Stretnite sa s nami v našom showroome

Online prostredie ponúka takmer neobmedzené možnosti a množstvo výhod. Šperky si môžete prezerať ničím nerušení z pohodlia domova, ako dlho a kedykoľvek potrebujete. Osobné stretnutie s nami však môže niektorým z vás uľahčiť rozhodovanie alebo vás presvedčiť, že spolupráca s nami je skutočne veľmi príjemný zážitok.

 • Poradíme vám na diaľku

  Neviete si rady s výberom? Sme tu pre vás. Stačí zavolať na 0910 930 876, napísať e-mail na otazky@eppi.sk alebo nás pre čo najrýchlejšiu odpoveď kontaktovať na chate.

 • Chráníme Vás aj nás

  Pre absolútnu bezpečnosť počas návštev nášho Showroomu obmedzujeme počet klientov na max. 2 osoby. Zároveň pre vás máme k dispozícii dezinfekčný gél a rúško.

 • Čistota pol života

  V tejto chvíli to platí dvojnásobne. Preto po každom stretnutí dezinfikujeme celý priestor Showroomu, šperky a všetky pomôcky.

Ako si s nami dohodnúť stretnutie?

Na osobnú schôdzku je nutné sa u nás vopred objednať. Na rezerváciu termínu využite, prosím, formulár nižšie alebo nám dajte vedieť telefonicky na čísle +421 902 930 879, e-mailom na otazky@eppi.sk , prípadne nás oslovte priamo na livechate na našich stránkach.

Vzhľadom na množstvo klientov a snahe poskytnúť vám ten najlepší servis, prosíme o vyplnenie všetkých políčok. Po odoslaní formuláru čakajte na potvrdenie termínu z našej strany.

Sme tu pre vás každý všedný deň od 8:30 do 17:30.

Showroom

Kde sa s nami stretnete

Náš showroom nájdete v srdci Bratislavy na ľavom brehu Dunaja medzi mostom SNP a Slovenským národným divadlom na adrese Hviezdoslavovo námestie 7, teda v úplnom centre Starého mesta.

Budovu nemôžete minúť, pretože sa nachádza vedľa Veľvyslanectva Českej republiky a na najvyššom poschodí ju zdobí populárny Sky Bar s úžasným výhľadom na historické centrum.

Showroom je súčasťou komplexu kancelárskych priestorov, zariadených s dôrazom na zabezpečenie vášho maximálneho pohodlia. Nájdete nás na 6. poschodí.

A ako sa k nám najlepšie dostanete? Niekoľko tipov nájdete tu.

Sme veľmi radi, že rovnako ako v Prahe, tak aj v Bratislave sídlime na tak zaujímavom a na históriu bohatom mieste.


 • Hviezdoslavovo námestie dostalo meno po slovenskom básnikovi Pavlovi Országhovi Hviezdoslavovi (1849 - 1921) a jednoznačne patrí medzi najznámejšie a najpriestrannejšie námestia v Bratislave. História miesta siaha až do Uhorského kráľovstva pred 1000 rokmi, kedy tu začali vznikať prvé stredoveké domy.

  V súčasnosti je najvýraznejšou dominantou celého námestia Slovenské národné divadlo, ktoré je situované vo východnej časti námestia, neobaroková budova Reduty (Slovenská filharmónia) a svetoznámy Hotel Radisson Blu Carlton, predtým len Hotel Carlton. Na jeho dnešnom mieste stál už od 13. storočia hostinec U labute. V roku 1760 napravo od neho bol postavený zájazdný hostinec U troch zelených stromov. Okrem ubytovania pre hostí tu boli aj stajne pre kone. Carlton vďaka vzácnym návštevám patrí medzi najvýznamnejšie hotely v strednej Európe. V tomto skvostnom prostredí boli kedysi ubytované významné osobnosti ako Albert Einstein, Alfred Nobel, Thomas Alva Edison, Franz Liszt či Jules Verne. A ako vznikol názov Carlton? Meno hotela vzniklo spojením skratiek mien predošlých majiteľov Karla Palugyaya (Carl) a jeho manželky Antonie (Ton-ka) = Carlton.

  Špecifickou raritou Hviezdoslavovho námestia sú jednoznačne hodiny pri Carltone. Pod nimi sa kedysi ľudia bežne stretávali, takže hodiny boli svedkami nejedného ľúbostného príbehu. V minulosti mali tvar štvorca a stáli na trochu odlišnom mieste, ako stojí ich súčasná replika. Hodiny si však dodnes zachovali svoju tradíciu a neodmysliteľne k Hviezdoslavovmu námestiu patria.

Máte to bližšie do Prahy? V tomto prípade nás určite neváhajte kontaktovať so žiadosťou o stretnutie v našom pražskom showroome na adrese Vodičkova 791/41. Stačí sa s nami len dohodnúť na dátume a hodine a všetko pre vás pripravíme s najväčšou starostlivosťou.

Showroom Eppi

Čo sa na stretnutí dozviete

Záleží na tom, s akým želáním k nám prichádzate:


 • Najčastejšie za nami prichádzate s otázkami týkajúcimi sa zásnubných prsteňov s diamantmi. Na stretnutí vám ukážeme naše modely, pomôžeme vám zmerať veľkosť a radi vám vysvetlíme všetky parametre určujúce kvalitu diamantov a poradíme, na čo sa zamerať pri ich výbere. Vybrané diamanty vám ukážeme, aby ste mali o nich lepšiu predstavu a mohli porovnávať, čo pre vás bude najvhodnejšie a čo sa vám bude najviac páčiť. Našim cieľom nie je predať najdrahší kúsok, ale nájsť pre vás tú najlepšiu voľbu. Vždy berieme do úvahy vaše priania a váš rozpočet.

 • Zásnubné prstene s diamantmi


  Najčastejšie za nami prichádzate s otázkami týkajúcimi sa zásnubných prsteňov s diamantmi. Na stretnutí vám ukážeme naše modely, pomôžeme vám zmerať veľkosť a radi vám vysvetlíme všetky parametre určujúce kvalitu diamantov a poradíme, na čo sa zamerať pri ich výbere. Vybrané diamanty vám ukážeme, aby ste mali o nich lepšiu predstavu a mohli porovnávať, čo pre vás bude najvhodnejšie a čo sa vám bude najviac páčiť. Našim cieľom nie je predať najdrahší kúsok, ale nájsť pre vás tú najlepšiu voľbu. Vždy berieme do úvahy vaše priania a váš rozpočet.


 • Na stretnutiach s vami taktiež často riešime možnosť výroby šperku na mieru. Takéto spolupráce máme naozaj radi, pretože nám umožňujú vdýchnuť život úplne novým šperkom, ktoré sa zrodili z vašej fantázie. Sme vždy radi, ak si na takéto stretnutie prinesiete nejakú fotografiu, či nákres vášho vysnívaného šperku. Ak máte záujem o šperk na mieru s drahokamami, radi vám vybrané kamene ukážeme, aby ste mali predstavu o farbách, čistote a samotnej kvalite drahokamov.


 • Výber svadobných obrúčok je dôležitou súčasťou plánovania svadby a my vám radi pomôžeme s výberom tých správnych šperkov, ktoré vás budú sprevádzať po zvyšok života. Predvedieme vám rôzne modely, ktoré si budete môcť vyskúšať na vlastnej koži a zvoliť vhodný typ a šírku prsteňa. Prekonzultujeme s vami aj možnosť gravírovania, ktoré v základnej verzii poskytujeme k prsteňom zdarma.


 • Páčia sa vám niektoré šperky v našej ponuke, ktoré máme skladom, no radšej by ste ich krásu videli, či priamo vyskúšali naživo? Stačí nás kontaktovať a radi pre vás pripravíme všetko, čo by mohlo lahodiť vášmu oku :)

Showroom Bratislava

Môžete za nami prísť aj s inými otázkami

S našimi klientmi komunikujeme veľmi radi a osobný prístup je našou alfou a omegou. S ochotou vám poradíme a pomôžeme s čímkoľvek, čo budete pri kúpe šperku potrebovať.

Snažíme sa vám pobyt u nás čo najviac spríjemniť. Pozveme vás na dobrú kávu, čaj, prípadne niečo ostrejšie. Keď už budete mať vyberania šperkov dosť, môžeme si spolu posedieť na terase s výhľadom na Bratislavu, našu krásku na Dunaji. Je to ideálne miesto, kde si na chviľu môžete oddýchnuť od ruchu veľkomesta a načerpať nové sily a inšpirácie.

Stretnutie s nami teda ponúka mnoho lákadiel. Pevne veríme, že vďaka atmosfére našich priestorov sa uvoľníte a kúpa šperku z nášho klenotníctva Eppi pre vás bude skutočným zážitkom.

Tešíme sa na vás.
Team Eppi

Showroom

Dohodnite si s nami stretnutie

Vo formulári nižšie najskôr vyberte, o aký typ šperku máte záujem. Vyplňte svoje kontaktné údaje a ak máte preferovaný dátum a čas stretnutia, dajte nám o nich rovno vedieť. Čo najskôr sa vám ozveme a termín stretnutia vám podľa našich časových možností potvrdíme.

1

Aké typy šperkov by ste chceli vidieť?

2

Podrobné informacie o stretnutí

* povinné položky

Naša adresa

Hviezdoslavovo námestie 7, 811 02 Bratislava

Otváracia doba

po-pia 8:30-17:30

 • +421 902 930 879
 • otazky@eppi.sk