Napísali o nás

Dali sme pre vás dokopy rôzne webové články a príspevky, v ktorých môžete vidieť naše šperky. Chceme vám tak nákup u nás čo najviac uľahčiť a poskytnúť vám čo najväčšie množstvo informácií.

Napísali o nás

K dispozícii máte články od slovenských a českých módnych blogerov, medzi ktorými sú napríklad recenzie našich šperkov spoločne s nádhernými fotografiami, na ktorých si môžete prehliadnuť nie len samotný šperk, ale i ďalšie veci, ktoré sú súčasťou každého balíčku. Pri blogeroch sa tiež môžete nechať inšpirovať krásnymi a nápaditými outfitmi, do ktorých skombinovali naše šperky. Okrem toho tu nájdete videá, v ktorých môžete vidieť “naživo” celý balíček a dozvedieť sa z nich množstvo zaujímavých informácií o našich šperkoch. Pokiaľ chcete o nás a našich službách vedieť ešte niečo navyše, prečítajte si niektorý z ďalších článkov, ktoré o nás publikovali rôzne webové stránky.

Na zaujímavé a originálne príspevky vás tiež upozorňujeme na našich FB stránkach. V rámci spolupráce s blogermi a vlogermi navyše pripravujeme rôzne súťaže, v ktorých máte šancu vyhrať niektorý z našich šperkov. Sledovať nás sa oplatí!

Zlatý prsteň s diamantom a gravírom vašej voľby Amisch

Jenom můj

“Toužila jsem po šperku, který by pro mě měl význam... Rozhodla jsem se pro růžové zlato, vybrala font a nechala do šperku vygravírovat písmeno, které pro mě něco znamená. Mám tak svůj vysněný prsten!...”

11. 11. 2017
Zlatý náramok s diamantom a s gravírom vašej voľby Berul

Personalizovaný šperk D&G&A

“Ja sa rada pýšim titulom matky a ešte radšej mám ak môžem nosiť nejaký symbol, ktorý tento vynimočný titul pripomína. Možnosť vytvoriť si vlastný personalizovaný šperk mi prišla ako fantastický nápad....”

22. 10. 2017
Stříbrný fashion náramek Infinity

Infinity

“Musím povedať, že som sa na neho tešila. Strieborný náramok sa dá nosiť naozaj so všetkým a každý deň. Ja preferujem skôr strieborné doplnky, ale pre milovníkov zlata ho majú aj v tejto podobe....”

1. 10. 2017
Strieborný prsteň s bielou perlou a zirkónmi Javier

Eppický dárek

“Z klenotnictví Eppi mi přišel do posledního detailu doladěný dárek, který mě úplně dojal. Myslím, že není třeba nic dodávat. Snad jen, že prsten s perlou byl můj velký sen!”

19. 9. 2017
Strieborný perlový náhrdelník so zirkónom Gwynne

Perlový set

“Velice mě potěšilo, když balíček dorazil. Nejen, že byl nádherně zabalený, velkou radost jsem měla i z osobního dopisu, který mi po dlouhé době vykouzlil úsměv na tváři. ”

10. 9. 2017
Strieborný prsteň s topásom

Diamonds are a girl's best friend

“Nový kamarát môjho zásnubného prsteňa mi prišiel od Eppi a páči sa nielen mne. Milo ma prekvapila aj doživotná záruka a balenie je také utešené, že sa vám bude chcieť plakať. ”

14. 6. 2017
Stříbrná kolekce se smaragdy

Ideální příležitost k poděkování

“U Eppi jsem měl možnost vybrat šperk pro svoji přítelkyni. To, že ji miluji, se jí snažím říkat tak často, jak to jde. Ale poděkovat jí šperkem, to je jiný level. Navíc jí děsně sluší....”

8. 6. 2017
Perlové náušnice ze stříbra Dilek

Náušnice jako dárek

“Já náušnice nosit nebudu, ale moji přítelkyni určitě moc potěší. :)”

7. 6. 2017
Zlatý náhrdelník se srdíčkovým rubínem a diamantem Dorevie

Rubínové srdce

“Rozbalovat balíček od Eppi je jedno veliké potěšení. Zatáhnout za stužku a čekat, co se objeví ukryté ve stylovém balícím papíru… Připadám si jako Popelka a její oříšky.”

6. 6. 2017
Stříbrný náhrdelník s písmenem podle vašeho výběru Jonal

Kateřina

“Už jako malá holka jsem si přála řetízek s mým jménem nebo alespoň s písmenem K. Jaká to byla radost, když jsem něžný stříbrný řetízek s přívěskem K viděla u Eppi!”

2. 6. 2017
Elegantný strieborný náhrdelník s perlou Kesin

Unboxing z Eppi

“V škatuľke sa nachádzal naskladaný ružovkastý baliaci papier, ktorý ukrýval ozdobne zabalenú krabičku s previazanou zlatavo-medenou stuhou a malé drobnosti, ktoré mi urobili veľkú radosť....”

26. 5. 2017
Stříbrné náušnice s oválnými safíry Aahana

Šperk, který mne nikdy neomrzí

“Když jsem měla možnost vybrat si v Eppi svůj nejmilejší šperk, chtěla jsem kousek, který ke mě padne a zároveň se v něm budu cítit výjimečně. Myslím, že tmavě modré safíry to zvládly bravurně....”

25. 5. 2017
Biele opály v strieborných náušniciach Rainy

Jarno letné doplnenie šatníka

“Už velmi dlho som pozerala po takomto type náušníc a rozmýšlela som nad opálom. Je to presne to, čo já mám ráda. Sú velmi poholdné, kvalitne zasadené, naozaj super. Eppi má krásne šperky....”

24. 5. 2017
Stříbrný prsten se smaragdem Ganesa

Ideální šperk? Existuje!

“Potřebovala jsem prstýnek o kterém budu přesně vědět, že TO JE ON. Tenhle požadavek mi splnilo internetové klenotnictví Eppi, kam jsem se podívala a jasno bylo v podstatě ihned.”

17. 5. 2017
Stříbrný pozlacený náhrdelník s bílými topazy Laveda

Šperk pro každou příležitost

“Krabice byla krásně vystlaná, nechyběla ani mořská sůl a jako bonus uvnitř byla i velká obálka. Na první pohled je tak jasné, že Eppi si své zákazníky doslova hýčká a to je nám velmi blízké....”

11. 5. 2017
Stříbrný prsten s trojicí jantarů Ametia

Jen růžová to může být

“Nově se mi teď zalíbilo nošení prstýnků. Jeden jsem dostala i z Eppi. Líbí se mi, když je ruka tak nějak zaplněna, dokonce se mi i zalíbil trend více prstýnků na jednom prstu.”

11. 5. 2017
Stříbrné náušnice s mystickými quartzy Salma

Tip na dárek pro maminky

“Moc se mi líbí, že kromě dárkově zabaleného stříbrného šperku mě čekaly i drobnosti jako: voňavé mýdlo, hadříček na péči o šperk nebo maličká sušenka. ”

4. 5. 2017
Strieborný prsteň so zafírmi a zirkónmi Valens

Prsteň so zafírmi a zirkónmi Valens

“Prstienok prišiel zabalený v krabici, kde sa nachádzal okrem ozdobnej krabičky previazanej stuhou, aj certifikát o pravosti šperku, ručne písaný dopis, handrička na čistenie šperku a malé darčeky pre ...”

3. 5. 2017
Strieborný náhrdelník s bielymi topásmi Ezal

Jemný, elegantný náhrdelník v tvare slzy

“Musím sa priznať, že som mala veľmi ťažký výber, keďže všetky šperky vyzerajú naozaj krásne. Zoženiete tam všetko - od prsteňov, cez diamanty až po náhrdelníky.”

25. 4. 2017
Náramek z růžových perel Sarvika

Zbožňuji překvapení

“Mám moc ráda eleganci a jednoduchost. V kosmetice, oblékání, životním stylu i doplňcích. Když jsem na e-shopu uviděla náramek z růžových perel, mé srdce zajásalo! ”

18. 4. 2017
Loading