Darujte štýlové náramky priateľstva

Pamätáte si na náramky priateľstva? Možno ste ich v detstve aj vy vlastnoručne plietli a darovali svojim najlepším kamarátom. Ani počas dospelosti tomu nemusí byť inak! Akurát povrázky môžete vymeniť za štýlové personalizované náramky z kovu, ktoré odolajú zubu času. Rovnako ako vaše priateľstvá. A my vám poradíme, ako na to.

 • Strieborný náramok s princess granátmi Flavio
  Strieborný náramok s princess granátmi Flavio
 • Očarujúci jantárový náramok zo striebra Brysen
  Očarujúci jantárový náramok zo striebra Brysen
 • Strieborný náramok s bielymi opálmi Leona
  Strieborný náramok s bielymi opálmi Leona
 • Strieborný náramok so jménom Rebeca
  Strieborný náramok so jménom Rebeca
 • Strieborný náramok s ametystmi Acies
  Strieborný náramok s ametystmi Acies

Oceňte svojich skutočných priateľov

Koľkokrát ste si už počas života povedali, že skutoční priatelia sú na nezaplatenie? Či už sú to kamaráti, ktorí vás držali za ruku v prvý školský deň alebo kolegovia, ktorí vás podržali pri ťažkom projekte. Určite si zaslúžia oceniť aj niečím iným, než len “ďakujem”. A práve s tým vám môžu skvele pomôcť náramky priateľstva.

Náramek

Vyberte správny kov

Možno sa vám pri slovách “náramok priateľstva” v hlave vynorili ručne vytvorené povrázkové náramky, ktoré ste hrdo nosili v detstve ako symboly priateľstva. Dospelým priateľstvám ale viac svedčia štýlové šperky z odolnejšieho kovu, ktoré si môže nositeľ vziať pokojne do práce, divadla či na večierok. Základom je teda správny výber kovu.

Najdostupnejšou a najviac rozšírenou variantou sú strieborné náramky. Chladivé striebro je trendy kov, ktorý sa teší veľkej popularite a touto voľbou určite nič nepokazíte. Samozrejme, siahnuť môžete aj po zlate. Tento kov je hypoalergénny a svojmu nositeľovi vydrží skutočne dlho, presne ako vaše priateľstvo. Naviac je možné ho vybrať vo viacerých odtieňoch, takže so zlatým náramkom priateľstva sa určite dokážete trafiť do obľúbenej farby vášho kamaráta či kamarádky.

Náramek

Dodajte náramku osobnosť

Aj keď je ponuka šperkov široká, náramky priateľstva si priam žiadajú o drobnú personalizáciu. Vybrať môžete napríklad obľúbený drahokam alebo farbu drahokamu, ktorý dáte do náramku zasadiť. Skvelou možnosťou je aj gravír so začiatočnými písmenami vašich mien alebo s dátumom, ktorý vám a vašim kamarátom pripomenie spoločnú príhodu. Pokiaľ viete, že vaši priatelia sú fanúšikmi cestovania alebo sú spirituálne založení, môžete siahnuť po náramkoch s týmito motívmi. Tak už máte vybraný ten správny šperk, ktorý spečatí vaše priateľstvo?

Náramek

Newsletter

Okrem článkov ponúkame aj množstvo akcií, zliav a súťaží.

Chcete o nich vedieť ako prvý? Stačí sa prihlásiť k nášmu newsletteru.

Emailovú adresu ste nezadali správne.

Musíte súhlasiť s podmienkami.

Témy, o ktorých píšeme

 • Čítať túto tému

  Ako na darčeky

 • Čítať túto tému

  Zásnuby

 • Čítať túto tému

  Všetko o svadbe

 • Čítať túto tému

  Všetko o šperkoch