Váš priateľ je aj náš priateľ

Oplatí sa nás odporučiť!

Nakúpili ste u nás šperk a boli ste s nákupom spokojný? Odporučte nás ďalej svojim známym, ktorí nás ešte nepoznajú! Pokiaľ si u nás tiež niečo vyberú, požiadajte ich, aby pri nákupe do poznámky vyplnili, že u nás nakupujú na vaše odporučenie. Vy potom dostanete kupón na nákup našich šperkov v hodnote 10 % z čiastky, ktorú u nás minuli vaši priatelia! Ten potom môžete využiť pri jednom zo svojich ďalších nákupoch v našom klenotníctve.

Ako to funguje ?

1
Nakúpte
v našom klenotníctve
2
Odporučte
nás svojim známym
3
Získajte kupón
na 10 % z nákupu svojich známych
4
Využite
ho pri svojom ďalšom nákupe

Nina zbožňuje šperky a rada u nás nakupuje. O našom klenotníctve povedala svojej kamarátke Andrey, ktorá sa bude vydávať. Andrea a jej snúbenec sa rozhodli, že si u nás zaobstarajú nádherné snubné prstene, ktorých celková cena je 1 900 eur. Pri nákupe v pokladni Andrea vyplní do poznámky, že sa o našom klenotníctve dozvedela od Niny. My jej objednávku spracujeme a po prijatí platby získa Nina kupón vo výške 190 eur, ktorý u nás môže minúť, na čo bude chcieť!

Povedzte svojim známym, aby vaše meno vyplnili pri nákupe u nás v pokladni. Koľkokrát nás odporučíte a vaši známy nám o tom povedia, toľkokrát máte možnosť získať ďalšie eurá na svoje konto! U nás ich potom môžete využiť pri nákupe akéhokoľvek šperku.
Pozor! Je dôležité, aby vaši priatelia pri nákupe uviedli celé vaše meno ako toho, kto nás odporučil. Tak vás budeme môcť ľahko nájsť a vy budete môcť svoju zľavu využiť.
Tento program môžete využiť iba v prípade, že už ste u nás nakúpili a stali ste sa našimi zákazníkmi. Vaši známy u nás naopak musia nakupovať prvý raz.