Strieborné náušnice s oválnymi olivínmi Zaina

Milujete ten pocit, keď vás zo spánku vyruší spev vtákov, na ulici ležia posledné zbytky snehu a vo vzduchu je cítiť vôňu jari, ktorá rozvoniava po celkom meste, od parku, až po železnicu...Ako pripomienku jarnej zeme objavujúcej sa pod ľadom si môžete vybrať tieto skvostné olivínové náušnice, ktorých zelená farba vás naladí optimizmom aj v tých najzamračenejších dňoch.
80 €

 • Doživotná záruka
 • 60 dní na vrátenie tovaru
  Personalizovaný produkt
 • Doprava zadarmo
 • Luxusná krabička

Detailný popis

Detaily o šperku

Detaily o osadenom drahokame

Šperk vám doručíme do 1 - 3 týždňov. Potrebujete objednávku skôr? Kontaktujte nás. S expresným dodaním môže byť spojený poplatok.

Môžete sa na nás spoľahnúť

Strieborné náušnice s modrými drahokamami

Sto ľudí a sto rôznych nápadov

Sto ľudí, sto nápadov a odlišných názorov. Máte vysnívaný typ náušníc a nikde ho nie a nie nájsť? Zverte sa nám a my už sa o to postaráme. Váš sen pretvoríme do reálnej podoby. Osadíme drahokamy alebo upravíme zapínanie podľa vašich predstáv. Nič nie je prekážkou, práve naopak! Radi prijímame nové výzvy. Budú vaše náušnice tou ďalšou?

Zlaté diamantové náušnice vyrobené našimi talentovanými klenotníkov

Vlastná dielňa a skúsenosti

Profesionáli na svojom mieste? To sú Eppi zlatníci s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí pracujú v našej vlastnej dielni. Potrebujete niečo jedinečné? Kombináciou modernej technológie 3D laseru a precíznej ručnej práce nemôže vzniknúť nič iné než epický klenot. Aj preto sú všetky naše šperky so zárukou na celý život.

Zlaté náušnice s topazom

Našu zásielku si nepomýlite

Predstavte si... Rozbaľujete papierovú krabicu a v nej nachádzate luxusne zabalený voňavý balíček previazaný saténovou stužkou a naokolo veľa darčekov pre radosť. Počkajte chvíľku. Sny predsa nevoňajú. Lenže toto nie je sen, takto vyzerá Eppi zásielka. Myslíte, že si na takéto rozmaznávanie zvyknete?

Podobné produkty

 • Strieborné náušnice s olivínmi Mirja
  • - 10 %

  Strieborné náušnice s olivínmi Mirja

 • Iskrivé strieborné náušnice s olivínmi Inca

  Iskrivé strieborné náušnice s olivínmi Inca

 • Olivínové náušnice v tvare srdca Ardis

  Olivínové náušnice v tvare srdca Ardis

Doživotná záruka

Doprava zadarmo

Luxusné balenie

60dňová záruka vrátenia peňazí