Cenovo dostupné svadobné obrúčky

Loading

Lacné svadobné obrúčky nie sú nekvalitné

Svadobné obrúčky sú pri svadobnom obrade žiarivou dominantou, ktorá spečatí svadobný sľub dvoch zamilovaných. A pretože vieme, že nie všetci do ich kúpy chcú vložiť veľkú časť svojich úspor, pripravili sme kategóriu svadobných obrúčok do 600 €. Nosiť lacné svadobné obrúčky rozhodne neznamená vzdať sa kvality. Naši zlatníci odvádzajú precíznu prácu pri každom jednom kúsku, ktorý vám v Eppi ponúkame. Aj napriek tomu, že si pozeráte modely tých najlacnejších svadobných obrúčok, máte z čoho vyberať. Nájdete tu ako klasické zlaté svadobné obrúčky, tak aj výraznejšie modely s diamantmi či bez nich a desiatky ďalších štýlových modelov.

Minimalizmus za minimálnu cenu

Úzke krúžky z bieleho, žltého alebo ružového zlata sú trendy, pretože sa v nich odráža posledné roky tak obľúbený minimalizmus. Minimalistické prstene vás možno čistým dizajnom a rovnými líniami neprekvapia, ale veľmi priaznivou cenou určite áno. Minimalistické svadobné obrúčky do 600 € naši zlatníci môžu doplniť aj o drobný, napríklad modrý diamant. Buď ho tajomne ukryjú vnútri prsteňa, alebo ho priznajú, aby mohol byť obdivovaný.

Hladké aj plastické tvary zlatých svadobných obrúčok

Svadobné obrúčky u nás dostanete lacno aj napriek tomu, že budete mať náročnejšie požiadavky. Sú pre vás tým pravým orechovým uhladené modely alebo s reliéfnym povrchom? Máte radi klasické veci alebo radšej vytŕčate z radu? V tejto kategórii si príde na svoje každý.

Dvojica svadobných obrúčok, kedy sú prstene zúžené či pripomínajú lano omotané okolo prstenníka, to sú varianty pre milovníkov odlišností. Hladkými lesklými alebo matnými obrúčkami s komfortným profilom sa v kategórii cenovo dostupných svadobných obrúčok naopak vybavia páry, ktoré až tak extravagancii neholdujú.

Tepané prstene s kombináciou odtieňov zlata

Nie je vždy nutné byť rovnaký. Dôležité je, aby k sebe dve duše dokonale pasovali. Aby jedna vedľa druhej rozkvitala. Rovnako ako dve rozdielne farby zlata prezentujúce zaujímavý povrch a kontrast, ktorý je pri svadobných obrúčkach veľkou vzácnosťou. Nechajte sa očariť tým, že odlišnosť dokáže byť tou najväčšou prednosťou. Tepané svadobné obrúčky z jedného odtieňu zlata vnútri a z iného na povrchu vás o tom presvedčia.