Jedinečná akcia: 15% zľava na naše šperky

Vieme, ako máte radi naše zľavy. A my máme radi vás. Preto sme pre vás pripravili niečo, čo tu ešte nebolo. Nie 5%, nie 10%, ale dokonca 15% zľavu na naše šperky!

Na aké šperky sa zľava vzťahuje?

Zľavu môžete využiť na ľubovoľný produkt, ktorý je zaradený v kategórii šperky. Nájdete tam náušnice, prívesky a náhrdelníky, náramky, prstene aj manžetové gombíky. Šperky strieborné, zlaté alebo platinové, s diamantmi alebo drahokamami, vyberať môžete podľa ľubovôle. Zľavu je dokonca možné využiť aj na už zľavnené produkty.

Zľava sa nevzťahuje iba na svadobné obrúčky, zásnubné prstene s certifikovanými diamantmi a investičné diamanty. Zľavu tiež nie je možné uplatniť na šperky vyrobené na mieru a na všetky objednávky, ktoré už boli zadané a spracovávajú sa.

Všetky šperky vám darčekovo zabalíme a poštovné je u nás stále a ako vždy zdarma, bez ohľadu na hodnotu objednávky.

Ako zľavu uplatniť?

Zľavu získate zadaním špeciálneho zľavového kódu MEGA15. Najskôr vložte nákup do nákupného košíka a vyberte, ako bude vyzerať vaše balenie. V ďalšom kroku vložíte kód po kliknutí na tlačítko “Uplatniť zľavové kódy alebo výherný kód” do políčka “Uplatniť zľavový kód”.

POZOR! Zľavový kód platí iba do 30. septembra. Neváhajte a preskúmajte našu ponuku!

P.S. Pssst, prezradíme vám malé tajomstvo – pred Vianocami sa už podobná ponuka opakovať nebude. Pokiaľ si u nás chcete zabezpečiť vianočné darčeky, na nič nečakajte a vyberte ich už teraz s malým predstihom. Ušetríte nie len peniaze, ale aj svoje nervy, a v decembri si už budete len užívať pohodu a nasávať príjemnú predvianočnú atmosféru.

Ísť nakupovať