Šperky podľa príležitosti

Narodeniny. Sviatok. Vianoce. Svätý Valentín. Výročie svadby. Narodenie potomka. Krstiny. Maturita. Promócie. Sviatok matiek. Deň matiek či MDŽ. Na svete je toľko príležitostí, ktoré si zaslúžia ozvláštniť zaujímavou drobnosťou, pôvabným šperkom, trblietavým klenotom či opulentným skvostom. Lenže niekedy je také ťažké si vybrať! Pre rozhodné aj menej rozhodné duše sme si pripravili špeciálnu stránku, ktorá vám pomôže vybrať ideálny darček na akúkoľvek príležitosť. Dovoľte nám uľahčiť vám prácu a preskúmajte to najlepšie z našej ponuky. Čaká na vás záplava kúskov z ušľachtilých kovov, či už šperkov zdobených žiarivými drahokamami rôznych odtieňov, alebo čírymi a farebnými diamantmi. Samozrejmosťou sú aj klenoty len minimalisticky gravírované alebo tvarované. Prezrite si kolekciu náušníc, náramkov, príveskov, prstienkov, manžetových gombíkov aj medailónov. Nezabudnite, že každá príležitosť si zaslúži svoj perfektný šperk.

Šperky k výročiam svadby

Šperky k výročiam svadby


Slávite jedno z prvých výročí svadby? Venujte svojej polovičke drobný šperk ako pripomienku toho, že je vám spolu stále dobre. K významnejšiemu výročiu, ako je strieborná, zlatá a diamantová svadba, siahnite hlbšie do vrecka.

Všetky Šperky k výročiam svadby

Šperky k narodeninám

Šperky k narodeninám


Každé narodeniny sú dôvodom k oslave. Ak poznáte oslávenkyňu či oslávenca naozaj dobre, môžete im venovať šperk, po ktorom tajne túžia a ktorý by si sami nekúpili. Pokiaľ si nie ste výberom istí, voľte osvedčené šperky v neutrálnom tóne.

Všetky Šperky k narodeninám

Šperky k meninám

Šperky k meninám


V sviatočný deň oslavujeme toho, koho krstné meno je uvedené v kalendári, a pripomíname si tak všetkých svojich priateľov a blízkych, ktorí nesú dané meno. Potešte ich pri tejto príležitosti drobným strieborným šperkom, napríklad s obľúbeným drahokamom oslávenca.

Všetky Šperky k meninám

Šperky pre radosť

Šperky pre radosť


Chvíle, kedy neoslavujeme žiadny sviatok ani výročie, kedy nečakáme žiadne dary a predsa nejaký dostaneme... Prečo? Len tak pre radosť! Takéto šperky by mali na prvý pohľad vyžarovať pozitívnu energiu, tie s farebnými drahokamami budú preto dobrou voľbou.

Všetky Šperky pre radosť

Šperky k maturite

Šperky k maturite


Pokiaľ chcete darovať nezabudnuteľný dar k maturite, porozhliadnite sa v našej kategórii. Chlapcom môžete venovať ich prvé manžetové gombíky, pre mladé dievčatá sa hodia svieže šperky zo striebra či bieleho zlata. Symbolicky a s noblesou ich tak uvediete do sveta dospelých.

Všetky Šperky k maturite

Šperky k promócii

Šperky k promócii


Čo by tak asi mohlo potešiť novopečeného absolventa vysokej školy? Aj pre túto príležitosť môžete využiť našu širokú ponuku šperkov, ktoré určite rozjasnia tvár nejedného oslávenca. Vhodné sú prstene, náušnice, taktiež celé sady, ktoré je možné prezentovať ako dar od celej rodiny.

Všetky Šperky k promócii

Šperky ku pracovnému úspechu

Šperky ku pracovnému úspechu


Úspech v pracovnej sfére poteší vždy, preto by sa mal poriadne odmeniť. Vyberte šperk, ktorým sa bude môcť žena v práci zdobiť. Mužom venujte manžetové gombíčky, ktoré sa budú hodiť na pracovné schôdzky.

Všetky Šperky ku pracovnému úspechu

Šperky ako svadobný dar

Šperky ako svadobný dar


Svadba patrí k výnimočným okamihom v každom živote. Pokiaľ premýšľate nad svadobným darom, zamerajte sa na našu kategóriu, v ktorej nájdete šperky pre nevestu i ženícha. Venujte spomienku, ktorá dodá lesk vstupu do manželstva.

Všetky Šperky ako svadobný dar

Šperky k narodeniu dieťaťa

Šperky k narodeniu dieťaťa


Narodilo sa vám do rodiny dievčatko? Darujte jej matke večný dar od srdca – šperk s drahokamom ružových či červených odtieňov. Pri narodení chlapčeka sú skvelou voľbou šperky s modrými kameňmi.

Všetky Šperky k narodeniu dieťaťa

Šperky ku krstinám

Šperky ku krstinám


Ku krstu sa tradične venujú darčeky s náboženskou symbolikou, ktoré majú nového člena cirkvi sprevádzať na jeho ceste k Bohu. Perfektnou voľbou môže byť napríklad zlatý krížik vykladaný drahokamami, ktorý sa stane investíciou do budúcna.

Všetky Šperky ku krstinám

Šperky ke Dni žien

Šperky ke Dni žien


Medzinárodný deň žien je skvelou príležitosťou k oslave ženstva. Šperk s kvetinovým motívom, náhrdelník so štvorlístkom či jemný náramok pripomínajú, čo pre nás ženy znamenajú.

Všetky Šperky ke Dni žien

Šperky ku Dňu matiek

Šperky ku Dňu matiek


Sviatok matiek je dňom, kedy máte príležitosť dať svojej mame najavo, ako ju máte radi. Pokiaľ premýšľate o nejakom šperku, ktorým by ste svojej mamičke za jej starostlivosť poďakovali, pripravili sme pre vás ponuku, ktorá sa tématicky hodí k oslavám Dňa matiek a materstva.

Všetky Šperky ku Dňu matiek

Vianočné darčeky

Vianočné darčeky


Hľadáte dokonalý vianočný darček? Preskúmajte naše kategórie šperkov, kde vám ponúkame zaujímavé nápady nie len pre partnerky, matky a babičky, ale aj kamarátky či kolegyne a dokonca aj pre pánov. Starostlivo sme pre vás vybrali tie najlepšie kúsky, s ktorými zažiarite.

Všetky Vianočné darčeky

Valentínske darčeky

Valentínske darčeky


Vyjadrite sa na svätého Valentína zo svojich zamilovaných citov trblietavým šperkom. Nestarnúcou klasikou sú pre túto príležitosť šperky v tvare srdca, ktoré všetko povedia za vás. Romantické duše potešia drahokamy v červených a ružových odtieňoch alebo nadčasové perly.

Všetky Valentínske darčeky