Minimalistické svadobné obrúčky

Loading

Svadba v mene čistého minimalizmu? Prečo nie?

Minimalizmus je trendy. Je to nesmrteľný, obľúbený a aj napriek svojej zdanlivej obyčajnosti veľmi pôsobivý štýl. Prelína sa nielen do sveta módy a fantázie svetových návrhárov, ale aj do sveta trblietavých šperkov.

V tomto štýle sa dá poňať celá svadba a nemusí to nutne znamenať, že budete minimalizovať počet hostí. Jednoducho založená svadobná tabuľa, rovné línie, vázy v geometrických tvaroch, eukalyptus a tlmené tóny kvetov. Je skvelé, že minimalizmus môžete kombinovať aj s prvkami iných štýlov a on ich vždy elegantne doplní.

Čerešnička na minimalistickej svadobnej torte

Svadobné torty v mene minimalizmu sú úchvatné umelecké diela. Tak ako minimalistické svadobné obrúčky, ktoré sú onou čerešničkou na pomyselnej torte. Platinové alebo zlaté svadobné obrúčkyspečatením lásky dvoch zamilovaných a odráža sa v nich štýl, ktorý je obom blízky. V tomto prípade hovoríme o rovných, hladkých krivkách, ktoré tento štýl definujú a môžeme ich obdivovať práve na minimalistických prsteňoch.

Minimalistické svadobné obrúčky - v jednoduchosti je sila i krása

Striedmo zdobené obrúčky oslovia všetkých milovníkov a milovníčky jednoduchosti, elegancie a dômyselnosti. Len skúsení majstri klenotníci dokážu vytvoriť a ukuť jemný svadobný krúžok, ktorý sa spontánne dotkne vášho srdca a vy pochopíte, že len minimalistické svadobné obrúčky dokážu spečatiť vaše šťastné manželstvo.

V našej ponuke nájdete modely minimalistických prsteňov, ktoré vás uchvátia svojou nadčasovosťou. Kovové úzke krúžky, precízne vyrobené z bieleho, žltého alebo ružového zlata, upútajú pozornosť čistým vzhľadom. Do tohto typu svadobných obrúčok nemusí patriť nič navyše, ale pokiaľ ich túžite niečím vyšperkovať a získať tak svadobné obrúčky na mieru, hodí sa vsadiť napríklad drobný čierny diamant. Rafinovaná je voľba vsadenia drahokamu do vnútra strany obrúčky, kedy o ňom viete len vy a váš partner.

Decentnými svadobnými obrúčkami z ušľachtilého kovu splníte ako požiadavky muža, ktorý dáva prednosť nenápadným šperkom, tak ženy, ktorá túži po drahocennom kúsku darovanom zo skutočnej lásky. Navyše ich kúpou váš rozpočet veľmi nezaťažíte, pretože minimalistické svadobné obrúčky patria do kategórie lacných svadobných obrúčok.