Zásnubné prstene s drahokamami

Vysnívaný zásnubný prsteň

Ak ste sa rozhodli požiadať vašu lásku o ruku, iste viete, že vás čaká dôležitá úloha. Áno, hovoríme o výbere ideálneho zásnubného prsteňa, ktorým jej dáte najavo svoje city a vieru v spoločnú budúcnosť. Pohodlne sa usaďte a objavte rozmanitý svet Eppi zásnubných prsteňov s diamantmi i drahokamami.

Zásnubné prstene s diamantom

Nie je nič tradičnejšie než zlatý zásnubný prsteň s diamantom v briliantovom bruse uchytený šiestimi krapnami. Dostupnejší variant predstavuje prsteň s moissanitom, ktorý sa vzhľadom a vlastnosťami najvzácnejšiemu nerastu blíži.

Trendy zásnubné prstene s diamantmi

Ak hľadáte model podľa posledných trendov, vyberte prsteň s čiernym diamantom. Viete, že má vaša priateľka slabosť pre ružovú, zelenú alebo modrú farbu? Vďaka prsteňu s farebnými diamantmi jej môžete darovať takú farbu kameňa, akú má zo všetkých najradšej.

Zásnubné prstene s drahokamom

Popri klasických diamantových prsteňoch trh postupne dobývajú prstene s drahokamami. K najobľúbenejším samozrejme patria tie, ktoré sa spolu s diamantom radia k tým kráľovským a tie, ktoré majú pre nositeľku osobný význam.

Najpopulárnejšie drahokamové prstene

Pri vyberaní ideálneho zásnubného prsteňa myslite na to, aká je vaša priateľka. Pokojné povahy si zamilujú hlboký zelený odtieň smaragdu. Sebavedomé a energické ženy ocenia rubín vo farbe ohňa. Milovníčky striedmosti a decentných kúskov osloví iskrivo modrý zafír v zlatom zásnubnom prsteni v štýle vojvodkyne Kate.

Nežné zásnubné prstene s perlou

Zásnubný prsteň s perlou je zosobnená krehkosť a jemnosť. Poklad, ktorý roky rastie v lastúrach, láka svojimi pastelovými farbami s elegantnými odleskami. Perlový prsteň z bieleho zlata poteší milovníčky klasiky, prsteňom s čiernou perlou urobíte radosť ženám, ktoré vedia, čo je práve in.

Hravé zásnubné prstene s iskrivými drahokamami

Rozjasnite svoju žiadosť o ruku. Zásnubný prsteň s ametystom poteší tých, ktorým sa páči fialová. Bohaté odtiene hľadajte u prsteňa s čiernym alebo zeleným onyxom. Zaobstaraním prsteňa s opálom získate kúsok, ktorý hrá všetkými farbami dúhy. Drahokamy však existujú v mnohých ďalších odrodách najrôznejších odtieňoch. Tóny žltej vám ponúkne citrín alebo jantár, ružovú hľadajte u turmalínu a morganitu, modrú u topásu a akvamarínu. A skutočne výnimočný je fialovomodrýtanzanit alebo farbu meniaci alexandrit.