazníkovi všetky aktuálne informácie o zákazke, posielať mu fotografie rozpracovanosti, aby vedel, čo sa s jeho šperkom práve deje a zaistiť ďalšiu potrebnú podporu.

 • Spoluorganizovanie a zastrešovanie obchodných stretnutí s klientmi v našom showroome, asistencia predajnému tímu a pomoc s prípravou personalizovaných ponúk.

 • Vybavovanie stretnutí s klientmi súvisiacich s popredajným servisom - zmeny veľkosti prsteňov, rôzne dodatočné úpravy šperkov, záručný servis, prípadné reklamácie.

 • Každodenná komunikácia s naším pražským tímom o aktuálnych stavoch zákaziek, prípadných úpravách a opravách šperkov.

 • Zaistenie každodenného chodu kancelárie - inventarizácia, kontrola zásob a vybavenia, prijatie zásielok, balenie a odosielanie zásielok, drobné administratívne práce na našej webovej stránke a ďalšie.

Koho presne hľadáme?

Hľadáme niekoho, komu nechýba nadšenie pre učenie sa veľkého množstva nových vecí a kto je schopný učiť sa rýchlo.

Táto pracovná pozícia vyžaduje kopec znalostí z oblasti šperkov, a ešte viac vzdelania v oblasti zákaznickeho servisu, predaja a administratívy. Vôľa a schopnosť rýchlo sa učiť je v tomto prípade zásadná.

Ideálny kandidát okrem toho spĺňa nasledujúce požiadavky:

 • Výborné komunikačné schopnosti (slovenský jazyk). – Do tímu radi prijmeme slovensky hovoriaceho člena. Je pre nás zásadné, aby si dôveroval svojim komunikačným schopnostiam. Na tejto pozícii budeš potrebovať výborný písomný ale aj hovorený prejav. Je dôležité, aby si si bol istý správnou gramatikou, ale i štylistikou textu. Je potrebné, aby si pôsobil múdro a sebaisto. Pokiaľ máš rád telefonovanie, určite to pre teba bude výhodou.

 • Znalosti a praktické skúsenosti s prácou na počítači a s webom. – Všetko, s čím pracujeme, je online. Je potrebné, aby si mal úplnú istotu v základných veciach ako je e-mail a ďalšie online software.

 • Samostatnosť. – Na základe popisu pracovnej pozície je určite jasné, že tento bod je pre nás zásadný :)

 • Spoľahlivosť a zodpovedný prístup. – Po základnom zaškolení s tebou budeme v kontakte hlavne na diaľku, takže potrebujeme mať istotu, že ku svojej úlohe budeš pristupovať zodpovedne a budeš skvelo reprezentovať celú našu spoločnosť.

 • Systematickosť. – Dôležitá je aj schopnosť pracovať systematicky a mať vo veciach poriadok, aby si sa v množstve klientov a zákaziek nestratil ani ty, ani ostatní členovia tímu.

 • Dobrý time management. – Práce u nás je stále veľa, ale sú obdobia, kedy je jej ešte viac. Je preto zásadné vedieť si dobre zorganizovať svoj čas, určiť si priority a naplánovať úlohy tak, aby bolo včas hotové všetko, čo má.

 • Predchádzajúce skúsenosti v oblasti zákazníckeho servisu/ecommerce. - Sú výhodou, ale nie sú pre nás podmienkou.

Na tejto pozícii radi dáme šancu aj uchádzačom bez praxe, ktorí chcú naštartovať svoju kariéru a nedostatok znalostí či skúseností nahradia svojim nadšením a motiváciou.

Na čo sa u nás môžeš tešiť?

Sme veľmi hrdí na to, čo sme ako tím dosiahli. Áno, očakávame tvrdú prácu, ale zároveň chceme tiež v rovnakej miere odmeňovať. Tu sú niektoré výhody toho, keď s nami budeš pracovať:

 • Neustále vzdelávanie sa. – Veľa sa toho naučíš. O šperkoch, diamantoch a drahokamoch, o predaji i marketingu, ale hlavne o tom, ako malá spoločnosť poskytuje skvelé služby a produkty svojim klientom včas a k ich úplnej spokojnosti. A ty budeš neoddeliteľnou súčasťou toho všetkého.

 • Konkurencieschopné platové ohodnotenie a platový rast. – Za svoju prácu budeš dobre odmenený a pokiaľ budeme s tvojou prácou spokojní, radi budeme tvoje ohodnotenie postupne a pravidelne zvyšovať.

 • Neobmedzený osobný rozvoj a rast. – Vďaka tomu, že sme malá ale dynamicky sa rozvíjajúca a rastúca spoločnosť, aj ty budeš mať možnosť s nami rásť a posúvať sa ďalej. Radi sa s tebou podelíme o všetky naše znalosti a skúsenosti a podporíme ťa v tom, aby si sa mohol ďalej rozvíjať v tých oblastiach, ktoré sú pre teba zásadné. Ani jeden deň u nás nie je rovnaký, neustále sa učíme nové veci.

 • Flexibilné vyberanie voľna. – Aj keď pracujeme naplno, chápeme, že by práca nemala byť stavaná nad osobný život, takže sme celkom flexibilní ohľadom občasných dní mimo práce alebo predĺženej dovolenky, keď je treba :)

 • Budeš pracovať v samom centre Bratislavy v nádhernej budove plnej svetla, slnka a úžasných výhľadov.

 • Môžeš sa tešiť na návštevy našej hlavnej kancelárie v Prahe a spoločné teambuildingové akcie.

 • A samozrejme nesmieme zabudnúť na šperky. Budeš mať možnosť vybrať si jedinečné kúsky pre seba alebo svojich blízkych.

Výška nástupného platu: 900-1200 € / mesiac v závislosti na tvojich doterajších skúsenostiach.

Ako sa prihlásiť?

Pokiaľ ťa naša ponuka zaujala a veríš, že si tým správnym kandidátom, pošli nám svoje CV na email jobs@eppi.sk s predmetom "Asistent predaja a zákazníckeho servisu" a pripoj odpovede na nasledujúce otázky. Pri vypracovaní odpovedí sa nenechaj ničím obmedzovať a neboj sa, že by odpovede boli príliš dlhé :)

 1. Prečo by si s nami rád/rada pracoval/a a prečo by sme mali dať prednosť tebe pred ostatnými?

 2. Dokážeš uviesť a popísať situáciu z pracovného prostredia, kedy si urobil/a náročné rozhodnutie bez pomoci svojho nadriadeného?

 3. Pokiaľ sa stretne veľké množstvo deadlinov a vyzerá to, že ich všetky nestihneš, ako sa k takej situácii postavíš?

 4. Aký štýl práce preferuješ - tímovú spoluprácu alebo individuálny prístup? Ako by si ideálne rozdelil/a svoj pracovný čas medzi oba prípady, keby si mal/a na výber?

 5. Spomenieš si na nejakú situáciu, kedy sa ti niečo nepodarilo a niečo si pokazil/a? Čo presne to bolo? Ako si situáciu riešil/a?

 6. Ohodnoť sa na stupnici 1-10 (1 najmenej, 10 najviac), ako si na tom s komunikačnými schopnosťami a pripoj vysvetlenie.

Aký bude ďalší postup?

Na základe doručených životopisov a odpovedí na uvedené otázky vyberieme najvhodnejších kandidátov a budeme ich informovať o postupe do užšieho výberu.

Proces výberového konania:
 1. Odpovede na otázky + CV

 2. Pohovor cez Skype so spoluzakladateľmi Eppi

 3. Intenzívne výberové kolo v Prahe (cestovné náklady sú hradené firmou)

Proces nástupu nového zamestnanca:
 1. Úvodné intenzívne niekoľkodňové školenie v Prahe (zoznámenie sa s tímom, našou spoločnosťou a základnými procesmi)

 2. Prakticky zamerané týždenné školenie v Bratislave

 3. Výkon pracovnej pozície

Budeme sa tešiť :)