• Filtre:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Drahokam

 • Zlaté tepané svadobné obrúčky so škriabaným povrchom s gravírom srdca VaioleZlaté tepané svadobné obrúčky so škriabaným povrchom s gravírom srdca Vaiole

   Zlaté tepané svadobné obrúčky so škriabaným povrchom s gravírom srdca Vaiole

  • Zlaté svadobné obrúčky RayenZlaté svadobné obrúčky Rayen

    Zlaté svadobné obrúčky Rayen

   • Nepravidelné zlaté svadobné obrúčky s lesklým povrchom ValenNepravidelné zlaté svadobné obrúčky s lesklým povrchom Valen

     Nepravidelné zlaté svadobné obrúčky s lesklým povrchom Valen

    • Tepané svadobné obrúčky s čiernym a bielym enamelom Pedres

      Tepané svadobné obrúčky s čiernym a bielym enamelom Pedres

     • Svadobné obrúčky zo zlata s prepletaným motívom Aicha

       Svadobné obrúčky zo zlata s prepletaným motívom Aicha

      • Zlaté svadobné prstene so zúženou dámskou obrúčkou Aello

        Zlaté svadobné prstene so zúženou dámskou obrúčkou Aello

       • Elegantné svadobné obrúčky zo zlata LazaneElegantné svadobné obrúčky zo zlata Lazane

         Elegantné svadobné obrúčky zo zlata Lazane

        • Zlaté svadobné obrúčky s čiernym ruténiom a matným povrchom Veri

          Zlaté svadobné obrúčky s čiernym ruténiom a matným povrchom Veri

         • Vykrojená obrúčka zo zlata s diamantmi Georgy
          • - 12 %

          Vykrojená obrúčka zo zlata s diamantmi Georgy

         • Vykrojená obrúčka zo zlata s diamantmi Marial

          Vykrojená obrúčka zo zlata s diamantmi Marial

         • Karbonové snubné prstene zo zlata s diamantom Alana

           Karbonové snubné prstene zo zlata s diamantom Alana

          • Snubné karbonové prstene zo zlata Mihai

            Snubné karbonové prstene zo zlata Mihai

           Loading

           Originálne svadobné obrúčky pre odvážne duše

           Vaše manželstvo nie je len obyčajným zväzkom dvoch ľudí s rovnakými či podobnými záujmami. Vaše manželstvo je totiž výnimočným spojením dvoch originálnych osobností, ktoré sa neuspokoja s obyčajnou klasikou, ale ktorým sadne jedinečnosť. Práve pre vás je určená kategória netradičných svadobných obrúčok, ktoré sa stanú nežnou pripomienkou vášho veľkého dňa aj nekonečnej lásky.

           Osobnosti votkané do podoby prsteňov

           Ste práve vy tým párom, ktorý sa túži odlíšiť a plánuje svadbu poňať inak? Namiesto klasických zlatých svadobných obrúčok s diamantmi sú pre vás tieto alternatívne svadobné obrúčky ideálne. Dizajn už dávno nie je výsadou len architektúry. Preniká do všetkého okolo nás a šperky nie sú výnimkou. Pozrite si naše modely atypických svadobných obrúčok, ktoré vám nedajú spať.

           Čo hovoríte na matné alebo čierne svadobné obrúčky?

           Alternatívou ku klasickým prstienkom sú aj svadobné obrúčky potiahnuté čiernym ruténiom. V našej ponuke pre vás máme niekoľko variánt týchto dizajnových svadobných obrúčok. Hladké matné prstienky alebo varianty s reliéfnym povrchom. Čierna zamatová farba funguje so žltým či ružovým zlatom. Kontrast zlatých alebo ružových odleskov a čierneho kovu je tak výnimočný, že tieto svadobné obrúčky budú obdivovať všetci svadobní hostia.

           Pokiaľ je variant čierneho prsteňa na svadbu pre vás príliš extravagantný, ale aj tak hľadáte niečo trochu iné než klasické zlaté svadobné obrúčky, skúste originálne svadobné obrúčky s odtlačkom prsta alebo tepané svadobné obrúčky.

           Tepané či škrabané svadobné obrúčky

           Pokiaľ neholdujete hladkému vyleštenému povrchu, ktorý vrhá odlesky na všetky strany, zvoľte reliéfny povrch. Ten dodá vášmu prsteňu priestorovosť. Na vytepanie alebo vyškriabanie je vhodné zlato vo všetkých jeho odtieňoch a naši zlatníci reliéf vytvoria ako v matnom, tak v lesklom prevedení.

           Doplňte svadobné obrúčky gravírovaním a vytvorte z nich netradičný originál

           Svadobné obrúčky žiadneho páru na svete nemajú ten istý príbeh. Aj keď sú niektoré na prvý pohľad rovnaké, nikdy za nimi nestojí totožná história a vždy sa budú líšiť už len osobnosťami svojich nositeľov. Mať svadobné obrúčky, ktoré nebude mať nikto iný na planéte, ale nie je tak ťažké. Vygravírovaním dátumu svadby, iniciál vašej polovičky či súradníc miesta zoznámenia zvnútra či zvonku vašich prsteňov premení zdanlivo obyčajnú svadobnú obrúčku na ten pravý a skutočne personalizovaný šperk.

           Svadobné obrúčky na zákazku presne podľa vašej fantázie

           Vďaka atypickej svadobnej obrúčke si doprajete nevšednosť každý deň. Ak vám nechýba vo vzťahu hravosť, zvoľte svadobné obrúčky s výplňou alebo s vyrezaným motívom. A pokiaľ snáď v hlave nosíte vlastný nápad o perfektnom dizajne svojich vysnívaných svadobných obrúčok, neváhajte nás kontaktovať. Naši zlatníci ho zrealizujú a vytvoria originálne svadobné obrúčky na zákazku len pre vás. Podčiarknite originalitu svojho vzťahu a choďte do netradičných svadobných obrúčok!