Dielňa ide na plné obrátky. Potrebujete šperk do Vianoc? Ozvite sa nám.

Zlatý prsteň s modrými a bielymi diamantmi Aila

Nikdy by ste neverila kam vás obidvoch zavedie vaše náhodné stretnutie vtedy v kaviarni. V tej dobe by ste tomu nehádala ani týždeň. Teraz spolu sedíte v obľúbenom parku na kameňoch, tak ako to máte už nejakú dobu vo zvyku, a on vás znova prekvapuje - jeho obľúbená činnosť. Pred vami sa zableskne zlatý prsteň s modrými a čírymi diamantmi, taký aký ste ešte nikdy od nikoho nedostala.

Zistiť správnu veľkosť prsteňa Vyberte si veľkosť prsteňa

1 584 €

 • Doživotná záruka
 • Úprava veľkosti zadarmo
 • Šperk môžete vrátiť do 31.1.2022
 • Doprava zadarmo

Detailný popis

Detaily o šperku

Detaily o osadenom drahokame

Postranné drahokamy

Šperk vám vyrobíme a doručíme do 2-4 týždňov. Potrebujete objednávku skôr? Kontaktujte nás. S expresnou výrobou môže byť spojený poplatok.

Čo o nás hovoria zákazníci Čo o nás hovoria zákazníci

 • Nadherný šperk, krásn balenie s milým prekvapením, výnimočná starostlivosť o zákazníka, príjemná komunikácia, rýchle dodanie.

  Iva, 7.10.2021

 • Na tomto obchode nieje čo vylepšovať! Našla som v ponuke viac ako som chcela. A keď prišla zásielka, cítila som sa ako popoluška, keď rozbalila oriešok…

  Megi, 15.9.2021

Môžete sa na nás spoľahnúť

Diamantový prsteň s halo z bieleho zlata

Existujú veci, ktoré sa nedajú kúpiť

A potom sú veci, ktoré sa nedajú kúpiť, ale dajú sa vyrobiť. Máte už dlho v hlave prsteň, ktorý si z celého srdca prajete? Nakreslite nám ho alebo rovno príďte. Sme tu preto, aby sme vám splnili priania. Na prsteň pokojne vygravírujeme časť textu vašej obľúbenej pesničky, symbol škrečka alebo GPS súradnice miesta narodenia. Myslite na to, že u nás nič nie je nemožné.

Zlatý večný prsteň s diamantmi

Nesadne vám ako Popoluške?

Nemusíte mať strach. Ak ste netrafili veľkosť, radi vám ju upravíme. A čo keď vám prsteň začne padať napríklad o rok? Nie je problém. Veľkosť platinového alebo zlatého prsteňa vám zdarma upravíme kedykoľvek, aby zase padol ako uliaty. Stali ste sa súčasťou Eppi rodiny. Zvykajte si na to, že sa o vás postaráme.

Diamantový prsteň Halo v luxusnom balení

Pripravené na odoslanie v Eppi štýle

Nákupom v Eppi ste vstúpili do iného sveta. Sme fér a nenútime vás nosiť niečo, čo by vám nemuselo úplne sedieť. Máme preto 60 dní na vrátenie. Ku každému šperku dostanete navyše certifikát s doživotnou zárukou a servisom. Vyšperkované balenie je už len bodkou na záver. Užite si luxusný voňavý balíček s darčekmi.

Podobné produkty

 • Zlatý prsteň s päticou modrých diamantov Bevin

  Zlatý prsteň s päticou modrých diamantov Bevin

 • Zlatý prsteň s modrými diamantmi Luca

  Zlatý prsteň s modrými diamantmi Luca

 • Zlatý prsteň s modrými a bielymi diamantmi Tatius

  Zlatý prsteň s modrými a bielymi diamantmi Tatius

Doživotná záruka

Doprava zadarmo

Luxusné balenie

60dňová záruka vrátenia peňazí