Šperkovnice

 • Filtre:
 • Cena

 • Zoradiť
 • Skladom

 • Cestovné puzdro na šperky ružové RioCestovné puzdro na šperky ružové Rio 113162

  Cestovné puzdro na šperky ružové Rio

 • Cestovné puzdro na šperky ružové TokyoCestovné puzdro na šperky ružové Tokyo 113170

  Cestovné puzdro na šperky ružové Tokyo

 • Cestovné puzdro na šperky béžové DohaCestovné puzdro na šperky béžové Doha 113168

  Cestovné puzdro na šperky béžové Doha

 • Cestovné puzdro na šperky béžové VeniceCestovné puzdro na šperky béžové Venice 113164

  Cestovné puzdro na šperky béžové Venice

   Šperkovnica veľká, stredná alebo malá. Aká je tá pravá?

   To záleží len na vašich preferenciách a na tom, koľko úložného priestoru pre svoje ozdoby potrebujete. Je logické, že šperkovnica na náušnice vyžaduje inak usporiadané priehradky ako napríklad šperkovnica na prstene. Pokiaľ však prstene nenosíte a vaša zbierka je naopak plná náhrdelníkov a príveskov, budete aj vy potrebovať niečo iné. Existuje ale niekoľko všeobecných zásad pre výber správnej šperkovnice, ktoré je dobré poznať. Box na šperky by mal byť ideálne vyrobený z kože alebo koženky, výstelka by mala byť na dotyk mäkká a na materiáli by sa nemali tvoriť žmolky.

   Luxusné šperkovnice značky Stackers

   V našej ponuke nájdete celý rad organizérov na šperky, vďaka ktorým budú vaše klenoty odpočívať ako v bavlnke. Vyberať môžete z hromady odtieňov a veľkostí, ale favoritkou našich klientov je biela šperkovnica s detailmi v odtieni ružového zlata. S čím ale môžete počítať pri všetkých modeloch, je tá najvyššia kvalita prevedenia. A pretože sme milovníci zvierat, všetky naše šperkovnice sú vyrobené z vegánskej kože.

   Šperkovnice pre deti aj pre pánov

   Nezabudli sme ani na mužov, ktorí si u nás môžu vybrať z ponuky kvalitných pánskych šperkovníc či cestovných puzdier na hodinky, manžetové gombíky a ďalšie doplnky. Vašu malú princeznú zase poteší veselá detská šperkovnica so zrkadielkom, kam si bude môcť uložiť jej prvé klenoty.

   S našimi cestovnými puzdrami budú vaše šperky v bezpečí

   Je vaša práca spojená s cestovaním alebo skrátka milujete objavovanie najrôznejších zákutí našej planéty a beriete si svoje obľúbené šperky so sebou? Potom je pre vás cestovná šperkovnica alebo cestovné puzdro na hodinky nutnosťou. Vďaka ich dômyselnému spracovaniu sa vašim šperkom počas ciest nič nestane. Existuje veľa tipov, ako si zabaliť šperky na cesty, no nič sa nevyrovná malej šperkovnici, ktorá však ukrýva dostatok priestoru pre vaše drahocenné klenoty.

   Štýlové stojany na šperky ozdobia váš interiér

   Chcete mať svoje klenoty neustále na očiach? Potom neprehliadnite ponuku stojanov na šperky. Našimi obľúbencami sú stojany v tvare kužeľa, ktoré sú ideálnym miestom na odkladanie hodiniek, náramkov alebo vašich obľúbených prsteňov. Nielenže skvele vyzerajú, čo z nich robí dizajnový doplnok vášho domova, ale sú aj praktické. V spodnej časti totiž ukrývajú vnútorný úložný priestor, kam sa hravo vojdú ďalšie menšie klenoty ako napríklad náušnice, prívesky alebo retiazky.