• Filtre:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Rýdzosť

 • Drahokam

 • Strieborný náhrdelník s perlou a zirkónmi Bertha

  Strieborný náhrdelník s perlou a zirkónmi Bertha
 • Zlatý perlový náhrdelník s diamantovým trojuholníkom Cammi

  Zlatý perlový náhrdelník s diamantovým trojuholníkom Cammi
  • - 35 %
 • Strieborný náhrdelník so srdiečkovým opálom a zirkónmi Lyial

  Strieborný náhrdelník so srdiečkovým opálom a zirkónmi Lyial
 • Elegantný strieborný náhrdelník s perlou a zirkónmi Anyla

  Elegantný strieborný náhrdelník s perlou a zirkónmi Anyla
  • Strieborný prívesok s mesačným kameňom, ruženínom a topásmi Telma

   Strieborný prívesok s mesačným kameňom, ruženínom a topásmi Telma
  • Strieborný prívesok s mesačným kameňom a topásmi Kiona

   Strieborný prívesok s mesačným kameňom a topásmi Kiona
  • Strieborný halo náhrdelník so zeleným ametystom a zirkónmi Nelia

   Strieborný halo náhrdelník so zeleným ametystom a zirkónmi Nelia
  • Strieborný tanzanitový náhrdelník v tvare stromu života Hurley

   Strieborný tanzanitový náhrdelník v tvare stromu života Hurley
   Loading

   Diamantové náhrdelníky a prívesky s drahokamami

   Zdôraznite krásu svojho dekoltu klasickým diamantovým náhrdelníkom, prepracovaným zlatým príveskom alebo nadčasovým perlovým náhrdelníkom. Dômyselne pôsobí outfit zladený so šperkami ozdobenými trblietavými drahokamami. Medzi trendy kameňmi objavujte ametysty, akvamaríny, morganity, tanzanity alebo olivíny.

   Elegantné náhrdelníky s diamantmi a perlami

   Každá žena niekedy potrebuje byť za dámu, a preto naši zlatníci tvoria jemné a decentné kúsky, ktoré sa hodia na pracovné rokovania aj posedenie pri káve.

   Nesmrteľný diamantový náhrdelník

   Všetci vieme, že diamanty sú večné. Ak sa rozhodnete pre prívesok s diamantom, nikdy neurobíte chybu. V priehľadnej podobe ich pozná každý, preto siahnite po prívesku s čiernym diamantom z bieleho alebo ružového zlata a budete neprehliadnuteľná.

   Nadčasový perlový náhrdelník

   Klasický zlatý prívesok s perlou rozžiari biznis kostým na dôležitú schôdzku, zatiaľ čo počas všedných dní využijete strieborný prívesok s perlou. Minimalistky zase ocenia jednoduchý zlatý náhrdelník.

   Výrazné náhrdelníky s rubínmi a granátmi

   Existujú chvíle, kedy o sebe chcete dať vedieť. Intenzívna farba červených šperkov vám dodá sebavedomie. Pokiaľ máte svetlé vlasy, dajte prednosť rubínovému náhrdelníku alebo prívesku s granátmi v kombinácii so žltým zlatom. Ženám s tmavšími odtieňmi vlasov naopak pristane chladivo strieborný náhrdelník doplnený iskrivo červeným drahokamom.

   Jemné náhrdelníky s topásmi, opálmi a turmalínmi

   Drahé kamene nájdeme v celej škále odtieňov. Prívesky so zelenými turmalínmi potešia tých, ktorí majú bližšie k prírode, zlaté náhrdelníky ozdobené ružovými turmalínmi a opálmi zase zaujmú romantické ženy. Modré tóny náhrdelníkov s topásmi odrážajú celú farebnú paletu oblohy a dodajú vám vytúžený pokoj.

   Luxusné náhrdelníky so smaragdami a zafírmi

   Nielen zrelé ženy podľahnú pôvabu luxusných príveskov so smaragdami a náhrdelníkov so zafírmi. Lúče svetla v nich dokážu zapáliť fascinujúci iskru a odlesky. Doprajte si kvapku luxusu za rozumnú cenu vďaka striebornému prívesku so zirkónmi.

   Iskrivé náhrdelníky so žltými drahokamami

   Ak máte rada prírodu, ideálne sú pre vás jantár a citrín. Oba žlté drahokamy vyniknú ako v striebornom prívesku, tak vo variante zo žltého zlata. Vybrať si môžete aj prívesky a náhrdelníky s množstvom netradičných drahokamov ako napríklad mesačný kameň, tyrkys či lapis lazuli v zlatom kompase.

   Stredná cesta medzi jednoduchosťou strieborných príveskov a opulentnosťou platinových náhrdelníkov

   Náhrdelník s príveskom s postrannými kameňmi je výrazný a napriek tomu decentný klenot. Ak vám prívesky s jedným drahokamom prídu príliš jednoduché, ale tie v halo štýle zase priveľmi prekombinované, vyberte prívesok s postrannými kameňmi. Nepreberné množstvo zlatých alebo strieborných príveskov rôznych tvarov vysadených drahými kameňmi tak, aby ten hlavný žiaril a ostatné ho len dopĺňali, nájdete v tejto zaujímavej kategórii.

   Zvolľte krištáľovú čistotu diamantov alebo výraznú farebnosť drahokamov

   Čistota priezračných diamantov pre nežné duše alebo odviazanosť pre milovníkov farebných šperkov? Vyberú si aj tí najnáročnejší z vás. Na jednej strane nežný prívesok s perlou v sprievode drobných zirkónov. Na druhej strane variácie ametystu, olivínu, citrínu a modrého topásu, pohojdávajúce sa na striebornom náhrdelníku. Farebné, ale aj číre drahokamy zasadené do strieborného alebo zlatého prívesku oslnia rafinovanosťou a budú sa veselo trblietať v dekolte svojej nositeľky.