Platinové prívesky a náhrdelníky

 • Filtre:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Drahokam

 • Jednoduchý náhrdelník s diamantom v illusion osadení BriockeJednoduchý náhrdelník s diamantom v illusion osadení Briocke

   Jednoduchý náhrdelník s diamantom v illusion osadení Briocke

  • Minimalistický diamantový bezel náhrdelník ElenaMinimalistický diamantový bezel náhrdelník Elena

    Minimalistický diamantový bezel náhrdelník Elena

   • Platinový náhrdelník s diamantom Tressa

     Platinový náhrdelník s diamantom Tressa

    • Platinový náhrdelník s diamantom Cheryth

      Platinový náhrdelník s diamantom Cheryth

     • Platinový náhrdelník s diamantom Briar

       Platinový náhrdelník s diamantom Briar

      • Zlatý prívesok s výberom karátovej váhy lab-grown diamantu LamijaZlatý prívesok s výberom karátovej váhy lab-grown diamantu Lamija

       Zlatý prívesok s výberom karátovej váhy lab-grown diamantu Lamija

      • Platinový náhrdelník s modrým diamantom Ilana

       Platinový náhrdelník s modrým diamantom Ilana

      • Platinový náhrdelník s 0.3ct GIA certifikovaným ovalným diamantom Majora
       • - 25 %

       Platinový náhrdelník s 0.3ct GIA certifikovaným ovalným diamantom Majora

      • Zlatý prívesok matka a dieťa s mesačným kameňom a diamantom Cloe

       Zlatý prívesok matka a dieťa s mesačným kameňom a diamantom Cloe

      • Náhrdelník s baguette a round syntetickými diamantmi Kaitlin

       Náhrdelník s baguette a round syntetickými diamantmi Kaitlin

      • Trblietavý prívesok so syntetickými diamanty Eduard

       Trblietavý prívesok so syntetickými diamanty Eduard

      • Zlatý prívesok s IGI certfikovaným 0.52ct syntetickým diamantom AlbanoZlatý prívesok s IGI certfikovaným 0.52ct syntetickým diamantom Albano

       Zlatý prívesok s IGI certfikovaným 0.52ct syntetickým diamantom Albano

      Loading

      Platina, nezničiteľná kráľovná drahých kovov

      Platina je nesmrteľný drahý kov, ktorý vyniká svojou chladivou striebrosivou farbou. Metalický lesk tohto odtieňa je oslnivý a krásne sa hodí ako k drahokamom rozličných farieb, tak k celokovovým šperkom bez kamienkov. Elegantne doladí odtieň vašich očí aj vlasov a pri prehliadke šatníka si nebudete musieť lámať hlavu, či červené, alebo radšej čierne šaty. Všetky budú skvelé. Platina s minimom prímesí, ktorá navyše vyniká svojou odolnosťou, je veľmi vzácna, preto verte, že vždy budete nosiť výnimočný skvost.

      Nezabudnuteľný darček po generácie

      Túžite po náhrdelníku či prívesku, ktorý by ste po rokoch nosenia odkázali svojim potomkom, alebo hľadáte kúsok, ktorý by prerozprával príbeh mnohých generácií? Vyberte prívesok z platiny, nezničiteľnej kráľovnej drahých kovov práve z tejto stránky plnej striebornošedej krásy a kvality v jednom.

      Preskúmajte našu ponuku kúsok po kúsku a uvidíte, ako ťažké rozhodovanie niekedy dokáže byť. Ale nech už si zvolíte akýkoľvek platinový prívesok, získate šperk, ktorý s vami alebo vašimi blízkymi prežije plnohodnotný život v dobrom i zlom.

      Luxusný náhrdelník si zaslúži luxusné balenie

      U nás je kvalita a spracovanie šperku základom. Pridaná hodnota k darovanému platinovému či inému náhrdelníku je exkluzívne darčekové balenie, ktoré za vás obstaráme a s ktorým si nemusíte lámať hlavu. Náhrdelník s príveskom tak môžete ihneď darovať milovanej žene, či už je to sestra, mama, babička či manželka. Náhrdelník zabalíme do krásnej darčekovej krabičky, previažeme saténovou mašľou a vždy k nemu dostanete handričku na čistenie a informácie o tom, ako sa o neho starať. Rozbaľovanie luxusného platinového náhrdelníka s drobným diamantom sa stane nezabudnuteľným okamihom.

      Osadenie diamantu v platinovom lôžku je dychberúca záležitosť

      Platinové náhrdelníky sa výborne hodia k významným životným udalostiam ako sú okrúhle narodeniny a jubileá, výročia svadieb, promócie a iné. Svoju hodnotu znásobia príbehom, s ktorým budú po darovaní späté a ich vzácnosť tak ešte viac vynikne.

      Na našej stránke, zameranej na platinové prívesky, objavíte minimalistické a decentné dizajny zdobené umne vybrúsenými diamantmi v kvalite podľa vášho želania. Je až neuveriteľné, ako samotné osadenie v platinovom lôžku vyzdvihne krásu drahokamu. Exkluzivita priezračného diamantu v lunetovom osadení, v štyroch alebo šiestich krapnách či v illusion setting je výsledkom dokonale odvedenej práce zlatníka a obdarovanej osobe doslova vyrazí dych. Darujte platinovú exkluzivitu a dokážte žene, pre ktorú je pripravená, ako veľmi vám na nej záleží.