Prsteň so smaragdom Zeón

Rozprávkový prsteň, ktorý poteší každú náročnú ženu. V tomto klenote je centrálnym kameňom, veľmi jemný zambijský smaragd, ktorý je po bokoch sprevádzaný dvoma žiarivými diamantmi. Všetky 3 kamene sú detailne a dokonale zasadené v 14k žltom zlate, ktoré elegantne zakončuje tento štýlový prsteň.

Detailný popis

Detaily o šperku

Kov 14k Žlté Zlato
Drahokam Prírodný smaragd a diamanty
Povrch kovu Vysoko leštené
Rhodium Nie
Typ osadenia Prong

Postranné drahokamy

Druh Diamant
Počet 2
Celková váha v karátoch 0.08 ct
Tvar Round - Briliant
Čistota SI1 (100% okom čistý)
Farba G-H
Brus Very good - veľmi dobrý

Detaily o osadenom drahokame

Karátová váha 0.65 ct
Rozmery 5.00 MM
Čistota SI
Tvar Round
Pôvod Zambia
Úpravy Olejovaný
 • Šperk na mieru

  Šperk na mieru

  Chcete si tento produkt upraviť podľa svojich predstáv? Vyrobíme vám ho na mieru!

  Informovať sa o šperku

Dodanie (2-4 týždne)

 • Dodanie do 2-4 týždňov

  Dodanie do 2-4 týždňov

  Tento šperk je pre vás vyrábaný v zahraničí za použitia tých najlepších materiálov a vybraných kameňov. K vám sa môže dostať behom 2-4 týždňov. Čakanie naň sa vám určite oplatí! Pokiaľ máte špeciálny termín a šperk by ste potrebovali skôr, dajte nám prosím vedieť.

Doporučenia

 • Chcem sa Vám poďakovať za všetko, čo ste pre mňa urobili. Výsledný efekt bol úžasný. Prstienok je nádherný a priateľka keď ho...

 • Po dlhých nociach strávených hľadaním vhodného šperku a porovnávaním cien som natrafil na sperky-a-diamanty.sk. Bol to ako zázrak ...

 • Úžasná a precízne odvedená práca, seriózne jednanie a rýchle dodanie. Moju snúbenicu som nadchol už od prvého okamihu ako som otv...

Spoznajte nás lepšie

Na čo sa ešte môžete tešiť pri kúpe tohto šperku

 • Doživotná záruka

  Doživotná záruka

  Na každý šperk, ktorý predávame, poskytujeme doživotnú záruku. V prípade, že by mal váš Eppi produkt výrobnú chybu, vymeníme a opravíme akúkoľvek poškodenú časť. Pokiaľ nebude oprava možná, ponúkneme vám vaše peniaze naspäť.

 • 30dňová záruka vrátenia peňazí - bez akýchkoľvek otázok

  30dňová záruka vrátenia peňazí - bez akýchkoľvek otázok

  Svoj produkt môžete do 30 dní vrátiť a dostanete naspäť svoje peniaze vrátane poplatkov za poštovné. Nebudeme sa vás na nič pýtať. Radi by sme vás upozornili na to, že táto záruka sa nevzťahuje na šperky vyrobené na mieru.

 • Luxusná krabička

  Luxusná krabička

  Všetky naše šperky sú pekne zabalené. Používame krabičky z vysoko kvalitných materiálov, vďaka ktorým bude váš darček vyzerať ešte lepšie.

 • Darčekové balenie

  Darčekové balenie

  Milujeme balenie darčekov. Dáme vám na výber z niekoľkých variantov, takže si budete môcť vybrať tú, ktorá sa bude najlepšie hodiť na danú príležitosť.

 • Doručenie zdarma

  Doručenie zdarma

  Doručenie úplne zdarma k akémukoľvek šperku. Naše šperky doručujeme kuriérmi DPD, Geis alebo Expres kuriérom slovenskej pošty.

 • Čistiace handričky

  Čistiace handričky

  Dostanete od nás čistiacu handričku, takže budete mať istotu, že váš šperk bude vyzerať skvelo i po niekoľkých mesiacoch. Keby to nestačilo, môžeme vám ho vždy profesionálne vyčistiť - a to úplne zdarma.

 • Úprava veľkosti kedykoľvek

  Úprava veľkosti kedykoľvek

  Niekedy môže byť trochu problém vybrať tú správnu veľkosť prsteňa. Upravíme vám ho na základe vašej objednávky ešte pred samotným nákupom, alebo i niekoľko rokov potom.

 • Malý darček od nás

  Malý darček od nás

  Milujeme prekvapenia a radi prekvapujeme svojich zákazníkov. Pripravíme pre vás niečo malé a roztomilé, aby bol váš deň ešte lepší.

Certifikát

 • Certifikát pravosti

  Ku každému šperku od nás dostanete certifikát pravosti. Na jeho náhľad sa môžete pozrieť tu.

  Zobraziť certifikát

Náhľad certifikátu

Pokiaľ sa certifikát načíta, môže to chvíľu trvať