Strieborné náušnice s princess granátmi Edela

Každá žena, ktorá pozná svoju cenu, je sebavedomá a ambiciózna, vyžaruje niečo výnimočné. Žiaru tak intenzívnu, až je takmer hmatateľná. Taká žena nepotrebuje extravagantné módne doplnky a masívne šperky. Má samu seba. Presne pre takú dámu sú ako stvorené kôstkové strieborné náušnice s vášnivými červenými granátmi, ktoré ladia s vnútorným ohňom majiteľky.
110 €

 • Doživotná záruka
 • 60 dní na vrátenie tovaru
  Personalizovaný produkt
 • Doprava zadarmo
 • Luxusná krabička

Detailný popis

Detaily o šperku

Detaily o osadenom drahokame

Šperk vám doručíme do 1 - 3 týždňov. Potrebujete objednávku skôr? Kontaktujte nás. S expresným dodaním môže byť spojený poplatok.

Môžete sa na nás spoľahnúť

Strieborné náušnice s modrými drahokamami

Sto ľudí a sto rôznych nápadov

Sto ľudí, sto nápadov a odlišných názorov. Máte vysnívaný typ náušníc a nikde ho nie a nie nájsť? Zverte sa nám a my už sa o to postaráme. Váš sen pretvoríme do reálnej podoby. Osadíme drahokamy alebo upravíme zapínanie podľa vašich predstáv. Nič nie je prekážkou, práve naopak! Radi prijímame nové výzvy. Budú vaše náušnice tou ďalšou?

Zlaté diamantové náušnice vyrobené našimi talentovanými klenotníkov

Vlastná dielňa a skúsenosti

Profesionáli na svojom mieste? To sú Eppi zlatníci s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí pracujú v našej vlastnej dielni. Potrebujete niečo jedinečné? Kombináciou modernej technológie 3D laseru a precíznej ručnej práce nemôže vzniknúť nič iné než epický klenot. Aj preto sú všetky naše šperky so zárukou na celý život.

Zlaté náušnice s topazom

Našu zásielku si nepomýlite

Predstavte si... Rozbaľujete papierovú krabicu a v nej nachádzate luxusne zabalený voňavý balíček previazaný saténovou stužkou a naokolo veľa darčekov pre radosť. Počkajte chvíľku. Sny predsa nevoňajú. Lenže toto nie je sen, takto vyzerá Eppi zásielka. Myslíte, že si na takéto rozmaznávanie zvyknete?

Podobné produkty

 • Strieborné náušnice s granátmi Ephai
  • - 18 %

  Strieborné náušnice s granátmi Ephai

 • Strieborné bezel náušnice s granátmi Myla

   Strieborné bezel náušnice s granátmi Myla

  • Strieborné náušnice s oválnymi granátmi Tiana

    Strieborné náušnice s oválnymi granátmi Tiana

   Doživotná záruka

   Doprava zadarmo

   Luxusné balenie

   60dňová záruka vrátenia peňazí