Prstene

Symboly večnosti, jednoty a celistvosti

Prstene

Prsteň vždy predstavoval symbol nekonečna, ale verte, že krúžok z drahého kovu je možné vytvarovať aj tak, že mu dáte koniec aj začiatok. Už od praveku sa tento šperk vyznačoval výnimočnosťou, lebo bol dôkazom spoločenského postavenia nositeľa. Od tej doby uplynulo už mnoho rokov, prstienky získali jemnejší a prepracovanejší dizajn, ale niečo z pôvodnej viery a úcty našich predkov si v sebe ponechali. Snáď práve preto nás tak lákajú a pečatíme nimi významné okamihy našich životov, ako sú zásnuby, sobáše a dôležité výročia. Krehká obrúčka sa však hodí aj ako obyčajný darček pre radosť či pre šťastie. Nebojte sa starostlivo preskúmať našu ponuku, lebo v nej objavíte kúsky s farebnými drahokamami, ktoré potešia milovníčky originality a žiarivých odtieňov. Decentné exempláre s elegantnými perlami ocenia sebavedomé ženy, ktoré hľadajú ideálny šperk do práce. Ak vidíte v prsteni nie len ozdobu, ale aj rozumnú investíciu, nenechajte si ujsť krúžky s diamantmi. A zvoľte aj správnu veľkosť, pretože aj na nej záleží.

Diamantové prstene

Diamantové prstene

Diamanty sú večné, ako tvrdila už ikonická Marilyn. Túžite po klasických čírych kameňoch, alebo sa vám srdce rozbúši pri pohľade na vzácne farebné fancy odrody? Nezabudnite sa pri voľbe prsteňa sústrediť aj na brus, čistotu a karátovú váhu diamantu. GIA či IGI certifikát je samozrejmosťou.

Všetky Diamantové prstene

Prstene s drahokamami

Prstene s drahokamami

Prsteň so starostlivo vybrúseným drahokamom, ktorý sa trblieta sýtymi a žiarivými odtieňmi, nenechá spať nikomu. Oslnivé kúsky sa dajú voliť podľa farby očí či vlasov. Ľahko ich skombinujete aj s outfitmi vo svojich obľúbených odtieňoch.

Všetky Prstene s drahokamami

Perlové prstene

Perlové prstene

Poznávacie znamenie každej pravej dámy – perly. Elegantným a jednoduchým naplnením túžby po tomto prírodnom zázraku je prsteň. Ideálny tvar predstavuje perla, ktorá vyrastie do okrúhleho či oválneho dizajnu. Jediná perla či jej skupina vynikne v pastelových aj tmavých odtieňoch.

Všetky Perlové prstene

Zlaté prstene

Zlaté prstene

Už od najstarších dôb predstavovalo zlato dokonalý kov na výrobu rôznych typov prsteňov. Perfektne kujný materiál sa ponúka v tradičnom žltom, nadčasovom bielom a modernom ružovom prevedení, ktorému sadnú diamanty aj drahokamy. Vyberte si počet karátov odpovedajúci vašim osobným nárokom.

Všetky Zlaté prstene

Strieborné prstene

Strieborné prstene

Nesmrteľný metalický bielošedý nádych striebra baví naprieč generáciami. Hodí sa ku všetkým drahým kameňom a dobre sa spracováva do originálnych prstienkov. Dostupnosť a to, že striebro nikdy nevyjde z módy, zaručuje, že prsteň z tohto populárneho kovu nechýba v žiadnej šperkovnici.

Všetky Strieborné prstene

Platinové prstene

Platinové prstene

Luxusný kov kráľov vyhľadávajú tí, ktorí chcú obdarovať prstienkom, ktorý pretrvá naveky. Platina svojou tvrdosťou láka k výrobe zásnubných a snubných krúžkov, ktoré sa ľahko stávajú rodinným dedičstvom. Jej neutrálna farba prehlbuje brilanciu a hĺbku drahého kameňa aj diamantu.

Všetky Platinové prstene

Eternity prstene

Eternity prstene

Objavte nesmrteľnú krásu eternity prstienkov. Krúžok po obvode zdobený drobnými kameňmi je voľbou, ktorej symbolika mení prsteň v jedinečný šperk – výraz eternity totiž odkazuje na večnosť. Vyberte si strieborný, zlatý alebo platinový krúžok v kombinácii so žiarivými drahokamami či diamantmi.

Všetky Eternity prstene