Vianočné 
darčeky

Potešte svojich blízkych šperkom

Tipy na vianočné darčeky

Preskúmajte naše kategórie, kde vám ponúkame zaujímavé nápady nie len pre partnerky, matky a babičky, ale aj kamarátky či kolegyne a dokonca aj pre pánov. Do každej špeciálnej ponuky sme pre vás starostlivo vybrali tie najlepšie kúsky. Hovoríte si, prečo darovať práve šperk? Pretože kvalitný klenot z ušľachtilého kovu poteší počas sviatočného večera, aj počas všedných či významných dní. Podľa našej ponuky máte možnosť venovať šperk s drahými kameňmi plný skrytých významov, modernú ozdobu či pamiatku, ktorá sa možno premení na rodinné dedičstvo. Ak máte radi osobné darčeky, skvelou voľbou a našim tajným tipom sú personalizované šperky, do ktorých môžete nechať vyryť monogramy alebo iný špeciálny odkaz pre obdarovaného.

Myslíme na všetko! Šperk vám doručíme krásne zabalený do vianočného baliaceho papiera a balíček doplníme o vianočné prianie, do ktorého môžete vašej milovanej osobe napísať osobné venovanie. Preskúmajte našu ponuku a nechajte sa inšpirovať.

Vianočné darčeky pre partnerku

Vianočné darčeky pre partnerku


Potešte svoju milovanú manželku či priateľku šperkom v tvare srdca, ktorý povie všetko za vás. Našimi favoritmi sú nežné morganity, vášnivé rubíny alebo červené granáty.

Všetky Vianočné darčeky pre partnerku

Vianočné darčeky pre mamičku a babičku

Vianočné darčeky pre mamičku a babičku


Žlté zlato v kombinácii s tajuplnými smaragdmi alebo majestátnymi zafírmi, elegantné perly alebo medailónik sú skvelou voľbou pre mamičku a babičku.

Všetky Vianočné darčeky pre mamičku a babičku

Drobné vianočné darčeky pre ženy

Drobné vianočné darčeky pre ženy


Premýšľate, čím obdarovať dcéru, sestru, kamarátku či kolegyňu? Odporúčame strieborné náušnice či prívesky s farebnými drahokamami alebo trendy zlaté minimalistické šperky.

Všetky Drobné vianočné darčeky pre ženy

Vianočné darčeky pre mužov

Vianočné darčeky pre mužov


Manžetové gombíky s monogramom alebo zdobené diamantmi, či elegantná spona na kravatu s osobným odkazom, urobia radosť každému džentlmenovi bez ohľadu na vek.

Všetky Vianočné darčeky pre mužov

Darčekové poukazy

Darčekové poukazy


Chcete svojim blízkym venovať šperk, ale nie ste si istí, aký by bol presne podľa ich vkusu a potešil by ich najviac? Venujte im darčekový poukaz a výber nechajte na nich.

Všetky Darčekové poukazy