Medailóny

 • Filtre:
 • Cena

 • Kov

 • Strieborný otvárací medailón s diamantom Rory

  Strieborný otvárací medailón s diamantom Rory

 • Srdiečkový medailón zo striebra s diamantom Careah

  Srdiečkový medailón zo striebra s diamantom Careah

 • Strieborný srdiečkový medailón s labkou Pretelo
  • - 10 %

  Strieborný srdiečkový medailón s labkou Pretelo

 • Strieborný medailón s diamantom Dalisia

  Strieborný medailón s diamantom Dalisia

 • Srdiečkový otvárací medailón s diamantom zo striebra LalitSrdiečkový otvárací medailón s diamantom zo striebra Lalit

  Srdiečkový otvárací medailón s diamantom zo striebra Lalit

 • Strieborný medailón so stromom života Millard

  Strieborný medailón so stromom života Millard

 • Zlatý medailón s gravírom vašej voľby Lacerta

   Zlatý medailón s gravírom vašej voľby Lacerta

  • Oválny medailón zo zlata s gravírom vašej voľby Zobras

    Oválny medailón zo zlata s gravírom vašej voľby Zobras

   • Zlatý medailón v tvare srdca s gravírom vašej voľby Forkin

     Zlatý medailón v tvare srdca s gravírom vašej voľby Forkin

    Loading

    Medailónik - šperk s tajomstvom

    Z čias, keď naše prababičky mali svoje prvé lásky, sa dochovává obľúbenosť tohto špeciálneho šperku, ktorý zdobil a zároveň vo vnútri seba ukrýval nositeľkine tajomstvo. Dedil sa po generácie a jeho existencia sa stala nesmrteľnou. Náhrdelníky s medailónikmi sú v súčasnosti stále populárne a hrdo odolávajú aj veľkej konkurencii futuristických a minimalistických príveskov. Každý nesie iný príbeh a v tom je ukrytá ich jedinečnosť.

    Schovajte malý odkaz do otváracieho medailónika

    Veľkou výhodou tohto magického šperku je, že si do neho môžete schovať prakticky čokoľvek, pokiaľ to veľkosť dovolí. Najbežnejšie sú medailóniky na fotku, ale aj do nich môžete vložiť napríklad malý štvorlístok pre šťastie alebo pramienok vlasov. Ak budete chcieť medailónik na krk ešte niečím ozvláštniť, vyberte typ s hladkou prednou alebo zadnou stranou a nechajte tu vygravírovať text podľa vašich predstáv.

    Vyznanie ukryté v striebornom alebo zlatom medailóniku

    Skvelým darčekom pre zamilovaných je zlatý otvárací medailónik v tvare srdca so vsadeným jemným diamantom na prednej strane. Nechajte dovnútra či na zadnú stranu vygravírovať dátum vášho zoznámenia. Nejedna zamilovaná duša bude dojatá a takýto náhrdelník pre ňu bude vzácnejší než ktorýkoľvek iný šperk v jej šperkovnici. Oválny alebo kruhový medailón je naopak pre fotku vhodnejší vďaka jeho väčšej ploche. Vyberať môžete zo všetkých zlatých odtieňov alebo strieborných variantov.

    Darček nielen pre zaľúbených

    Náhrdelníky s príveskom medailónika ocenia nielen zamilovaní, ale obľúbili si ho tiež mamičky a babičky. Ženy, ktoré budú v našich životoch vždy na prvých miestach. Babičky i mamičky medailónky milujú práve vďaka možnosti ukryť do jeho vnútra svoju obľúbenú fotku. Kedykoľvek ho môžu otvoriť a pripomenúť si tak svoje deti či vnúčatá, ktoré práve nie sú s nimi.

    Talizmany pre milovníkov cestovania či psích miláčikov

    Špeciálne medailóniky stvárnili naši zlatníci tiež ako talizmany pre šťastie. Potešte svoju kamarátku, vášnivú cestovateľku, medailónikom so svätým Krištofom. Patrón všetkých vodičov a cestovateľov bude dbať na hladké priebehy ciest svojej nositeľke a šťastné návraty domov. V našom portfóliu objavíte tiež napríklad medailónik so stromom života alebo srdcový s odtlačkom labky pre milovníčky psích kamarátov.

    Či už vyberiete medailón na fotku, alebo talizman pre šťastie s precíznou rytinou, týmto náhrdelníkom nesklamete. Venujete sebe alebo svojim blízkym niečo osobné, hlbšie než len strieborný náhrdelník s príveskom. Každý medailón so sebou nesie príbeh, ktorý mu vdýchnete vy sami.