Prívesky a náhrdelníky v halo štýle

Halo! Hľadá sa precízny a extravagantný náhrdelník

Extravagancia je vaše druhé meno? Ak ste milovníčka precíznych šperkov, ktoré sú vidieť, ste na správnej adrese. Halo prívesky budú priamo volať: "Obdivujte ma!". Šperky s centrálnymi kameňmi dookola obklopenými drobnými kamienkami sú pre halo štýl veľmi zásadné. Svojou žiarou, ktorú na hlavný kameň vrhajú, vyzdvihujú a upozorňujú na jeho krásu. Halo prívesku tak dominuje veľká skvostná perla, precízne vybrúsený diamant, smaragd, zafír, granát alebo iný nádherne sfarbený drahokam a ladí svoju výnimočnosť s drobnými diamantmi, zirkónmi či topásmi pozdĺž celého svojho obvodu.

Originálne klenoty naprieč všetkými cenovými kategóriami

Pripadá vám, že investícia do halo náhrdelníkov je veľká, ale napriek tomu by ste radi taký náhrdelník mali vo svojej zbierke? V Eppi si vyberiete z luxusných, ale aj cenovo dostupných modelov.

Z tých lacnejších variant vás nadchne turmalín, tanzanit alebo morganit v hlavnej úlohe, obklopený drobnučkými trblietavými zirkónmi. Tieto centrálne drahokamy sú sfarbené do tlmených pastelových farieb, takže nudiť nimi rozhodne nebudete a "haló" je s nimi stopercentne zaručené.

Medzi luxusnejšími kúskami hľadajte prívesky s perlou alebo náhrdelníky s farebnými diamantmi obklopenými inými drobnými farebnými drahokamami či priezračnými diamantmi. V kombinácii so zlatým kovom vám budú v dekolte žiariť ako slnko na letnej oblohe. Hitom je broskyňový morganit s diamantmi v náhrdelníku z ružového zlata. Pri pohľade na tento sladko ružovkastý skvost sa roztopíte aj napriek mínusovým hodnotám na teplomere.

Svieže strieborné alebo ZLATÉ PRÍVESKY A NÁHRDELNÍKY

Náhrdelník s príveskom, ktorý doplní farebný outfit aj výrazné líčenie, vyberajte medzi variantmi z bieleho zlata či striebra. Neprebijú originalitu vášho oblečenia, ale napriek tomu budú vo vašom dekolte žiariť.

Prívesok trojuholníkového tvaru so švajčiarskym topásom, akvamarínom, rubínom alebo iskrivým citrínom sa nezaobíde bez chladivej farby šedo-strieborného kovu. Ľahký odlesk striebra poteší nielen vaše oko, ale aj peňaženku. Náhrdelník z bieleho zlata je zasa skvelý ako darček pre priateľku a manželku.