Osobne v Bratislave, virtuálne kdekoľvek na svete

Náš showroom nájdete v centre Bratislavy na ľavom brehu Dunaja medzi mostom SNP a Slovenským národným divadlom na adrese Hviezdoslavovo námestie 7.

Pokiaľ sa vám nehodí prísť osobne, ponúkame možnosť virtuálnej schôdzky. Vďaka tomu si u nás môžete vybrať šperk aj z druhej strany zemegule. Hovoríme slovensky, česky, anglicky aj nemecky, takže si určite porozumieme!

Ale pozor, termín offline aj online schôdzky je potrebné si zarezervovať dopredu!

Základné informácie

Showroom Bratislava

Plánujete cestu k nám? Poradíme vám, ako sa k nám dostať bez blúdenia.

 • Hviezdoslavovo námestie 7, 811 02 Bratislava
 • Po - Pia: 8:00 - 17:30, So - Ne: podľa dohody
 • +421 902 930 879
 • otazky@eppi.sk

Dohodnúť stretnutieKonzultácia je bezplatná

Dohodnite si s nami stretnutie

V našom bratislavskom showroome alebo virtuálne prostredníctvom videohovoru. Budeme radi, ak nám poskytnete čo najviac podrobností. Ak ešte rozmýšľate, neváhajte nás kontaktovať a všetko spolu doladíme k dokonalosti.

Aké typy šperkov by ste chceli vidieť?

 • Zásnubné prstene

  Zásnubné prstene
 • Svadobné obrúčky

  Svadobné obrúčky
 • Prstene s drahokamami

  Prstene s drahokamami
 • Zlaté šperky

  Zlaté šperky
 • Strieborné šperky

  Strieborné šperky
 • Platinové šperky

  Platinové šperky

Kde sa stretneme?

 • Osobné stretnutie

  Osobné stretnutie
 • Virtuálne stretnutie

  Virtuálne stretnutie

Podrobné informácie ohľadne stretnutia

Kliknutím potvrdzujem, že som sa oboznámil/-a
s pravidlami spracovania osobných údajov.

Kde sa s nami stretnete

Showroom nájdete v srdci Bratislavy

Náš showroom nájdete na ľavom brehu Dunaja medzi mostom SNP a Slovenským národným divadlom na adrese Hviezdoslavovo námestie 7, teda v úplnom centre Starého mesta. Budovu nemôžete minúť, pretože sa nachádza vedľa Veľvyslanectva Českej republiky a na najvyššom poschodí ju zdobí populárny Sky Bar s úžasným výhľadom na historické centrum. Showroom je súčasťou komplexu kancelárskych priestorov, zariadených s dôrazom na zabezpečenie vášho maximálneho pohodlia.

Nájdete nás na 6. poschodí.

Zobraziť ďalšie inštrukcie

Dunaj

Čo sa na stretnutí dozviete

Záleží na tom, s akým želáním k nám prichádzate

Zasnubné prstene

Zásnubné prstene s diamantmi

Najčastejšie za nami prichádzate s otázkami týkajúcimi sa zásnubných prsteňov s diamantmi. Na stretnutí vám ukážeme naše modely, pomôžeme vám zmerať veľkosť a radi vám vysvetlíme všetky parametre určujúce kvalitu diamantov a poradíme, na čo sa zamerať pri ich výbere. Vybrané diamanty vám ukážeme, aby ste mali o nich lepšiu predstavu a mohli porovnávať, čo pre vás bude najvhodnejšie a čo sa vám bude najviac páčiť. Našim cieľom nie je predať najdrahší kúsok, ale nájsť pre vás tú najlepšiu voľbu. Vždy berieme do úvahy vaše priania a váš rozpočet.

Výroba šperku na mieru

Výroba šperku na mieru

Na stretnutiach s vami taktiež často riešime možnosť výroby šperku na mieru. Takéto spolupráce máme naozaj radi, pretože nám umožňujú vdýchnuť život úplne novým šperkom, ktoré sa zrodili z vašej fantázie. Sme vždy radi, ak si na takéto stretnutie prinesiete nejakú fotografiu, či nákres vášho vysnívaného šperku. Ak máte záujem o šperk na mieru s drahokamami, radi vám vybrané kamene ukážeme, aby ste mali predstavu o farbách, čistote a samotnej kvalite drahokamov.

Platinové a zlaté svadobné obrúčky

Platinové a zlaté svadobné obrúčky

Výber svadobných obrúčok je dôležitou súčasťou plánovania svadby a my vám radi pomôžeme s výberom tých správnych šperkov, ktoré vás budú sprevádzať po zvyšok života. Predvedieme vám rôzne modely, ktoré si budete môcť vyskúšať na vlastnej koži a zvoliť vhodný typ a šírku prsteňa. Prekonzultujeme s vami aj možnosť gravírovania, ktoré v základnej verzii poskytujeme k prsteňom zdarma.

Šperky skladom

Šperky skladom

Páčia sa vám niektoré šperky v našej ponuke, ktoré máme skladom, no radšej by ste ich krásu videli, či priamo vyskúšali naživo? Stačí nás kontaktovať a radi pre vás pripravíme všetko, čo by mohlo lahodiť vášmu oku :)

Doživotná záruka

60dňová záruka vrátenia peňazí

Doprava zadarmo

Luxusné balenie