Svadobné
obrúčky

Symbol vášho večného spojenia

Svadobné obrúčky

Vstup do manželstva sa rovná novému začiatku. Veď pred oddávajúcimi si snúbenci prisahajú večnú lásku v dobrom aj zlom, v zdraví aj chorobe. Svoj sľub pečatia symbolom nekonečna, jedinečnosti a bezhraničnej oddanosti: svadobnou obrúčkou. Od 2. polovice 20. storočia to nie sú iba muži, ktorí svadobnú obrúčku navliekajú na ženin prst, ale aj dámy si krúžkujú svojho vyvoleného. Svadba predstavuje výnimočný moment vo vašich životoch, preto by mala byť svadobná obrúčka jedinečná a mala by vypovedať o povahe vášho vzťahu a partnerstve. Prstienky by sa teda mali vzájomne doplňovať, nech už budú diamantové, drahokamové alebo pôjde o čisto kovové krúžky zo zlata alebo platiny. Jedinečnosť im môžete dodať vyrytím informácií o sobáši a menách. Svadobné obrúčky sa stanú neokázalou súčasťou vašich dní, voľte ich teda dôkladne. Trpezlivo ako pár preskúmajte našu ponuku a porovnajte svoje nároky a požiadavky na tento šperk. Vyskúšajte si umenie kompromisu a objavte ideálne obrúčky, ktoré vás budú sprevádzať životom.

Klasické zlaté obrúčky

Klasické zlaté obrúčky

Na pultoch klenotníctiev ležia stovky svadobných obrúček a vy si nedokážete vybrať? Hľadáte niečo jemné, minimalistické a na každodenné nosenie? Neprehliadnite klasické svadobné prstienky – hladké obrúčky zo žltého, bieleho či ružového zlata.

Všetky Klasické zlaté obrúčky

Zlaté obrúčky s diamantmi

Zlaté obrúčky s diamantmi

Svadobné obrúčky zo zlata sú klasikou a tento materiál – v žltom, bielom alebo ružovom prevedení – hrá medzi snúbencami prím. Ak sa vám však zdajú jednoduché zlaté krúžky príliš obyčajné, zvoľte variantu zdobenú drobnými diamantmi.

Všetky Zlaté obrúčky s diamantmi

Atypické svadobné obrúčky

Atypické svadobné obrúčky

Túžite po originálnych a nevšedných šperkoch? Prezrite si našu ponuku atypických obrúčiek, ktoré vás prekvapia netradičnou povrchovou úpravou, asymetriou či motívmi, ktoré len tak niekto nemá. Podčiarknite jedinečnosť vášho vzťahu a stavte na nápaditý dizajn.

Všetky Atypické svadobné obrúčky

Platinové obrúčky

Platinové obrúčky

Predpokladá sa, že svadobné obrúčky budete nosiť až do konca života. Vhodným materiálom pre ich výrobu sa preto stáva platina, ktorá vyniká farebnou stálosťou, odolnosťou a takmer nulovým obsahom prímesi. Verte, že rýdzi kov spojuje rýdze srdce pevným a nezlomným putom.

Všetky Platinové obrúčky

Eternity prstene

Eternity prstene

Slovník vám povie, že eternity znamená večný. A práve preto sa eternity prstene stali symbolom večnej lásky. Mnoho párov sa pri výbere svadobných obrúčok rozhodne pre tieto unikátne krúžky, ktoré po obvode zdobia blyšťavé diamanty či žiarivé drahokamy. Vyznajte si svoj nesmrteľný cit eternity prstie

Všetky Eternity prstene