Šperky podľa znamenia zverokruhu

Veríte v osud? Potom máte určite v malíčku, ktorý drahokam patrí k vášmu znameniu zverokruhu. S prehľadom dokážete vysvetliť, prečo ohnivý granát svedčí povahe Vodnárov alebo prečo hrejivý jantár rozvíja intelekt Blížencov. Dokážete priradiť omamné brúsené kryštály všetkým znameniam zodiaku a určite rozumiete účinkom drahých trblietavých kameňov, ktoré prežiaria nielen pochmúrne jesenné a zimné dni. Urobte sebe alebo svojim blízkym radosť šperkom podľa znamenia zverokruhu. Naša stránka vám predstaví prepracované náušnice, prívesky, náramky a prstienky. Siahnuť môžete po krehkom klenote z univerzálneho striebra, prípadne po blýskavom skvoste zo zlata v elegantnej bielej, tradičnej žltej či romantickej ružovej variácii. Skutočné fajnšmekri si nenechajú ujsť šperky z drahocennej platiny. Zverte preto svoje túžby a nádeje do rúk hviezd a priblížte sa k splneniu všetkých svojich tajných prianí za pomocou ozdoby doplnenej drahokamom podľa svojho znamenia.

Šperky so znamením zverokruhu

Šperky so znamením zverokruhu

Chcete niečo jemné a univerzálne, ale napriek tomu s troškou tajuplnej mágie? Klenot z ušľachtilého kovu, ktorý dopĺňa vybrúsený žiarivý drahokam a symbolické znázornenie zverokruhu decentne odhalí, v akom znamení ste sa narodili.

Všetky Šperky so znamením zverokruhu

Šperky s drahokamami pre znamenie Rak

Šperky s drahokamami pre znamenie Rak

Ani k Rakom sa hviezdy chrbtom neotočili. Pripísali im dva zázraky prírody: krehkú perlu a tvrdý smaragd. Perla vie, ako vytiahnuť Raka z jeho ulity, zatiaľ čo smaragd tlmí prejavy precitlivenej duše.

Všetky Šperky s drahokamami pre znamenie Rak

Šperky s drahokamami pre znamenie Lev

Šperky s drahokamami pre znamenie Lev

Silné, odolné a dominantné – tak by sa dali charakterizovať drahokamy, ktoré boli prisúdené Levom. Rubín prebudí jeho schopnosť milovať, zatiaľ čo diamant povzbudí jeho vytrvalosť.

Všetky Šperky s drahokamami pre znamenie Lev

Šperky s drahokamami pre znamenie Panna

Šperky s drahokamami pre znamenie Panna

Pannám venovali hviezdy zafír a zlatistý jantár. Teplá žiara jantáru, do ktorého príroda písala celé stáročia svoje príbehy, rozpúšťa chlad v srdci. Zafír ich vymaňuje z presvedčenia o vlastnej pravde.

Všetky Šperky s drahokamami pre znamenie Panna

Šperky s drahokamami pre znamenie Váhy

Šperky s drahokamami pre znamenie Váhy

Diplomatické Váhy boli obdarené fascinujúcimi turmalínmi a perlami, ktoré predstavujú jeden z pilierov vyrovnanosti vzdušného znamenia. Turmalín otvára ich srdcia láske, zatiaľ čo perla tlmí unáhlenosť.

Všetky Šperky s drahokamami pre znamenie Váhy

Šperky s drahokamami pre znamenie Škorpión

Šperky s drahokamami pre znamenie Škorpión

Do kolísky Škorpiónov bol darovaný premenlivý opál a zakaždým iný topás. Ten vodnému znameniu pomáha vysporiadať sa s pohľadom na vernosť, opál tlmí tvrdohlavosť a posilňuje motiváciu.

Všetky Šperky s drahokamami pre znamenie Škorpión

Šperky s drahokamami pre znamenie Strelec

Šperky s drahokamami pre znamenie Strelec

Strelca hviezdy obdarovali silnými kameňmi, ktoré neoblomné znamenie upokojujú. Rôznorodý topás a zelenkavý olivín tlmia ohnivý temperament a podporujú dobrodružný optimizmus.

Všetky Šperky s drahokamami pre znamenie Strelec

Šperky s drahokamami pre znamenie Kozorožec

Šperky s drahokamami pre znamenie Kozorožec

Znamenie Kozorožca sa narodilo v časoch rôznorodého granátu a ametystu. Prvý spomínaný zvýrazňuje silu, zatiaľ čo ametyst podporuje duchovný rozmer a prináša nový uhol pohľadu.

Všetky Šperky s drahokamami pre znamenie Kozorožec

Šperky s drahokamami pre znamenie Vodnár

Šperky s drahokamami pre znamenie Vodnár

Decentný akvamarín a skvostný granát, to sú kamene, ktoré patria Vodnárom. Dodávajú im energiu a vynikajú podporou duchovných stránok, rozvíjajú tak významené vlastnosti vzdušného znamenia.

Všetky Šperky s drahokamami pre znamenie Vodnár

Šperky s drahokamami pre znamenie Ryby

Šperky s drahokamami pre znamenie Ryby

Rybám nadelili hviezdy fialový ametyst a modrastý akvamarín, ktoré neistému znameniu prinášajú sebadôveru a harmóniu. Zároveň rozvíjajú jeho intuíciu, podporujú kreativitu a zvyšujú dôveru v lásku.

Všetky Šperky s drahokamami pre znamenie Ryby

Šperky s drahokamami pre znamenie Baran

Šperky s drahokamami pre znamenie Baran

Všetkým, ktorí sa narodili v ohnivom znamení Barana, ovplyvňujú cestu nezničiteľný diamant a iskrivý rubín. Drahokamy podporujú Baranovu vyrovnanosť a pomáhajú mu získať nadhľad.

Všetky Šperky s drahokamami pre znamenie Baran

Šperky s drahokamami pre znamenie Býk

Šperky s drahokamami pre znamenie Býk

Potomkom Býka, ktorí stoja nohami pevne na zemi, priznali hviezdy harmonizujúci smaragd a symbol múdrosti – zafír. Drahokamy podporujú Býkovu vernosť a pomáhajú mu ľahko komunikovať.

Všetky Šperky s drahokamami pre znamenie Býk

Šperky s drahokamami pre znamenie Blíženci

Šperky s drahokamami pre znamenie Blíženci

Kamene plné jasu a energie. Také sú drahokamy, ktoré náležia Blížencom. Citrín i jantár dokážu podporiť ich nápaditosť, tlmia nepokoj a vyrovnávajú nerozhodnosť.

Všetky Šperky s drahokamami pre znamenie Blíženci