Obchodný reprezentant klenotníctva Eppi

Hľadáme nového parťáka do nášho tímu, ktorý bude mať na starosti predaj, zákaznícku starostlivosť a bude pomáhať aj v oblasti administrácie, ktorá súvisí s chodom kancelárie.

Kto sme?

Eppi je klenotníctvo, ktoré predáva šperky inak. Máme mladý a nadšený tím, ktorý verí v svoj potenciál a v to, že je možné v šperkárskej oblasti podnikať svojím originálnym spôsobom a lepšie. Našou víziou je rozširovať na slovenskom, českom a nemeckom trhu novú skúsenosť s nakupovaním šperkov. Dôraz kladieme na kvalitu, transparentnosť, osobný kontakt so zákazníkom a vysoký štandard zákazníckych služieb.


Akú pozíciu ti ponúkame?

Hľadáme nového kolegu do nášho tímu, ktorý bude mať na starosti predaj, zákaznícku starostlivosť a bude pomáhať aj v oblasti administrácie, ktorá súvisí s chodom kancelárie.

Ide o prácu na plný úväzok v našom showroome v centre Bratislavy s krásnym výhľadom na mesto. Naša centrála je v Prahe a potrebujeme do tímu posilu pre naše kolegyne na slovenskej pobočke. Mal by si fungovať ako samostatný článok a byť schopný zvládnuť celú agendu, ktorú práca na pobočke obnáša.

Budeš sa podieľať na rozvoji, správe a optimalizácii komunikácie s existujúcimi alebo potenciálnymi zákazníkmi. Taktiež sa starať o administratívny chod pobočky.

Očakávame od teba samostatnosť, môžeš ale samozrejme počítať s podporou tímu, ktorý je v našej hlavnej pražskej kancelárii. Pokiaľ to situácia dovolí, na začiatku prebehne základné niekoľkodňové zaškolenie v Prahe a následne školenie v Bratislave.

Pracovná náplň bude pozostávať nielen z obchodných stretnutí, e-mailovej a telefonickej komunikácie s klientmi, ale aj z administratívnych činností, ktoré budú súvisieť s chodom našej kancelárie a slovenského zastúpenia Eppi.

Jana
Šéfkou ti bude naša milá a usmievavá Janka, ktorá má rada jogu a lezeckú stenu :)

Čo všetko bude tvojou úlohou?

 • Spoluorganizovanie a zastrešovanie obchodných stretnutí s klientmi v našom showroome, asistencia predajnému tímu a príprava personalizovaných ponúk pre klienty.
 • Komunikácia so súčasnými zákazníkmi.
 • Udržiavanie kontaktu so zákazníkmi.
 • Vybavovanie stretnutí s klientmi súvisiacich s popredajným servisom - zmeny veľkosti prsteňov, rôzne dodatočné úpravy šperkov, záručný servis, prípadné reklamácie.
 • Každodenná komunikácia s naším pražským tímom o aktuálnych stavoch zákaziek, prípadných úpravách a opravách šperkov.
 • Zaistenie každodenného chodu kancelárie - inventarizácia, kontrola zásob a vybavenia, prijatie zásielok, balenie a odosielanie zásielok, drobné administratívne práce na našej webovej stránke a ďalšie. Pomohli by vám s tým kolegovia na čiastočný úväzok, ktorí vypomáhajú v showroome.

Koho presne hľadáme?

Táto pracovná pozícia vyžaduje kopec znalostí z oblasti šperkov, a ešte viac vzdelania v oblasti zákaznickeho servisu, predaja a administratívy. Vôľa a schopnosť rýchlo sa učiť je v tomto prípade zásadná, ale počítame s tým, že ťa všetko naučíme.

Ideálny kandidát okrem toho spĺňa nasledujúce požiadavky:

 • Výborné komunikačné schopnosti v slovenskom jazyku.Na tejto pozícii budeš potrebovať výborný písomný ale aj hovorený prejav.
 • Znalosti a praktické skúsenosti s prácou na počítači a s webom. – Všetko, s čím pracujeme, je online.
 • Samostatnosť a systematickosť.
 • Spoľahlivosť a zodpovedný prístup. – Po základnom zaškolení s tebou budeme v kontakte hlavne na diaľku, takže potrebujeme mať istotu, že ku svojej úlohe budeš pristupovať zodpovedne a budeš skvelo reprezentovať celú našu spoločnosť.
 • Predchádzajúce skúsenosti v oblasti zákazníckeho servisu/ecommerce. - Sú výhodou, ale nie sú pre nás podmienkou.

Na tejto pozícii radi dáme šancu aj uchádzačom bez praxe, ktorí chcú naštartovať svoju kariéru a nedostatok znalostí či skúseností nahradia svojim nadšením a motiváciou.

Čím môžeme zaujať my teba?

 • Neustály prísun pracovných výziev
 • Dôraz na osobný rozvoj a rast
 • Priateľský kolektív so skvelým šéfom na čele
 • Férové platové podmienky
 • Tímové obedy a občerstvenie v kancelárii

Ako sa prihlásiť?

Pokiaľ ťa naša ponuka zaujala a veríš, že si tým správnym kandidátom, pošli nám svoje CV na e-mail jobs@eppi.cz s predmetom „Obchodný reprezentant klenotníctva Eppi“.

S vybranými kandidátmi zabezpečíme pohovor.

Budeme sa tešiť :)

Potrebuješ poradiť alebo si sa nenašiel v ponuke?

Nevadí! Talentovaní a cieľavedomí ľudia majú u nás miesto vždy. Napíš nám, prečo by si bol prínosom do nášho tímu, čo by si vedel zlepšiť na našej stránke a spolu so svojím životopisom nám všetko pošli na jobs@eppi.cz.