Eternity prstene

Výraz eternity angličtina prevzala z latinského označenia pre večnosť – „eternitas“. Zaujíma vás, čo sa pod týmto termínom skrýva vo svete šperkov? Zlatníkov oslovila jeho symbolickosť a použili ho na pomenovanie špeciálneho typu prstienkov, ktoré po celom obvode, alebo jeho významnej časti, zdobia diamanty alebo drahokamy ako odkaz nekonečna a pravej večnosti. Ako si v tejto kategórii na našich stránkach môžete všimnúť, obrúčky zdobia menšie delikátne vybrúsené kamienky, ktorých nižšia hmotnosť v karátoch, samozrejme, zodpovedá aj dostupnejšej cene. Ak hľadáte darček, ktorým chcete vyjadriť hĺbku citov či naozajstnú vďačnosť za spoločne strávené roky, ste na správnej adrese. Ak sa vám práve narodil potomok, myslite na to, že vaša partnerka si zaslúži naozajstný skvost vyjadrujúci vaše poďakovanie za zázrak života. Decentný klenot v podobe eternity prsteňa spĺňa tie najvyššie nároky na kvalitu, praktickosť aj eleganciu.

Strieborné eternity prstene

Strieborné eternity prstene

Ak túžite vyjadriť svoju večnú a nesmrteľnú lásku či nekonečnú vďačnosť za dostupnú cenu, zvoľte strieborný eternity prsteň. Po obvode sa mu trblietajú drahokamy hrajúce všetkými farbami dúhy, ktoré rozžiaria oči každej ženy.

Všetky Strieborné eternity prstene

Zlaté eternity prstene

Zlaté eternity prstene

Kúpou eternity prsteňa zo zlata vsádzate na istotu. Voliť môžete z troch základných odtieňov obľúbeného kovu. Zamerať sa je možné aj na krásu diamantov či drahokamov. Venujte tento večný prstienok pri príležitostiach, na ktoré nechcete zabudnúť.

Všetky Zlaté eternity prstene

Platinové eternity prstene

Platinové eternity prstene

Podtrhnite výnimočnosť okamihu darovaním krabičky ukrývajúcej platinový eternity prsteň. Decentný odtieň po obvode krúžku podtrhujú umelecky vybrúsené diamanty. Položte základy rodinného dedičstva šperkom z kráľovnej všetkých kovov.

Všetky Platinové eternity prstene