Predvianočná trblietavá inšpirácia

Urobte s darčekom skutočnú radosť

Predvianočná trblietavá inšpirácia

Tipy na vianočné darčeky

Ten pravý vianočný čas síce ešte nenastal, ale obdobie vyberania darčekov áno. Užite si tento rok obdobie Vianoc v pokoji a pohode, tak ako to má byť, a nakúpte pre svojich najbližších už teraz. Uvidíte, že zháňanie darčekov môže byť príjemné, rýchle a predovšetkým bez stresu. Aby sme vám uľahčili prácu, pripravili sme si pre vás tipy na konkrétne šperky vhodné pre jednotlivých rodinných príslušníkov, ale aj kamarátov. Urobiť radosť tak môžete mamke a babičke niečím elegantným, oteckovi s dedkom zase ogravírovaným doplnkom. Pre partnerku potom vyberte drahokamový kúsok vo farbe, ktorá vyjadrí vaše city na prvý pohľad. Ale už dosť "rozprávania", inšpirujte sa širokou ponukou našich nadčasových šperkov a urobte svojim milovaným krásne Vianoce prostredníctvom trblietavého darčeka a pohodovej atmosféry.

Užite si obdobie Vianoc v pokoji a pohode a nakúpte pre svojich najbližších už teraz.

Vianočné darčeky pre partnerku

Vianočné darčeky pre partnerku


Potešte svoju milovanú manželku či priateľku šperkom v tvare srdca, ktorý povie všetko za vás. Staviť môžete aj na minimalistické kúsky či jemný personalizovaný klenot.

Všetky Vianočné darčeky pre partnerku

Vianočné darčeky pre mamičku a babičku

Vianočné darčeky pre mamičku a babičku


Žlté zlato v kombinácii s tajuplnými smaragdmi alebo majestátnymi zafírmi, elegantné perly alebo medailónik sú skvelou voľbou pre mamičku a babičku.

Všetky Vianočné darčeky pre mamičku a babičku

Drobné vianočné darčeky pre ženy

Drobné vianočné darčeky pre ženy


Premýšľate, čím obdarovať dcéru, sestru, kamarátku či kolegyňu? Odporúčame strieborné náušnice či prívesky s farebnými drahokamami alebo trendy pozlátené šperky.

Všetky Drobné vianočné darčeky pre ženy

Vianočné darčeky pre mužov

Vianočné darčeky pre mužov


Manžetové gombíky s monogramom alebo zdobené diamantmi, či elegantná spona na kravatu s osobným odkazom, urobia radosť každému džentlmenovi bez ohľadu na vek.

Všetky Vianočné darčeky pre mužov

Darčekové poukazy

Darčekové poukazy


Chcete svojim blízkym venovať šperk, ale nie ste si istí, aký by bol presne podľa ich vkusu a potešil by ich najviac? Venujte im darčekový poukaz a výber nechajte na nich.

Všetky Darčekové poukazy