Prívesok v tvare kríža s bielymi opálmi Audrey

Strieborný prívesok v tvare krížika, ktorý zdobí šesť drobných opálov vás očarí svojou nežnosťou, jemnosťou a eleganciou. Podporí vašu vieru a nádej, vždy vám pomôže vidieť svet z jeho krajšej stránky a na problémy nazerať s nadhľadom. Pripomenie vám dôležitosť tradičných hodnôt a malichernosť niektorých prekážok, ktoré vás na ceste životom stretnú.

Vyberte dĺžku a typ retiazky

135 €

 • Doživotná záruka
 • Retiazka zadarmo
 • 60 dní na vrátenie tovaru
  Personalizovaný produkt
 • Doprava zadarmo

Šperk ponúkame s týmito drahokamami

Detailný popis

Detaily o šperku

Detaily o retiazke

Detaily o osadenom drahokame

Šperk vám doručíme do 1 - 3 týždňov. Potrebujete objednávku skôr? Kontaktujte nás. S expresným dodaním môže byť spojený poplatok.

Môžete sa na nás spoľahnúť

Prívesok z bieleho zlata s diamantmi v tvare hrušky

Šperk, ktorým potešíte každú ženu

Darček, ktorý je originálny a zároveň veľmi univerzálny. Príveskom potešíte ženu akejkoľvek vekovej kategórie. Možností je v Eppi naozaj hromada. Vyberať môžete z rôznych druhov drahokamov, diamantov alebo perál, no prívesok môže byť aj minimalistický celokovový. Materiály, ktoré na výrobu šperkov používame, sú vždy tej najlepšej kvality.

Profesionálne výroba šperkov na zákazku

Práca našich zlatníkov

Pracujú s tými najkvalitnejšími kovmi, ako je platina, zlato a striebro. Ručne aj pomocou tých najmodernejších technológií. Na fotke je zachytená fáza výrobného procesu prívesku, ktorý vznikal priamo na mieru pre jednu z našich klientok. Vo vlastnej dielni prevedieme do reality akýkoľvek váš nápad a želanie. Tak sem s ním! Už sa naň tešíme, pretože táto kreatívna práca nás naozaj baví.

Modrý prsteň Eppi, perfektný obal pre zásnubný prsteň

Záruka na celý život

Pretože za prácou našich majstrov si stojíme, nie je pre nás problém dokázať to doživotnou zárukou všetkých Eppi šperkov. Máte obavy, že sa netrafíte do vkusu? Pre tento prípad je tu možnosť vrátenia šperku do 60 dní. Prikladáme tiež cerfifikát o kvalite a pravosti. A ak budete potrebovať napríklad čistenie, o šperky sa u nás v rámci doživotného servisu zdarma postaráme.

Podobné produkty

 • Strieborný náhrdelník s opálovým srdcom Sayer

  Strieborný náhrdelník s opálovým srdcom Sayer

 • Biely opál v striebornom náhrdelníku Emiri
  • - 5 %

  Biely opál v striebornom náhrdelníku Emiri

 • Strieborný náhrdelník s princess bielym opálom Sanaras

   Strieborný náhrdelník s princess bielym opálom Sanaras

  Doživotná záruka

  Doprava zadarmo

  Luxusné balenie

  60dňová záruka vrátenia peňazí