Platinové prívesky a náhrdelníky

 • Filtre:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Drahokam

 • Platinový náhrdelník s IGI certifikovaným diamantom Cheryth

  Platinový náhrdelník s IGI certifikovaným diamantom Cheryth
 • Minimalistický diamantový bezel náhrdelník Elena

  Minimalistický diamantový bezel náhrdelník ElenaMinimalistický diamantový bezel náhrdelník Elena
  • Jednoduchý náhrdelník s diamantom v bezel osadení Briocke

   Jednoduchý náhrdelník s diamantom v bezel osadení BriockeJednoduchý náhrdelník s diamantom v bezel osadení Briocke
   • Platinový náhrdelník s 0.3ct GIA certifikovaným ovalným diamantom Majora

    Platinový náhrdelník s 0.3ct GIA certifikovaným ovalným diamantom Majora
   • Platinový minimalistický náhrdelník s modrým diamantom Roy

    Platinový minimalistický náhrdelník s modrým diamantom RoyPlatinový minimalistický náhrdelník s modrým diamantom Roy
    Loading

    Platina, nezničiteľná kráľovná drahých kovov

    Platina je nesmrteľný drahý kov, ktorý vyniká svojou chladivou striebrosivou farbou. Metalický lesk tohto odtieňa je oslnivý a krásne sa hodí ako k drahokamom rozličných farieb, tak k celokovovým šperkom bez kamienkov. Elegantne doladí odtieň vašich očí aj vlasov a pri prehliadke šatníka si nebudete musieť lámať hlavu, či červené, alebo radšej čierne šaty. Všetky budú skvelé. Platina s minimom prímesí, ktorá navyše vyniká svojou odolnosťou, je veľmi vzácna, preto verte, že vždy budete nosiť výnimočný skvost.

    Nezabudnuteľný darček po generácie

    Túžite po náhrdelníku či prívesku, ktorý by ste po rokoch nosenia odkázali svojim potomkom, alebo hľadáte kúsok, ktorý by prerozprával príbeh mnohých generácií? Vyberte prívesok z platiny, nezničiteľnej kráľovnej drahých kovov práve z tejto stránky plnej striebornošedej krásy a kvality v jednom.

    Preskúmajte našu ponuku kúsok po kúsku a uvidíte, ako ťažké rozhodovanie niekedy dokáže byť. Ale nech už si zvolíte akýkoľvek platinový prívesok, získate šperk, ktorý s vami alebo vašimi blízkymi prežije plnohodnotný život v dobrom i zlom.

    Luxusný náhrdelník si zaslúži luxusné balenie

    U nás je kvalita a spracovanie šperku základom. Pridaná hodnota k darovanému platinovému či inému náhrdelníku je exkluzívne darčekové balenie, ktoré za vás obstaráme a s ktorým si nemusíte lámať hlavu. Náhrdelník s príveskom tak môžete ihneď darovať milovanej žene, či už je to sestra, mama, babička či manželka. Náhrdelník zabalíme do krásnej darčekovej krabičky, previažeme saténovou mašľou a vždy k nemu dostanete handričku na čistenie a informácie o tom, ako sa o neho starať. Rozbaľovanie luxusného platinového náhrdelníka s drobným diamantom sa stane nezabudnuteľným okamihom.

    Osadenie diamantu v platinovom lôžku je dychberúca záležitosť

    Platinové náhrdelníky sa výborne hodia k významným životným udalostiam ako sú okrúhle narodeniny a jubileá, výročia svadieb, promócie a iné. Svoju hodnotu znásobia príbehom, s ktorým budú po darovaní späté a ich vzácnosť tak ešte viac vynikne.

    Na našej stránke, zameranej na platinové prívesky, objavíte minimalistické a decentné dizajny zdobené umne vybrúsenými diamantmi v kvalite podľa vášho želania. Je až neuveriteľné, ako samotné osadenie v platinovom lôžku vyzdvihne krásu drahokamu. Exkluzivita priezračného diamantu v lunetovom osadení, v štyroch alebo šiestich krapnách či v illusion setting je výsledkom dokonale odvedenej práce zlatníka a obdarovanej osobe doslova vyrazí dych. Darujte platinovú exkluzivitu a dokážte žene, pre ktorú je pripravená, ako veľmi vám na nej záleží.