Skvelá správa, tento model alebo jemu veľmi podobný máme práve k dispozícii. Môžete si ho prezrieť na osobnom stretnutí v našom showroome v Bratislave. Naplánujte si s nami schôdzku a my vám okrem šperku na ukážku pripravíme skvelú kávičku a niečo na zahryznutie.

Dohodnúť stretnutie

Svadobný vintage prsteň s modrými diamantmi a komfortná obrúčka Mady

Na začiatku bol pohľad. Potom nasledovalo slovo. Následne dotyk. A pozrite sa. Dnes jeden bez druhého nedokážete existovať a prajete si odovzdať vaše srdce navždy. Pokračovaním vášho príbehu je dámsky snubný prsteň zo zlata vo vintage štýle s jagavými diamantmi modrej farby a pánsky komfortný prsteň plný elegancie.

Vyplňte políčko
Počet voľných znakov: 15

Práve ste si vybrali iba dámsky prsteň. Ak chcete pridať pánsky prsteň, kliknite na červené tlačidlo vyššie.

Práve ste si vybrali iba pánsky prsteň. Ak chcete pridať dámsky prsteň, kliknite na červené tlačidlo vyššie.

Šperk ponúkame s týmito drahokamami

  Detailný popis

  Pánska obrúčka

  Šírka 4 mm
  Hrúbka 1.2 mm
  Povrch kovu Lesklý
  Približná váha 3.14 g

  Dámska obrúčka

  Štýl Eternity
  Typ osadenia Krapne (prongs)
  Celková karátová váha 0.163 ct
  Približná váha 1.9 g

  Detaily o osadenom drahokame

  Druh Diamant
  Počet 9
  Karátová váha 0.163 ct
  Rozmery 1.5 mm
  Čistota SI
  Farba Modrá
  Tvar Round
  Úpravy Úprava farby
  • Šperk na mieru

   Chcete si tento produkt upraviť podľa svojich predstáv? Vyrobíme vám ho na mieru!

   Zistiť viac informácií

  Dodanie (2-4 týždne)

  • Dodanie do 2-4 týždňov

   Tento šperk vyrábame na mieru špeciálne pre vás. Pozorne spracovávame každučký detail, aby sme dosiahli vašu maximálnu spokojnosť. Tento originálny klenot bude u vás doma behom 2-4 týždňov. Pokiaľ máte špeciálny termín a šperk by ste potrebovali skôr, dajte nám prosím vedieť. S expresnou výrobou a garanciou termínu môže byť spojený poplatok.

  Doporučenia (Heureka)

  • Vyriešené problémy s pomýlenými zásielkami, dobrá telefonická komunikácie a overovanie. Veľmi pekný výber, kvalitné šperky a perfektný zákaznícky servis.

  • Eppi je miesto kde sa vám plnia sny na skutočnosť. Prístup zo strany Eppi je v každom smere na vysokej úrovni. Sú ochotní vám odpovedať na akúkoľvek otázku, poradia vám ak si nie ste istí výberom šperku. Prsteň čo som vybral pre moju lásku keď prišiel tak ma ohúril, je ešte krajší ako som očakával. Ak hľadáte klenotníctvo a navštívite Eppi ste na správnom mieste.

  • Rýchle doručenie, výborná a rýchla spätnä väzba pri objednaní, naozaj nádherne zabalený tovar, priateľku šperk veľmi potešil. Komunikatívnosť, obchod v ktorom si zákazníka vážia, cenová dostupnosť produktov, množstvo bonusov k objednávke.

  Spoznajte nás lepšie

  Na čo sa ešte môžete tešiť pri kúpe tohto šperku

  • Doživotná záruka

   Na každý šperk, ktorý predávame, poskytujeme doživotnú záruku. V prípade, že by mali vaše obrúčky výrobnú vadu, vymeníme a opravíme akúkoľvek poškodenú časť. Pokiaľ nebude oprava možná, ponúkneme vám vaše peniaze naspäť.

  • 60dňová záruka vrátenia peňazí - bez akýchkoľvek otázok

   Kúpený šperk môžete do 60 dní vrátiť a dostanete späť svoje peniaze. Nebudeme sa vás na nič pýtať.

  • Gravírovanie

   Základné gravírovanie od nás získate k objednávke zdarma. Stačí si iba zvoliť text a font a my už sa postaráme o to, aby vám špeciálny odkaz navždy pripomínal váš veľký deň.

  • Luxusná krabička

   Všetky naše prstene sú pekne zabalené a bezpečne uložené v šperkárskej krabičke. Používame krabičky z vysoko kvalitných materiálov, ktoré neurobia hanbu ani pri obrade.

  • Darčekové balenie

   Milujeme balenie darčekov. Dáme vám na výber z niekoľkých variantov, takže budete môcť vybrať ten, ktorý sa bude k vašim prstienkom hodiť najviac.

  • Doručenie zdarma

   Doručenie úplne zadarmo k akémukoľvek šperku. Môžete si vybrať doručenie kuriérom DPD alebo si môžete šperk osobne vyzdvihnúť v našom showroome v Bratislave.

  • Doživotná profesionálna starostlivosť

   Raz za čas vašim prsteňom neuškodí dôkladnejšie čistenie od profesionála. Stačí, keď nám svoje klenoty pošlete, a my im zdarma poskytneme tú najlepšiu starostlivosť. Skontrolujeme tiež osadenie všetkých kameňov, či sú pevne uchytené.

  • Úprava veľkosti kedykoľvek

   Niekedy môže byť trochu oriešok vybrať tú správnu veľkosť prsteňov. Upravíme vám ju na základe vašej objednávky ešte pred samotným nákupom alebo aj niekoľko rokov po ňom.

  • Stierací žreb

   V svojej zásielke nájdete aj súťažný stierací žreb. A viete, čo je na ňom špeciálne? Vyhráva totiž úplne každý!

  • Malý darček od nás

   Milujeme prekvapenia a radi prekvapujeme svojich zákazníkov. Pripravíme pre vás niečo malé a roztomilé, aby bol váš deň ešte lepší.

  Certifikát

  • Ku každému šperku od nás dostanete certifikát pravosti. Na jeho náhľad sa môžete pozrieť tu.

   Zobraziť certifikát

  Náhľad certifikátu

  Loading
  Pokiaľ sa certifikát načíta, môže to chvíľu trvať