Strieborný náhrdelník s kubickými zirkónmi Oliena

S týmto strieborným kukátkom vám bude svet pripadať viac prívetivejší. Kedykoľvek si tento klenot pripnete, jeho trblietavé lúče sa odrazia od vašich očí a potom poputujú do sŕdc všetkých, s ktorými sa stretnete. Potom už nikto nebude odolný voči vášmu šarmu a vy si s radosťou budete užívať poklony mužov aj žien. Lebo každý vie, že charizmatickej dáme s krásnymi šperkami nejde odolať. (Strieborná retiazka je súčasťou šperku)

Detailný popis

Detaily o šperku

Kov Striebro
Rhodium Áno
Váha 1.30 g

Detaily o osadenom drahokame

Druh Vytvorený kubický zirkón
Počet 10
Karátová váha 0.10 ct
Rozmery 1.50 mm
Farba Biela
Tvar Round

Detaily o retiazke

Kov Striebro
Dĺžka 40-45 cm
Šírka 0.7 mm
Váha 2-3 g
Typ Ankr
 • Šperk na mieru

  Šperk na mieru

  Chcete si tento produkt upraviť podľa svojich predstáv? Vyrobíme vám ho na mieru!

  Informovať sa o šperku

Dodanie (48 hodín)

 • Expresné dodanie do 48 hodín

  Expresné dodanie do 48 hodín

  Tento výnimočný šperk na vás už netrpezlivo čaká v našom sklade. Doraziť k vám môže už za 48 hodín. V tom prípade však musí byť objednávka vytvorená dopoludnia do 12tej hodiny. Pokiaľ by ste potrebovali upraviť veľkosť šperku, môžete ho očakávať už za 5-7 pracovných dní. Pokiaľ máte špeciálny termín a šperk by ste potrebovali skôr, dajte nám prosím vedieť.

Doporučenia

 • S lepším servisom som sa nestretla. Všetko bolo lepšie než na jedničku :)

 • Šperky Eppi odporúčam, pretože sa bleskurýchlo dostanete k svojmu nákupu a aj keď si vymyslíte dar na poslednú chvílu, s Eppi to u...

 • Krásne šperky, príjemná komunikácia, ďakujem.

Spoznajte nás lepšie

Na čo sa ešte môžete tešiť pri kúpe tohto šperku

 • Doživotná záruka

  Doživotná záruka

  Na každý šperk, ktorý predávame, poskytujeme doživotnú záruku. V prípade, že by mal váš Eppi produkt výrobnú chybu, vymeníme a opravíme akúkoľvek poškodenú časť. Pokiaľ nebude oprava možná, ponúkneme vám vaše peniaze naspäť.

 • 30dňová záruka vrátenia peňazí - bez akýchkoľvek otázok

  30dňová záruka vrátenia peňazí - bez akýchkoľvek otázok

  Svoj produkt môžete do 30 dní vrátiť a dostanete naspäť svoje peniaze vrátane poplatkov za poštovné. Nebudeme sa vás na nič pýtať. Radi by sme vás upozornili na to, že táto záruka sa nevzťahuje na šperky vyrobené na mieru.

 • Luxusná krabička

  Luxusná krabička

  Všetky naše šperky sú pekne zabalené. Používame krabičky z vysoko kvalitných materiálov, vďaka ktorým bude váš darček vyzerať ešte lepšie.

 • Darčekové balenie

  Darčekové balenie

  Milujeme balenie darčekov. Dáme vám na výber z niekoľkých variantov, takže si budete môcť vybrať tú, ktorá sa bude najlepšie hodiť na danú príležitosť.

 • Doručenie zdarma

  Doručenie zdarma

  Doručenie úplne zdarma k akémukoľvek šperku. Naše šperky doručujeme kuriérom DPD alebo Expres kuriérom slovenskej pošty.

 • Čistiace handričky

  Čistiace handričky

  Dostanete od nás čistiacu handričku, takže budete mať istotu, že váš šperk bude vyzerať skvelo i po niekoľkých mesiacoch. Keby to nestačilo, môžeme vám ho vždy profesionálne vyčistiť - a to úplne zdarma.

 • Úprava veľkosti kedykoľvek

  Úprava veľkosti kedykoľvek

  Niekedy môže byť trochu problém vybrať tú správnu veľkosť prsteňa. Upravíme vám ho na základe vašej objednávky ešte pred samotným nákupom, alebo i niekoľko rokov potom.

 • Malý darček od nás

  Malý darček od nás

  Milujeme prekvapenia a radi prekvapujeme svojich zákazníkov. Pripravíme pre vás niečo malé a roztomilé, aby bol váš deň ešte lepší.

Certifikát

 • Certifikát pravosti

  Ku každému šperku od nás dostanete certifikát pravosti. Na jeho náhľad sa môžete pozrieť tu.

  Zobraziť certifikát

Náhľad certifikátu

Pokiaľ sa certifikát načíta, môže to chvíľu trvať