• Filtre:
  • Cena

  • Zoradiť
  • Skladom

Je nám to veľmi ľúto, ale momentálne nemáme v ponuke žiadne šperky, ktoré by spĺňali vami zvolené kritériá. Máme však k dispozícii rozsiahlu databázu šperkov, z ktorej môžeme vyberať. Kontaktujte nás na live chate, na infolinke 0800 222 330 , alebo nám napíšte e-mail na otazky@eppi.sk a my pre vás vysnívaný šperk nájdeme.

Svadobné obrúčky, ktorými spečatíte svoju lásku

Vstup do manželstva sa rovná novému začiatku. Vyberte tie správne svadobné obrúčky, ktorými spečatíte svoju lásku a ktoré vás budú sprevádzať na spoločnej ceste životom. Svadba predstavuje výnimočný moment vo vašich životoch, preto by mal byť svadobný prstienok unikátny a mal by vypovedať o povahe vášho vzťahu a partnerstva. Obrúčky by sa teda mali vzájomne dopĺňať, či už budú diamantové, drahokamové alebo pôjde o jednoduché svadobné obrúčky zo zlata alebo platiny.
Jedinečnosť im môžete dodať vyrytím dátumu svadby a mien.

Aké máme štýly svadobných prsteňov?

Svadobné prstienky budú neodmysliteľnou súčasťou vašich dní, preto ich vyberajte starostlivo. Vyskúšajte si umenie kompromisu a objavte ideálne prstene, ktoré vás budú sprevádzať životom. Ak je mužská časť vášho páru konzervatívna a znesie len hladký kovový krúžok, zamerajte sa na eternity svadobné obrúčky, ktoré presne taký ponúkajú. Dámsky model sa naopak trblieta v záplave diamantov osadených po celom obvode prstienka. Pre páry, ktoré nepotrebujú nič ozdobné a vyznávajú jednoduchosť, máme minimalistické svadobné obrúčky. Milovníkov histórie zase očarí krása vintage svadobných prsteňov.

Do detailov prepracovaný set zásnubného prsteňa a svadobných obrúčok

Niektoré nevesty sa nechajú rady prekvapiť, iné preferujú praktickú stránku veci. Pre ne máme riešenie v podobe svadobného setu, ktorý obsahuje dokonale ladiaci zásnubný prsteň a svadobnú obrúčku. Odpadá tak starosť s hľadaním svadobného prstienka, ktorý by ladil s tým, ktorý dostala vaša vyvolená počas zásnub.

Materiály, ktoré vydržia naveky. Rovnako ako vaša láska.

Čo sa týka materiálov, najobľúbenejšie je určite zlato. Nielenže si môžete vybrať tradičné zlaté svadobné obrúčky z bieleho, žltého alebo ružového zlata. V Eppi ponúkame aj originálne svadobné prstene z kombinovaného zlata. Záleží len na vás, či zvolíte kombináciu bieleho a žltého, bieleho a ružového odtieňu alebo si trúfnete na spojenie všetkých troch. A ak hľadáte materiál, ktorý je maximálne odolný voči poškriabaniu, siahnite po platinových svadobných obrúčkach.
Ich vysoko lesklý, striebristosivý odtieň sa vám nikdy neopozerá.

Najnovší trend: svadobné prstene z karbónu

Horúcou novinkou na poli svadobných šperkov sú karbónové svadobné obrúčky. Nielenže patria k tým lacnejším, ale potešia aj svojím dizajnom, ktorý ocenia najmä milovníci čiernej farby. Vďaka možnosti kombinácie karbónu so zlatom a diamantmi potom vzniknú jedinečné svadobné prstene hodné tretieho tisícročia.

Svadobné prstene pre všetkých bez rozdielu

Je váš svadobný rozpočet obmedzený? To úplne chápeme. V kategórii lacné svadobné obrúčky vás potešia modely,
ktoré sú cenovo dostupné. Napriek tomu sa kvalitou materiálu aj prevedením hravo vyrovnajú luxusným svadobným prsteňom.

Netradičné svadobné obrúčky

Nie ste fanúšikmi klasiky a vaša svadba tomu bude presne odpovedať? Tak to určite hľadáte aj podobné svadobné obrúčky,
z ktorých bude láska k osobitosti priam sršať. Dizajn je v súčasnosti dôležitý vo všetkých oblastiach. Či už je to servírovanie jedla na tanier, architektúra, web alebo móda. Prestupuje všetkým okolo nás a šperky nie sú výnimkou.
Myslíme si, že netradičné prstienky podľa posledných dizajnových trendov budú to pravé pre vás.

Čo hovoríte napríklad na matný, škriabaný alebo nahnedo pozlátený prsteň? Atypické svadobné obrúčky vám nedajú spať, uvidíte. Druhou možnosťou, ako vystúpiť z davu, je nechať si zrealizovať váš vlastný návrh.

Šperky na mieru

V Eppi sa na nás často obracajú budúce manželské páry s úplne jasnou predstavou, ktorú ale reálne nikde nemôžu nájsť.
Ak máte nosiť svadobnú obrúčku deň po dni až do konca života, veríme, že kompromisy nie sú tým pravým riešením.

Pošlite nám váš návrh a s našimi zlatníkmi to spolu preberieme. V Eppi portfóliu sú napríklad aj zlaté „Grillz“ zuby známej českej youtuberky, takže si naši majstri zlatníckej dielne poradia naozaj s akýmkoľvek špeciálnym prianím.
Pozrite sa, ako šperky na mieru vznikajú.

Nebojte sa nám zveriť. Nechajte vyrásť váš sen v dychberúcich svadobných obrúčkach
a nastoknite si ich vo váš deň s pocitom, že je všetko presne tak, ako má byť.