Zlaté svadobné obrúčky

 • Filtre:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Zlatá eternity obrúčka s diamantmi a pánsky komfortný prsteň IviliZlatá eternity obrúčka s diamantmi a pánsky komfortný prsteň Ivili

   Zlatá eternity obrúčka s diamantmi a pánsky komfortný prsteň Ivili

  • Zlatá svadobná eternity obrúčka a pánsky komfortný prsteň SisieZlatá svadobná eternity obrúčka a pánsky komfortný prsteň Sisie

    Zlatá svadobná eternity obrúčka a pánsky komfortný prsteň Sisie

   • Svadobné minimalistické zlaté obrúčky RaleanSvadobné minimalistické zlaté obrúčky Ralean

     Svadobné minimalistické zlaté obrúčky Ralean

    • Dámska svadobná vintage obrúčka a klasický komfortný pánsky prsteň ZayDámska svadobná vintage obrúčka a klasický komfortný pánsky prsteň Zay

      Dámska svadobná vintage obrúčka a klasický komfortný pánsky prsteň Zay

     • Zlaté svadobné prstene so zúženou dámskou obrúčkou Aello

       Zlaté svadobné prstene so zúženou dámskou obrúčkou Aello

      • Svadobné obrúčky zo zlata s prepletaným motívom Aicha

        Svadobné obrúčky zo zlata s prepletaným motívom Aicha

       • Komfortné svadobné obrúčky zo zlata MildaKomfortné svadobné obrúčky zo zlata Milda

         Komfortné svadobné obrúčky zo zlata Milda

        • Dámská diamantová snubná obručka a panská plochý prsteň Gabi

          Dámská diamantová snubná obručka a panská plochý prsteň Gabi

         • Dámská eternity svadobná obrúčka a pánský komfortný prsteň Brit

           Dámská eternity svadobná obrúčka a pánský komfortný prsteň Brit

          • Svadobné obručky v tvare vetvičiek AckleySvadobné obručky v tvare vetvičiek Ackley

            Svadobné obručky v tvare vetvičiek Ackley

           • Decentné svadobné obrúčky s tromi diamantmi Prisca

             Decentné svadobné obrúčky s tromi diamantmi Prisca

            • Romantické svadobné obrúčky zo zlata s diamantmi Daria

              Romantické svadobné obrúčky zo zlata s diamantmi Daria

             Loading

             Svadobné obrúčky z ušľachtilého kovu

             Určite sa zhodneme na tom, že svadobný obrad sa bez prstienkov nezaobíde. Ale ako sa hovorí: Sto ľudí, sto chutí". Niektoré páry túžia po klasických zlatých svadobných obrúčkach, iné dvojice po originálnych svadobných obrúčkach s diamantmi a romantické duše si zvolia gravírovanie vo forme dátumu svadby a svojich iniciál.

             Kto má už roky v hlave návrh svojho svadobného klenotu, môže využiť dokonalú prácu zlatníkov a nechať si vyrobiť svadobné obrúčky na zákazku. Jedno majú ale všetky tieto prstene spoločné. Takmer všetky krúžky, ktoré si novomanželia zadovážia, sú vyrobené z nesmrteľného ušľachtilého kovu. Z večného zlata v jeho troch farebných odtieňoch. Prstene z ružového zlata sú odvážne, zo žltého vyžarujú luxus a biele zlato je striedme aj moderné. Zlato k vstupu do manželstva jednoducho neodmysliteľne patrí. Preto sme pre vás pripravili túto špeciálnu stránku, kde máte možnosť nakuknúť do našej najobsiahlejšej kategórie zlatých svadobných obrúčok.

             7 štýlových kategórií zlatých svadobných obrúčok

             Pomaly sa blíži chvíľa, keď si počas obradu navlečiete na prstenníky ľavej ruky svadobné obrúčky aj vy. Určite sa zamýšľate nad ich dizajnom a zdobením, ktoré by ste si priali. V materiáli máte jasno, ale dáte prednosť hladkým obrúčkam, ktoré ozvláštni len vyrytý nápis, alebo podľahnete nežným prsteňom doplneným decentným diamantom? Niekto nedokáže odolať netradičným svadobným obrúčkam, pri ktorých zostáva rozum stáť nad fascinujúcou imagináciou klenotníka.

             Konzervatívne páry si vyberú v kategóriách klasických zlatých svadobných obrúčok alebo svadobných obrúčok s diamantmi. Romantické dvojice s láskou k histórii siahnu po eternity či vintage svadobných obrúčkach. A tí, ktorí chcú zvoliť svadobné obrúčky aj ako investíciu do budúcnosti, si zvolia jedinečné kúsky z luxusných svadobných obrúčok. Ani vyznávači minimalizmu sa zlata vzdávať nemusia, práve naopak úzke obrúčky sú pripravené vo všetkých odtieňoch zlata aj pre nich v kategórii minimalistických svadobných obrúčok.

             Keď jeden odtieň nestačí, zvoľte svadobné obrúčky z kombinovaného zlata

             Pokiaľ sa neviete rozhodnúť, aký odtieň zlata je ten najkrajší, nahliadnite do ďalšej kategórie svadobných obrúčok z kombinovaného zlata. Decentné variácie viacerých zlatých odtieňov vás dostanú a nebudete sa musieť rozhodovať, či vašim prstenníkom pristane ružové, žlté alebo biele zlato.

             Nezáleží na tom, či si zvolíte len skromný lesk bieleho prevedenia, luxusnú žiaru tradičného žltého zlata, presadzujúcu sa romantiku ružového variantu alebo ich oslnivú kombináciu. Záleží iba na tom, aby ste si zvolili svadobné obrúčky podľa vášho priania a snov. A na to budete potrebovať dostatok času a pokoja na premýšľanie, ktorý vám ponúkame. Na našich stránkach si môžete všetky svadobné obrúčky prezerať a vyberať toľko, koľko potrebujete.