Šperkovnice

 • Filtre:
 • Cena

 • Typ

 • Malé cestovné puzdro na šperky ružové ParisMalé cestovné puzdro na šperky ružové Paris

  Malé cestovné puzdro na šperky ružové Paris

 • Šperkovnica sivobéžová RomeŠperkovnica sivobéžová Rome

  Šperkovnica sivobéžová Rome

 • Šperkovnica čierna AnkaraŠperkovnica čierna Ankara

  Šperkovnica čierna Ankara

 • Stredné cestovné puzdro na šperky modré MadridStredné cestovné puzdro na šperky modré Madrid

  Stredné cestovné puzdro na šperky modré Madrid

 • Šperkovnica svetloružová ParisŠperkovnica svetloružová Paris

  Šperkovnica svetloružová Paris

 • Malé cestovné puzdro na šperky sivobéžové RomeMalé cestovné puzdro na šperky sivobéžové Rome

  Malé cestovné puzdro na šperky sivobéžové Rome

 • Malé cestovné puzdro na šperky modré MadridMalé cestovné puzdro na šperky modré Madrid

  Malé cestovné puzdro na šperky modré Madrid

 • Šperkovnica biela SofiaŠperkovnica biela Sofia

  Šperkovnica biela Sofia

 • Šperkovnica modrá MadridŠperkovnica modrá Madrid

  Šperkovnica modrá Madrid

 • Malé cestovné puzdro na šperky čierne Ankara

  Malé cestovné puzdro na šperky čierne Ankara

 • Stredné cestovné puzdro na šperky ružové ParisStredné cestovné puzdro na šperky ružové Paris

  Stredné cestovné puzdro na šperky ružové Paris

 • Stredné cestovné puzdro na šperky sivobéžové RomeStredné cestovné puzdro na šperky sivobéžové Rome

  Stredné cestovné puzdro na šperky sivobéžové Rome

Loading

Je ráno a vy si tesne pred odchodom do práce alebo do školy uvedomíte, že ste si zabudli vziať svoj obľúbený náhrdelník. Siahnete poň do zásuvky a nájdete ho úplne zamotaný spoločne s ďalšími tromi… Je vám tento scenár povedomý? Ak áno, produkty z kategórie doplnkov ku šperkom sú pre vás tým pravým riešením. Vaše klenoty si totiž zaslúžia len to najlepšie v podobe praktickej šperkovnice alebo dizajnového stojana na šperky.

Šperkovnica veľká, stredná alebo malá. Aká je tá pravá?

To záleží len na vašich preferenciách a na tom, koľko úložného priestoru pre svoje ozdoby potrebujete. Je logické, že šperkovnica na náušnice vyžaduje inak usporiadané priehradky ako napríklad šperkovnica na prstene. Pokiaľ však prstene nenosíte a vaša zbierka je naopak plná náhrdelníkov a príveskov, budete aj vy potrebovať niečo iné. Existuje ale niekoľko všeobecných zásad pre výber správnej šperkovnice, ktoré je dobré poznať. Box na šperky by mal byť ideálne vyrobený z kože alebo koženky, výstelka by mala byť na dotyk mäkká a na materiáli by sa nemali tvoriť žmolky.

Luxusné šperkovnice značky Stackers

V našej ponuke nájdete celý rad organizérov na šperky, vďaka ktorým budú vaše klenoty odpočívať ako v bavlnke. Vyberať môžete z hromady odtieňov a veľkostí, ale favoritkou našich klientov je biela šperkovnica s detailmi v odtieni ružového zlata. S čím ale môžete počítať pri všetkých modeloch, je tá najvyššia kvalita prevedenia. A pretože sme milovníci zvierat, všetky naše šperkovnice sú vyrobené z vegánskej kože.

Šperkovnice pre deti aj pre pánov

Nezabudli sme ani na mužov, ktorí si u nás môžu vybrať z ponuky kvalitných pánskych šperkovníc či cestovných puzdier na hodinky, manžetové gombíky a ďalšie doplnky. Vašu malú princeznú zase poteší veselá detská šperkovnica so zrkadielkom, kam si bude môcť uložiť jej prvé klenoty.

S našimi cestovnými puzdrami budú vaše šperky v bezpečí

Je vaša práca spojená s cestovaním alebo skrátka milujete objavovanie najrôznejších zákutí našej planéty a beriete si svoje obľúbené šperky so sebou? Potom je pre vás cestovná šperkovnica alebo cestovné puzdro na hodinky nutnosťou. Vďaka ich dômyselnému spracovaniu sa vašim šperkom počas ciest nič nestane. Existuje veľa tipov, ako si zabaliť šperky na cesty, no nič sa nevyrovná malej šperkovnici, ktorá však ukrýva dostatok priestoru pre vaše drahocenné klenoty.

Štýlové stojany na šperky ozdobia váš interiér

Chcete mať svoje klenoty neustále na očiach? Potom neprehliadnite ponuku stojanov na šperky. Našimi obľúbencami sú stojany v tvare kužeľa, ktoré sú ideálnym miestom na odkladanie hodiniek, náramkov alebo vašich obľúbených prsteňov. Nielenže skvele vyzerajú, čo z nich robí dizajnový doplnok vášho domova, ale sú aj praktické. V spodnej časti totiž ukrývajú vnútorný úložný priestor, kam sa hravo vojdú ďalšie menšie klenoty ako napríklad náušnice, prívesky alebo retiazky.