Stretnite sa s nami v našom showroome

Online prostredie ponúka takmer neobmedzené možnosti a množstvo výhod. Šperky si môžete prezerať ničím nerušení z pohodlia domova, ako dlho a kedykoľvek potrebujete. Osobné stretnutie s nami však môže niektorým z vás uľahčiť rozhodovanie alebo vás presvedčiť, že spolupráca s nami je skutočne veľmi príjemný zážitok.

Ako si s nami dohodnúť stretnutie?

Je to úplne jednoduché. Stačí iba vyplniť formulár, ktorý nájdete nižšie na stránke. Vyberiete si, o aký typ šperku máte záujem, a pridáte svoje kontaktné údaje, aby sme sa s vami mohli spojiť a dohodnúť detaily stretnutia. Môžete tiež uviesť preferovaný termín stretnutia. Podľa našich možností pre vás tento termín priamo rezervujeme, alebo si spoločne dohodneme iný.

Pretože máme výrobu a hlavnú centrálu v Prahe, je naozaj dôležité dohodnúť sa s nami na stretnutí vopred. Stretnutie s vami si starostlivo plánujeme, aby sme sa každému z vás mohli venovať individuálne a na 100 %. Počkajte preto vždy na potvrdenie termínu.

Ak je pre vás pohodlnejšie zatelefonovať a dohodnúť termín stretnutia týmto spôsobom, pokojne nás môžete kontaktovať na čísle +421 910 930 876. Alebo nám pošlite e-mail na otazky@eppi.sk. Osloviť nás môžete aj na livechate na našej stránke, alebo nám poslať správu na Facebooku či Instagrame. Sledujeme všetko a odpovedáme naozaj rýchlo :)

Showroom

Kde sa s nami stretnete

Nájdete nás v Bratislave na adrese Hviezdoslavovo námestie 7. Náš Eppi showroom je súčasťou komplexu kancelárskych priestorov, zariadených s dôrazom na zabezpečenie vášho maximálneho pohodlia. Ak nám to počasie dopraje, môžeme si spoločne vychutnať kávu na terase s výhľadom na Bratislavu.

Showroom

Čo sa na stretnutí dozviete

Záleží na tom, s akým želáním k nám prichádzate:

  • Zásnubné prstene s diamantmi

    Najčastejšie za nami prichádzate s otázkami týkajúcimi sa zásnubných prsteňov s diamantmi. Na stretnutí vám ukážeme naše modely, pomôžeme vám zmerať veľkosť a náš expert na diamanty a drahokamy vám rád vysvetlí všetky parametre určujúce kvalitu diamantov a poradí, na čo sa zamerať pri ich výbere. Vybrané diamanty vám ukážeme, aby ste mali o nich lepšiu predstavu a mohli porovnávať, čo pre vás bude najvhodnejšie a čo sa vám bude najviac páčiť. Našim cieľom nie je predať najdrahší kúsok, ale nájsť pre vás tú najlepšiu voľbu. Vždy berieme do úvahy vaše priania a váš rozpočet.

  • Na stretnutiach s vami taktiež často riešime možnosť výroby šperku na mieru. Takéto spolupráce máme naozaj radi, pretože nám umožňujú vdýchnuť život úplne novým šperkom, ktoré sa zrodili z vašej fantázie. Sme vždy radi, ak si na takéto stretnutie prinesiete nejakú fotografiu, či nákres vášho vysnívaného šperku. Ak máte záujem o šperk na mieru s drahokamami, radi vám vybrané kamene ukážeme, aby ste mali predstavu o farbách, čistote a samotnej kvalite drahokamov.

  • Výber svadobných obrúčok je dôležitou súčasťou plánovania svadby a my vám radi pomôžeme s výberom tých správnych šperkov, ktoré vás budú sprevádzať po zvyšok života. Predvedieme vám rôzne modely, ktoré si budete môcť vyskúšať na vlastnej koži a zvoliť vhodný typ a šírku prsteňa. Prekonzultujeme s vami aj možnosť gravírovania, ktoré v základnej verzii poskytujeme k prsteňom zdarma.

  • Páčia sa vám niektoré šperky v našej ponuke, ktoré máme skladom, no radšej by ste ich krásu videli, či priamo vyskúšali naživo? Stačí nás kontaktovať a radi pre vás pripravíme všetko, čo by mohlo lahodiť vášmu oku :)

Môžete za nami prísť aj s inými otázkami

S našimi klientmi komunikujeme veľmi radi a osobný prístup je našou alfou a omegou. S ochotou vám poradíme a pomôžeme s čímkoľvek, čo budete pri kúpe šperku potrebovať.

Snažíme sa vám pobyt u nás čo najviac spríjemniť. Pozveme vás na dobrú kávu, čaj, prípadne niečo ostrejšie. Keď už budete mať vyberania šperkov dosť, môžeme si spolu posedieť na terase s výhľadom na Bratislavu, našu krásku na Dunaji. Je to ideálne miesto, kde si na chviľu môžete oddýchnuť od ruchu veľkomesta a načerpať nové sily a inšpirácie.

Stretnutie s nami teda ponúka mnoho lákadiel. Pevne veríme, že vďaka atmosfére našich priestorov sa uvoľníte a kúpa šperku z nášho klenotníctva Eppi pre vás bude skutočným zážitkom.

Tešíme sa na vás.
Team Eppi

Showroom

Dohodnite si s nami stretnutie

Vo formulári nižšie najskôr vyberte, o aký typ šperku máte záujem. Vyplňte svoje kontaktné údaje a ak máte preferovaný dátum a čas stretnutia, dajte nám o nich rovno vedieť. Čo najskôr sa vám ozveme a termín stretnutia vám podľa našich časových možností potvrdíme.

1

Aké typy šperkov by ste chceli vidieť?

Vybrať môžete jednu a viac možností, alebo nechať toto pole prázdne v prípade, že máte iný dôvod pre stretnutie s nami.
2

Podrobné informacie o stretnutí

Budeme vás ešte kontaktovať, aby sme potvrdili / dohodli termín a ďalšie podrobnosti.

* povinné položky

Naša adresa

Klenotníctvo Eppi, Hviezdoslavovo námestie 7, 811 02 Bratislava, Slovensko