• Filtre:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Rýdzosť

 • Drahokam

 • Zlatý perlový náhrdelník s diamantmi ArialaZlatý perlový náhrdelník s diamantmi Ariala

  Zlatý perlový náhrdelník s diamantmi Ariala

 • Strieborný náhrdelník s perlou a zirkónmi Bertha

  Strieborný náhrdelník s perlou a zirkónmi Bertha

 • Elegantný strieborný náhrdelník s perlou a zirkónmi Anyla

  Elegantný strieborný náhrdelník s perlou a zirkónmi Anyla

 • Strieborný náhrdelník s ružovým zafírom Raoly

  Strieborný náhrdelník s ružovým zafírom Raoly

 • Strieborný náhrdelník so srdiečkovým opálom a zirkónmi Lyial

  Strieborný náhrdelník so srdiečkovým opálom a zirkónmi Lyial

 • Strieborný náhrdelník s perlou a zirkónmi Joyce

  Strieborný náhrdelník s perlou a zirkónmi Joyce

 • Strieborný náhrdelník s olivínom a zirkónom Lira

   Strieborný náhrdelník s olivínom a zirkónom Lira

  • Strieborný prívesok s mesačným kameňom a topásmi Kiona

   Strieborný prívesok s mesačným kameňom a topásmi Kiona

  • Strieborný prívesok s mesačným kameňom, ruženínom a topásmi Telma

   Strieborný prívesok s mesačným kameňom, ruženínom a topásmi Telma

  • Strieborný náhrdelník s topásom a zirkónmi v tvare hviezdy JenelleStrieborný náhrdelník s topásom a zirkónmi v tvare hviezdy Jenelle

   Strieborný náhrdelník s topásom a zirkónmi v tvare hviezdy Jenelle

  • Strieborný strom života plný jantárov Nyx

   Strieborný strom života plný jantárov Nyx

  • Strieborný prívesok matka a dieťa s citrínom a diamantom Nashira

   Strieborný prívesok matka a dieťa s citrínom a diamantom Nashira

  Loading

  Diamantové náhrdelníky a prívesky s drahokamami

  Zdôraznite krásu svojho dekoltu klasickým diamantovým náhrdelníkom, prepracovaným zlatým príveskom alebo nadčasovým perlovým náhrdelníkom. Dômyselne pôsobí outfit zladený so šperkami ozdobenými trblietavými drahokamami. Medzi trendy kameňmi objavujte ametysty, akvamaríny, morganity, tanzanity alebo olivíny.

  Elegantné náhrdelníky s diamantmi a perlami

  Každá žena niekedy potrebuje byť za dámu, a preto naši zlatníci tvoria jemné a decentné kúsky, ktoré sa hodia na pracovné rokovania aj posedenie pri káve.

  Nesmrteľný diamantový náhrdelník

  Všetci vieme, že diamanty sú večné. Ak sa rozhodnete pre prívesok s diamantom, nikdy neurobíte chybu. V priehľadnej podobe ich pozná každý, preto siahnite po prívesku s čiernym diamantom z bieleho alebo ružového zlata a budete neprehliadnuteľná.

  Nadčasový perlový náhrdelník

  Klasický zlatý prívesok s perlou rozžiari biznis kostým na dôležitú schôdzku, zatiaľ čo počas všedných dní využijete strieborný prívesok s perlou. Minimalistky zase ocenia jednoduchý zlatý náhrdelník.

  Výrazné náhrdelníky s rubínmi a granátmi

  Existujú chvíle, kedy o sebe chcete dať vedieť. Intenzívna farba červených šperkov vám dodá sebavedomie. Pokiaľ máte svetlé vlasy, dajte prednosť rubínovému náhrdelníku alebo prívesku s granátmi v kombinácii so žltým zlatom. Ženám s tmavšími odtieňmi vlasov naopak pristane chladivo strieborný náhrdelník doplnený iskrivo červeným drahokamom.

  Jemné náhrdelníky s topásmi, opálmi a turmalínmi

  Drahé kamene nájdeme v celej škále odtieňov. Prívesky so zelenými turmalínmi potešia tých, ktorí majú bližšie k prírode, zlaté náhrdelníky ozdobené ružovými turmalínmi a opálmi zase zaujmú romantické ženy. Modré tóny náhrdelníkov s topásmi odrážajú celú farebnú paletu oblohy a dodajú vám vytúžený pokoj.

  Luxusné náhrdelníky so smaragdami a zafírmi

  Nielen zrelé ženy podľahnú pôvabu luxusných príveskov so smaragdami a náhrdelníkov so zafírmi. Lúče svetla v nich dokážu zapáliť fascinujúci iskru a odlesky. Doprajte si kvapku luxusu za rozumnú cenu vďaka striebornému prívesku so zirkónmi.

  Iskrivé náhrdelníky so žltými drahokamami

  Ak máte rada prírodu, ideálne sú pre vás jantár a citrín. Oba žlté drahokamy vyniknú ako v striebornom prívesku, tak vo variante zo žltého zlata. Vybrať si môžete aj prívesky a náhrdelníky s množstvom netradičných drahokamov ako napríklad mesačný kameň, tyrkys či lapis lazuli v zlatom kompase.

  Stredná cesta medzi jednoduchosťou strieborných príveskov a opulentnosťou platinových náhrdelníkov

  Náhrdelník s príveskom s postrannými kameňmi je výrazný a napriek tomu decentný klenot. Ak vám prívesky s jedným drahokamom prídu príliš jednoduché, ale tie v halo štýle zase priveľmi prekombinované, vyberte prívesok s postrannými kameňmi. Nepreberné množstvo zlatých alebo strieborných príveskov rôznych tvarov vysadených drahými kameňmi tak, aby ten hlavný žiaril a ostatné ho len dopĺňali, nájdete v tejto zaujímavej kategórii.

  Zvolľte krištáľovú čistotu diamantov alebo výraznú farebnosť drahokamov

  Čistota priezračných diamantov pre nežné duše alebo odviazanosť pre milovníkov farebných šperkov? Vyberú si aj tí najnáročnejší z vás. Na jednej strane nežný prívesok s perlou v sprievode drobných zirkónov. Na druhej strane variácie ametystu, olivínu, citrínu a modrého topásu, pohojdávajúce sa na striebornom náhrdelníku. Farebné, ale aj číre drahokamy zasadené do strieborného alebo zlatého prívesku oslnia rafinovanosťou a budú sa veselo trblietať v dekolte svojej nositeľky.