Zlatý prívesok s oválnym morganitom a diamantmi Fragaria

Prechádzate sa rozkvitnutým sadom a vychutnávate si všetkými zmyslami vôňu a nesmrteľnú krásu slnečných lúčov, ktoré dopadajú na orosenú zem. Sadom preplávate ako nežná víla, ste krehká, ale zároveň neuveriteľne silná. Na vašej jemnej pokožke sa ako jeden zo zablúdených slnečných lúčov trblieta náhrdelník z ružového zlata s oválnym morganitom. Náhrdelník je dozdobený troma diamantmi, ktoré pripomínajú kvapky rosy na steblách trávy, ktorá sa prebúdza do krásneho rána. (Zlatá retiazka je súčasťou šperku)
538 €

 • Doživotná záruka
 • Retiazka zadarmo
 • 60 dní na vrátenie tovaru
 • Doprava zadarmo

Detailný popis

Detaily o šperku

Detaily o retiazke

Detaily o osadenom drahokame

Postranné drahokamy

Šperk vám doručíme do 1-3 týždňov. Potrebujete objednávku skôr? Kontaktujte nás. S expresným dodaním môže byť spojený poplatok.

Čo o nás hovoria zákazníci Čo o nás hovoria zákazníci

 • Veľmi príjemný prístup k zákazníkovi a bezproblémové vybavenie. Ďakujem!

  Pepe, 3.3.2022

 • Kúpil som zásnubný prsteň aj obrúčky a sedia vynikajúco, vyzerajú ešte lepšie. Skvelý osobný prístup a poradenstvo na úrovni. Prehľadná webová stránka, množstvo zliav a kvalitné šperky.

  Dávid L., 8.3.2022

Môžete sa na nás spoľahnúť

Prívesok z bieleho zlata s diamantmi v tvare hrušky

Šperk, ktorým potešíte každú ženu

Darček, ktorý je originálny a zároveň veľmi univerzálny. Príveskom potešíte ženu akejkoľvek vekovej kategórie. Možností je v Eppi naozaj hromada. Vyberať môžete z rôznych druhov drahokamov, diamantov alebo perál, no prívesok môže byť aj minimalistický celokovový. Materiály, ktoré na výrobu šperkov používame, sú vždy tej najlepšej kvality.

Profesionálne výroba šperkov na zákazku

Práca našich zlatníkov

Pracujú s tými najkvalitnejšími kovmi, ako je platina, zlato a striebro. Ručne aj pomocou tých najmodernejších technológií. Na fotke je zachytená fáza výrobného procesu prívesku, ktorý vznikal priamo na mieru pre jednu z našich klientok. Vo vlastnej dielni prevedieme do reality akýkoľvek váš nápad a želanie. Tak sem s ním! Už sa naň tešíme, pretože táto kreatívna práca nás naozaj baví.

Modrý prsteň Eppi, perfektný obal pre zásnubný prsteň

Záruka na celý život

Pretože za prácou našich majstrov si stojíme, nie je pre nás problém dokázať to doživotnou zárukou všetkých Eppi šperkov. Máte obavy, že sa netrafíte do vkusu? Pre tento prípad je tu možnosť vrátenia šperku do 60 dní. Prikladáme tiež cerfifikát o kvalite a pravosti. A ak budete potrebovať napríklad čistenie, o šperky sa u nás v rámci doživotného servisu zdarma postaráme.

Podobné produkty

 • Zlatý halo náhrdelník s morganitom a diamantmi Wamba

   Zlatý halo náhrdelník s morganitom a diamantmi Wamba

  • Morganitová slza a diamanty v prívesku z ružového zlata Rhexia
   • - 6 %

   Morganitová slza a diamanty v prívesku z ružového zlata Rhexia

  • Zlatý náhrdelník s morganitom a diamantmi Oxena

    Zlatý náhrdelník s morganitom a diamantmi Oxena

   Doživotná záruka

   Doprava zadarmo

   Luxusné balenie

   60dňová záruka vrátenia peňazí