Prstene

Prsteň vždy predstavoval symbol nekonečna, ale verte, že krúžok z drahého kovu je možné vytvarovať aj tak, že mu dáte koniec aj začiatok. Už od praveku sa tento šperk vyznačoval výnimočnosťou, lebo bol dôkazom spoločenského postavenia nositeľa. Od tej doby uplynulo už mnoho rokov, prstienky získali jemnejší a prepracovanejší dizajn, ale niečo z pôvodnej viery a úcty našich predkov si v sebe ponechali. Snáď práve preto nás tak lákajú a pečatíme nimi významné okamihy našich životov, ako sú zásnuby, sobáše a dôležité výročia. Krehká obrúčka sa však hodí aj ako obyčajný darček pre radosť či pre šťastie. Nebojte sa starostlivo preskúmať našu ponuku, lebo v nej objavíte kúsky s farebnými drahokamami, ktoré potešia milovníčky originality a žiarivých odtieňov. Decentné exempláre s elegantnými perlami ocenia sebavedomé ženy, ktoré hľadajú ideálny šperk do práce. Ak vidíte v prsteni nie len ozdobu, ale aj rozumnú investíciu, nenechajte si ujsť krúžky s diamantmi. A zvoľte aj správnu veľkosť, pretože aj na nej záleží.

Diamantové prstene

Či už vás okúzli diamant certifikovaný inštitúciou GIA alebo IGI, rozhodujte sa tiež podľa ďalších faktorov, akými sú napríklad brus, čistota alebo karátová váha.

Všetky Diamantové prstene

Prstene s drahokamami

Farebné drahokamy sa dajú skvelo kombinovať k rôznym outfitom, ale i fyzickým fototypom, takže si medzi týmito prstienkami vyberie skutočne každý.

Všetky Prstene s drahokamami

Perlové prstene

Na prstienky je najvhodnejšia perla v tvare button, teda perla okrúhla a oválna, ktorá na prsteňoch ešte viac vynikne.

Všetky Perlové prstene

Zlaté prstene

Zlato sa dá vďaka farebným variáciám skvelo kombinovať k rôznym typom oblečenia i doplnkov.

Všetky Zlaté prstene

Strieborné prstene

S darčekom v podobe strieborného prstienku určite nespravíte chybu, pretože sa hodí ku všetkým farbám vlasov, štýlom oblečenia i účesov.

Všetky Strieborné prstene

Platinové prstene

Platinový prsteň pôsobí luxusným dojmom a osloví každého, kto túži po trvalej hodnote a elegancii.

Všetky Platinové prstene