Medailóny

 • Filtre:
 • Cena

 • Kov

 • Zoradiť
 • Skladom

 • Strieborný otvárací medailón s diamantom RoryStrieborný otvárací medailón s diamantom Rory 8006

  Strieborný otvárací medailón s diamantom Rory

 • Strieborný medailón s diamantom DalisiaStrieborný medailón s diamantom Dalisia 8008

  Strieborný medailón s diamantom Dalisia

 • Strieborný srdiečkový medailón s labkou PreteloStrieborný srdiečkový medailón s labkou Pretelo 32924

  Strieborný srdiečkový medailón s labkou Pretelo

 • Srdiečkový medailón zo striebra s diamantom CareahSrdiečkový medailón zo striebra s diamantom Careah 15030

  Srdiečkový medailón zo striebra s diamantom Careah

 • Srdiečkový otvárací medailón s diamantom zo striebra LalitSrdiečkový otvárací medailón s diamantom zo striebra Lalit 15312

  Srdiečkový otvárací medailón s diamantom zo striebra Lalit

 • Strieborný prívesok so svätým Krištofom pre vodičov a cestovateľov ReoStrieborný prívesok so svätým Krištofom pre vodičov a cestovateľov Reo 64606

  Strieborný prívesok so svätým Krištofom pre vodičov a cestovateľov Reo

 • Zlatý medailón v tvare srdca s gravírom vašej voľby ForkinZlatý medailón v tvare srdca s gravírom vašej voľby Forkin 42510

   Zlatý medailón v tvare srdca s gravírom vašej voľby Forkin

  • Zlatý medailón s gravírom vašej voľby LacertaZlatý medailón s gravírom vašej voľby Lacerta 38082

    Zlatý medailón s gravírom vašej voľby Lacerta

   • Oválny medailón zo zlata s gravírom vašej voľby ZobrasOválny medailón zo zlata s gravírom vašej voľby Zobras 38088

     Oválny medailón zo zlata s gravírom vašej voľby Zobras

      Medailónik - šperk s tajomstvom

      Z čias, keď naše prababičky mali svoje prvé lásky, sa dochovává obľúbenosť tohto špeciálneho šperku, ktorý zdobil a zároveň vo vnútri seba ukrýval nositeľkine tajomstvo. Dedil sa po generácie a jeho existencia sa stala nesmrteľnou. Náhrdelníky s medailónikmi sú v súčasnosti stále populárne a hrdo odolávajú aj veľkej konkurencii futuristických a minimalistických príveskov. Každý nesie iný príbeh a v tom je ukrytá ich jedinečnosť.

      Schovajte malý odkaz do otváracieho medailónika

      Veľkou výhodou tohto magického šperku je, že si do neho môžete schovať prakticky čokoľvek, pokiaľ to veľkosť dovolí. Najbežnejšie sú medailóniky na fotku, ale aj do nich môžete vložiť napríklad malý štvorlístok pre šťastie alebo pramienok vlasov. Ak budete chcieť medailónik na krk ešte niečím ozvláštniť, vyberte typ s hladkou prednou alebo zadnou stranou a nechajte tu vygravírovať text podľa vašich predstáv.

      Vyznanie ukryté v striebornom alebo zlatom medailóniku

      Skvelým darčekom pre zamilovaných je zlatý otvárací medailónik v tvare srdca so vsadeným jemným diamantom na prednej strane. Nechajte dovnútra či na zadnú stranu vygravírovať dátum vášho zoznámenia. Nejedna zamilovaná duša bude dojatá a takýto náhrdelník pre ňu bude vzácnejší než ktorýkoľvek iný šperk v jej šperkovnici. Oválny alebo kruhový medailón je naopak pre fotku vhodnejší vďaka jeho väčšej ploche. Vyberať môžete zo všetkých zlatých odtieňov alebo strieborných variantov.

      Darček nielen pre zaľúbených

      Náhrdelníky s príveskom medailónika ocenia nielen zamilovaní, ale obľúbili si ho tiež mamičky a babičky. Ženy, ktoré budú v našich životoch vždy na prvých miestach. Babičky i mamičky medailónky milujú práve vďaka možnosti ukryť do jeho vnútra svoju obľúbenú fotku. Kedykoľvek ho môžu otvoriť a pripomenúť si tak svoje deti či vnúčatá, ktoré práve nie sú s nimi.

      Talizmany pre milovníkov cestovania či psích miláčikov

      Špeciálne medailóniky stvárnili naši zlatníci tiež ako talizmany pre šťastie. Potešte svoju kamarátku, vášnivú cestovateľku, medailónikom so svätým Krištofom. Patrón všetkých vodičov a cestovateľov bude dbať na hladké priebehy ciest svojej nositeľke a šťastné návraty domov. V našom portfóliu objavíte tiež napríklad medailónik so stromom života alebo srdcový s odtlačkom labky pre milovníčky psích kamarátov.

      Či už vyberiete medailón na fotku, alebo talizman pre šťastie s precíznou rytinou, týmto náhrdelníkom nesklamete. Venujete sebe alebo svojim blízkym niečo osobné, hlbšie než len strieborný náhrdelník s príveskom. Každý medailón so sebou nesie príbeh, ktorý mu vdýchnete vy sami.