Zlaté svadobné obrúčky

 • Filtre:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Svadobné minimalistické zlaté obrúčky RaleanSvadobné minimalistické zlaté obrúčky Ralean

   Svadobné minimalistické zlaté obrúčky Ralean

  • Komfortné svadobné obrúčky zo zlata MildaKomfortné svadobné obrúčky zo zlata Milda

    Komfortné svadobné obrúčky zo zlata Milda

   • Svadobné obrúčky zo zlata s prepletaným motívom Aicha

     Svadobné obrúčky zo zlata s prepletaným motívom Aicha

    • Zlaté svadobné prstene so zúženou dámskou obrúčkou Aello

      Zlaté svadobné prstene so zúženou dámskou obrúčkou Aello

     • Dámska svadobná vintage obrúčka a klasický komfortný pánsky prsteň ZayDámska svadobná vintage obrúčka a klasický komfortný pánsky prsteň Zay

       Dámska svadobná vintage obrúčka a klasický komfortný pánsky prsteň Zay

      • Zlatá svadobná eternity obrúčka a pánsky komfortný prsteň SisieZlatá svadobná eternity obrúčka a pánsky komfortný prsteň Sisie

        Zlatá svadobná eternity obrúčka a pánsky komfortný prsteň Sisie

       • Zlatá eternity obrúčka s diamantmi a pánsky komfortný prsteň IviliZlatá eternity obrúčka s diamantmi a pánsky komfortný prsteň Ivili

         Zlatá eternity obrúčka s diamantmi a pánsky komfortný prsteň Ivili

        • Vlnité svadobné obrúčky zo zlata s diamantmi Rajeev

          Vlnité svadobné obrúčky zo zlata s diamantmi Rajeev

         • Zlaté svadobné obrúčky s diamantmi Noelia

           Zlaté svadobné obrúčky s diamantmi Noelia

          • Svadobné obrúčky zo zlata s diamantom Amahle

            Svadobné obrúčky zo zlata s diamantom Amahle

           • Zlaté svadobné obrúčky s gravírom a diamantmi Madhu

             Zlaté svadobné obrúčky s gravírom a diamantmi Madhu

            • Jemné zlaté prstene s diamantmi Pekko

              Jemné zlaté prstene s diamantmi Pekko

             Loading

             Svadobné obrúčky z ušľachtilého kovu

             Určite sa zhodneme na tom, že svadobný obrad sa bez prstienkov nezaobíde. Ale ako sa hovorí: Sto ľudí, sto chutí". Niektoré páry túžia po klasických zlatých svadobných obrúčkach, iné dvojice po originálnych svadobných obrúčkach s diamantmi a romantické duše si zvolia gravírovanie vo forme dátumu svadby a svojich iniciál.

             Kto má už roky v hlave návrh svojho svadobného klenotu, môže využiť dokonalú prácu zlatníkov a nechať si vyrobiť svadobné obrúčky na zákazku. Jedno majú ale všetky tieto prstene spoločné. Takmer všetky krúžky, ktoré si novomanželia zadovážia, sú vyrobené z nesmrteľného ušľachtilého kovu. Z večného zlata v jeho troch farebných odtieňoch. Prstene z ružového zlata sú odvážne, zo žltého vyžarujú luxus a biele zlato je striedme aj moderné. Zlato k vstupu do manželstva jednoducho neodmysliteľne patrí. Preto sme pre vás pripravili túto špeciálnu stránku, kde máte možnosť nakuknúť do našej najobsiahlejšej kategórie zlatých svadobných obrúčok.

             7 štýlových kategórií zlatých svadobných obrúčok

             Pomaly sa blíži chvíľa, keď si počas obradu navlečiete na prstenníky ľavej ruky svadobné obrúčky aj vy. Určite sa zamýšľate nad ich dizajnom a zdobením, ktoré by ste si priali. V materiáli máte jasno, ale dáte prednosť hladkým obrúčkam, ktoré ozvláštni len vyrytý nápis, alebo podľahnete nežným prsteňom doplneným decentným diamantom? Niekto nedokáže odolať netradičným svadobným obrúčkam, pri ktorých zostáva rozum stáť nad fascinujúcou imagináciou klenotníka.

             Konzervatívne páry si vyberú v kategóriách klasických zlatých svadobných obrúčok alebo svadobných obrúčok s diamantmi. Romantické dvojice s láskou k histórii siahnu po eternity či vintage svadobných obrúčkach. A tí, ktorí chcú zvoliť svadobné obrúčky aj ako investíciu do budúcnosti, si zvolia jedinečné kúsky z luxusných svadobných obrúčok. Ani vyznávači minimalizmu sa zlata vzdávať nemusia, práve naopak úzke obrúčky sú pripravené vo všetkých odtieňoch zlata aj pre nich v kategórii minimalistických svadobných obrúčok.

             Keď jeden odtieň nestačí, zvoľte svadobné obrúčky z kombinovaného zlata

             Pokiaľ sa neviete rozhodnúť, aký odtieň zlata je ten najkrajší, nahliadnite do ďalšej kategórie svadobných obrúčok z kombinovaného zlata. Decentné variácie viacerých zlatých odtieňov vás dostanú a nebudete sa musieť rozhodovať, či vašim prstenníkom pristane ružové, žlté alebo biele zlato.

             Nezáleží na tom, či si zvolíte len skromný lesk bieleho prevedenia, luxusnú žiaru tradičného žltého zlata, presadzujúcu sa romantiku ružového variantu alebo ich oslnivú kombináciu. Záleží iba na tom, aby ste si zvolili svadobné obrúčky podľa vášho priania a snov. A na to budete potrebovať dostatok času a pokoja na premýšľanie, ktorý vám ponúkame. Na našich stránkach si môžete všetky zlaté aj paltinové svadobné obrúčky prezerať a vyberať toľko, koľko potrebujete.