Zlaté štvorcové manžetové gombíky s čiernymi diamantmi Sargon

Rafinované štvorce v zlate budú naozaj originálnym doplnkom. Keďže si potrpíte na eleganciu, tieto manžetové gombíky Vám ju dajú v celej miere. Navyše vašej mužskej povahe rezolútne zaimponuje päťka pozostávajúca z čiernych diamantov, ktorá poukazuje, že štýl vám jednoznačne nechýba. Veď čierne diamanty sú od pradávna silným a impozantným drahokamom.

Vyberte si typ kovu

1 695 €

 • Doživotná záruka
 • 60 dní na vrátenie tovaru
 • Doprava zadarmo
 • Luxusná krabička

Šperk ponúkame s týmito drahokamami

Detailný popis

Detaily o šperku

Detaily o osadenom drahokame

Šperk vám vyrobíme a doručíme do 2-4 týždňov. Potrebujete objednávku skôr? Kontaktujte nás. S expresným dodaním môže byť spojený poplatok.

Čo o nás hovoria zákazníci Čo o nás hovoria zákazníci

 • Super komunikácia s obchodom každým krokom od objednávky, nákresu, realizácie až po vyzdvihnutie. Toto je už náš 6. EPPI šperk, preto vrelo odporúčam!

  Sylvie2605, 27.4.2021

 • Bohatý výber šperkov, dobrá komunikácia a rýchle doručenie. Dodaný šperk je veľmi pekný, pekne zabalený a som s tým veľmi spokojný.

  miho, 30.3.2021

Môžete sa na nás spoľahnúť

Strieborné manžetové gombíky s gravírovaním

Kvalita a ručná práca

Potrebuje vaša košeľa oživiť? Zaobstarajte si manžetové gombíky. Spoločne s dokonale padnúcim oblekom a kvalitnými topánkami vás ako mávnutím kúzelného prútika premení na pravého gentlemana. U nás sú platinové, zlaté aj strieborné manžetové gombíky zárukou kvality a precíznej ručnej práce. Záleží nám na tom, aby ste dostali to najlepšie.

Zlaté manžetové gombíky s motívom korunky

Ako jeden muž

Vážite si svojich kolegov či zamestnancov a chcete im venovať niečo neobvyklé? Stavte na manžetové gombíky s firemným logom. Darujte unikátny pánsky šperk a budujte tak firemnú identitu. Spojenie presnej ručnej práce našich zlatníkov a najkvalitnejších materiálov splní vaše požiadavky, ktoré od luxusného darčeka očakávate.

Práca s rôznymi partnermi, ktorí majú rôzne potreby. Takto sme vyrobili pánsky gril na mieru.

Máme šťastie na skvelé spolupráce

Vo svojom odbore sme si vybudovali významné a pevné postavenie. Predchádza nás povesť spoľahlivého a kreatívneho partnera, pre ktorého nie je nič prekážkou. Môžeme sa pochváliť radom zaujímavých spoluprác. Je ťažké vybrať príklady, ale medzi inými spomeňme manžetové gombíky pre český národný hokejový tím a pánske grillz na mieru.

Podobné produkty

 • Manžetové gombíky zo zlata s čiernymi diamantmi Tanaki

  Manžetové gombíky zo zlata s čiernymi diamantmi Tanaki
  • Manžetové gombíky zo zlata s čiernymi diamantmi Paul

   Manžetové gombíky zo zlata s čiernymi diamantmi Paul
   • Strieborné manžetové gombíky s gravírom a černými diamantmi Laney

    Strieborné manžetové gombíky s gravírom a černými diamantmi Laney

    Doživotná záruka

    Doprava zadarmo

    Luxusné balenie

    60dňová záruka vrátenia peňazí