Náramky

Elegantné štíhle paže a krehké zápästia neschovávajte pod dlhými rukávmi, ale zvýraznite ich jemným náramkom. Tento typ šperku navyše pravidelne dobýva módne móla, ak si ho navlečiete teda aj cez manžetu košele či lem svetríka, dokážete, že rozumiete trendom. Staroveké civilizácie náramky používali k náboženským účelom a silne verili v ich mystické schopnosti. My ich dnes považujeme skôr za vhodný doplnok k večerným či plesovým šatám. Verte ale, že v našej ponuke objavíte aj kúsky, ktoré je možné pohodlne nosiť každý deň. Tenké náramky z cenovo dostupného striebra alebo klasického žltého, decentného bieleho či romantického ružového zlata, doplnené trblietavým diamantom či iskrivým farebným drahokamom, rozjasnia aj ten najobyčajnejší outfit, ako sú džínsy a biele tričko. Perlové modely si šetrite na výnimočné príležitosti, na párty a dôležité schôdzky, kedy chcete byť za dámu. Nechajte si na náramok voľnú priehradku v šperkovnici, určite vám v nej nezapadne prachom.

Zlaté náramky

Zlaté náramky

Náramky sa radia k šperkom s tradíciou a korene zlatých variácií siahajú hlboko do minulosti. Možno práve aj preto, že zručne zhotovenému kúsku v jemnej ružovej, chladivej bielej či hrejivo žltej odolá aj dnes máloktorá žena. A ak zdobia klenot drahokamy či diamanty, máte o oslnivý dar postarané.

Všetky Zlaté náramky

Strieborné náramky

Strieborné náramky

Strieborné náramky tvorené tenkou retiazkou so zaujímavým detailom či zdobené žiarivými farebnými drahokamami si musí každý zamilovať na prvý pohľad. Dômyselné kúsky majstrov klenotníkov sa príjemne kombinujú a efektívne pôsobia ako na holom zápästí, tak aj na dlhom rukáve košele či svetríka.

Všetky Strieborné náramky

Platinové náramky

Platinové náramky

Platina sa označuje za kov kráľov. Naše luxusné platinové náramky v sebe skrývajú ako minimalistické prvky, tak aj extravagantné farebné kamene.

Všetky Platinové náramky