Dielňa ide na plné obrátky.
Potrebujete šperk do Vianoc? Ozvite sa nám.

Zlatý náhrdelník s citrínom a diamantom Sorsi

Akoby ste sa odeli do slnečných lúčov, nech celý svet prežiarite svojím úsmevom. Lahodný citrín je totiž drahokamom slnka, ktorý vo vašom dekolte rozozvučí tie najrozmanitejšie teplé tóny, ktoré nezostanú nepovšimnuté. V súzvuku s diamantovou trojicou honosne nesie nie len svetlo, ale aj vašu krásu pozdvihuje o stupienok noblesy a elegancie, aké dáme vašich kvalít naozaj pristanú. (Možnosť aj v bielom zlate)

Vyberte si typ kovu

463 €

 • Doživotná záruka
 • Retiazka zadarmo
 • 60 dní na vrátenie tovaru
 • Doprava zadarmo

Detailný popis

Detaily o šperku

Detaily o retiazke

Detaily o osadenom drahokame

Postranné drahokamy

Šperk vám doručíme do 1-3 týždňov. Potrebujete objednávku skôr? Kontaktujte nás. S expresným dodaním môže byť spojený poplatok.

Čo o nás hovoria zákazníci Čo o nás hovoria zákazníci

 • Na tomto obchode nieje čo vylepšovať! Našla som v ponuke viac ako som chcela. A keď prišla zásielka, cítila som sa ako popoluška, keď rozbalila oriešok…

  Megi, 15.9.2021

 • Nadherný šperk, krásn balenie s milým prekvapením, výnimočná starostlivosť o zákazníka, príjemná komunikácia, rýchle dodanie.

  Iva, 7.10.2021

Môžete sa na nás spoľahnúť

Prívesok z bieleho zlata s diamantmi v tvare hrušky

Šperk, ktorým potešíte každú ženu

Darček, ktorý je originálny a zároveň veľmi univerzálny. Príveskom potešíte ženu akejkoľvek vekovej kategórie. Možností je v Eppi naozaj hromada. Vyberať môžete z rôznych druhov drahokamov, diamantov alebo perál, no prívesok môže byť aj minimalistický celokovový. Materiály, ktoré na výrobu šperkov používame, sú vždy tej najlepšej kvality.

Profesionálne výroba šperkov na zákazku

Práca našich zlatníkov

Pracujú s tými najkvalitnejšími kovmi, ako je platina, zlato a striebro. Ručne aj pomocou tých najmodernejších technológií. Na fotke je zachytená fáza výrobného procesu prívesku, ktorý vznikal priamo na mieru pre jednu z našich klientok. Vo vlastnej dielni prevedieme do reality akýkoľvek váš nápad a želanie. Tak sem s ním! Už sa naň tešíme, pretože táto kreatívna práca nás naozaj baví.

Modrý prsteň Eppi, perfektný obal pre zásnubný prsteň

Záruka na celý život

Pretože za prácou našich majstrov si stojíme, nie je pre nás problém dokázať to doživotnou zárukou všetkých Eppi šperkov. Máte obavy, že sa netrafíte do vkusu? Pre tento prípad je tu možnosť vrátenia šperku do 60 dní. Prikladáme tiež cerfifikát o kvalite a pravosti. A ak budete potrebovať napríklad čistenie, o šperky sa u nás v rámci doživotného servisu zdarma postaráme.

Podobné produkty

 • Zlatá citrínová slnečnica v náhrdelníku Salia

  Zlatá citrínová slnečnica v náhrdelníku Salia

 • Zlatý náhrdelník s cushion citrínom Emona

  Zlatý náhrdelník s cushion citrínom Emona

 • Zlatý náhrdelník s citrínom a diamantmi Ameka

  Zlatý náhrdelník s citrínom a diamantmi Ameka

Doživotná záruka

Doprava zadarmo

Luxusné balenie

60dňová záruka vrátenia peňazí