Náš showroom v Bratislave

Náš showroom nájdete v srdci Bratislavy na ľavom brehu Dunaja medzi mostom SNP a Slovenským národným divadlom na adrese Hviezdoslavovo námestie 7, teda v úplnom centre Starého mesta. Ale pozor, schôdzku je potrebné si zarezervovať dopredu.

Radi by ste si dohodli stretnutie aj v týchto neľahkých časoch?
Zavolajte nám na +421 902 930 879 a dohodneme sa na podrobnostiach. Vaša bezpečnosť a spokojnosť je pre nás na prvom mieste.

Základné informácie

Showroom Bratislava

Plánujete cestu k nám? Poradíme vám ako sa k nám dostať bez blúdenia.

 • Hviezdoslavovo námestie 7, 811 02 Bratislava
 • Po - Pá: 8:00 - 17:30, So - Ne: podľa dohody
 • +421 902 930 879
 • otazky@eppi.sk

Dohodnúť stretnutieKonzultácia je bezplatná

Dohodnite si s nami stretnutie

V našom bratislavskom showroome, alebo virtuálne prostredníctvom videohovoru.. Budeme radi, ak nám poskytnete čo najviac podrobností. Ak ešte rozmýšľate, neváhajte nás kontaktovať a všetko spolu doladíme k dokonalosti.

Aké typy šperkov by ste chceli vidieť?

 • Zásnubné prstene

  Zásnubné prstene
 • Svadobné obrúčky

  Svadobné obrúčky
 • Prstene s drahokamami

  Prstene s drahokamami
 • Zlaté šperky

  Zlaté šperky
 • Strieborné šperky

  Strieborné šperky
 • Platinové šperky

  Platinové šperky

Kde sa stretneme?

 • Osobné stretnutie

  Osobné stretnutie
 • Virtuálne stretnutie

  Virtuálne stretnutie

Podrobné informácie ohľadne stretnutia

Kliknutím potvrdzujem, že som sa oboznámil/-a
s pravidlami spracovania osobných údajov.

Kde sa s nami stretnete

Showroom nájdete v srdci Bratislavy

Náš showroom nájdete na ľavom brehu Dunaja medzi mostom SNP a Slovenským národným divadlom na adrese Hviezdoslavovo námestie 7, teda v úplnom centre Starého mesta. Budovu nemôžete minúť, pretože sa nachádza vedľa Veľvyslanectva Českej republiky a na najvyššom poschodí ju zdobí populárny Sky Bar s úžasným výhľadom na historické centrum. Showroom je súčasťou komplexu kancelárskych priestorov, zariadených s dôrazom na zabezpečenie vášho maximálneho pohodlia.

Nájdete nás na 6. poschodí.

Zobraziť ďalšie inštrukcie

Dunaj

Čo sa na stretnutí dozviete

Záleží na tom, s akým želáním k nám prichádzate

Zasnubné prstene

Zásnubné prstene s diamantmi

Najčastejšie za nami prichádzate s otázkami týkajúcimi sa zásnubných prsteňov s diamantmi. Na stretnutí vám ukážeme naše modely, pomôžeme vám zmerať veľkosť a radi vám vysvetlíme všetky parametre určujúce kvalitu diamantov a poradíme, na čo sa zamerať pri ich výbere. Vybrané diamanty vám ukážeme, aby ste mali o nich lepšiu predstavu a mohli porovnávať, čo pre vás bude najvhodnejšie a čo sa vám bude najviac páčiť. Našim cieľom nie je predať najdrahší kúsok, ale nájsť pre vás tú najlepšiu voľbu. Vždy berieme do úvahy vaše priania a váš rozpočet.

Výroba šperku na mieru

Výroba šperku na mieru

Na stretnutiach s vami taktiež často riešime možnosť výroby šperku na mieru. Takéto spolupráce máme naozaj radi, pretože nám umožňujú vdýchnuť život úplne novým šperkom, ktoré sa zrodili z vašej fantázie. Sme vždy radi, ak si na takéto stretnutie prinesiete nejakú fotografiu, či nákres vášho vysnívaného šperku. Ak máte záujem o šperk na mieru s drahokamami, radi vám vybrané kamene ukážeme, aby ste mali predstavu o farbách, čistote a samotnej kvalite drahokamov.

Platinové a zlaté svadobné obrúčky

Platinové a zlaté svadobné obrúčky

Výber svadobných obrúčok je dôležitou súčasťou plánovania svadby a my vám radi pomôžeme s výberom tých správnych šperkov, ktoré vás budú sprevádzať po zvyšok života. Predvedieme vám rôzne modely, ktoré si budete môcť vyskúšať na vlastnej koži a zvoliť vhodný typ a šírku prsteňa. Prekonzultujeme s vami aj možnosť gravírovania, ktoré v základnej verzii poskytujeme k prsteňom zdarma.

Šperky skladom

Šperky skladom

Páčia sa vám niektoré šperky v našej ponuke, ktoré máme skladom, no radšej by ste ich krásu videli, či priamo vyskúšali naživo? Stačí nás kontaktovať a radi pre vás pripravíme všetko, čo by mohlo lahodiť vášmu oku :)

Doživotná záruka

60dňová záruka vrátenia peňazí

Doprava zadarmo

Luxusné balenie