Vianočné darčeky

Tipy na vianočné darčeky

Užite si tento rok obdobie Vianoc v pokoji a pohode, tak ako to má byť, a nakúpte pre svojich najbližších už teraz. Uvidíte, že zháňanie darčekov môže byť príjemné, rýchle a predovšetkým bez stresu. Aby sme vám prácu uľahčili, pripravili sme si pre vás tipy na darčeky vhodné pre kohokoľvek!

Mamičke a babičke tak môžete urobiť radosť niečím elegantným, ockovi s dedkom zase doplnkom s gravírovaním. Pre priateľku alebo manželku vyberte napríklad drahokamový kúsok vo farbe, ktorá vyjadrí vaše city na prvý pohľad. Vybrať darček pre muža býva niekedy oriešok, ale s našimi tipmi nájdete ten pravý pre priateľa či manžela skôr, než napadne prvý sneh! Kamarátke a sestre môžete kúpiť niečo originálne. A myslíme aj na vaše ratolesti – v kategórii darčeky pre deti objavíte veľa krásnych šperkov pre tých najmenších.

Vianočné darčeky pre partnerku

Vianočné darčeky pre partnerku


Potešte svoju milovanú manželku či priateľku šperkom v tvare srdca, ktorý povie všetko za vás. Staviť môžete aj na minimalistické kúsky či jemný personalizovaný klenot.

Všetky Vianočné darčeky pre partnerku

Vianočné darčeky pre mamičku a babičku

Vianočné darčeky pre mamičku a babičku


Žlté zlato v kombinácii s tajuplnými smaragdmi alebo majestátnymi zafírmi, elegantné perly alebo medailónik sú skvelou voľbou pre mamičku a babičku.

Všetky Vianočné darčeky pre mamičku a babičku

Drobné vianočné darčeky pre ženy

Drobné vianočné darčeky pre ženy


Premýšľate, čím obdarovať dcéru, sestru, kamarátku či kolegyňu? Odporúčame strieborné náušnice či prívesky s farebnými drahokamami alebo trendy pozlátené šperky.

Všetky Drobné vianočné darčeky pre ženy

Vianočné darčeky pre mužov

Vianočné darčeky pre mužov


Manžetové gombíky s monogramom alebo zdobené diamantmi, či elegantná spona na kravatu s osobným odkazom, urobia radosť každému džentlmenovi bez ohľadu na vek.

Všetky Vianočné darčeky pre mužov

Darčekové poukazy

Darčekové poukazy


Chcete svojim blízkym venovať šperk, ale nie ste si istí, aký by bol presne podľa ich vkusu a potešil by ich najviac? Venujte im darčekový poukaz a výber nechajte na nich.

Všetky Darčekové poukazy