Platinové prívesky a náhrdelníky

 • Filtre:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Drahokam

 • Platinový náhrdelník s IGI certifikovaným diamantom Cheryth

  Platinový náhrdelník s IGI certifikovaným diamantom Cheryth

 • Minimalistický diamantový bezel náhrdelník ElenaMinimalistický diamantový bezel náhrdelník Elena

   Minimalistický diamantový bezel náhrdelník Elena

  • Jednoduchý náhrdelník s diamantom v illusion osadení BriockeJednoduchý náhrdelník s diamantom v illusion osadení Briocke

    Jednoduchý náhrdelník s diamantom v illusion osadení Briocke

   • Platinový náhrdelník s diamantom Briar

     Platinový náhrdelník s diamantom Briar

    • Platinový náhrdelník s diamantom Tressa

      Platinový náhrdelník s diamantom Tressa

     • Jednoduchý zlatý prívesok s 0.1ct syntetickým diamantom LamijaJednoduchý zlatý prívesok s 0.1ct syntetickým diamantom Lamija

      Jednoduchý zlatý prívesok s 0.1ct syntetickým diamantom Lamija

     • Minimalistický náhrdelník s granátom Joella

      Minimalistický náhrdelník s granátom Joella

     • Romantický prívesok s topásmi a diamantmi Jameel

      Romantický prívesok s topásmi a diamantmi Jameel

     • Elegantný náhrdelník so zelenými ametystmi a diamantmi Izan

      Elegantný náhrdelník so zelenými ametystmi a diamantmi Izan

     • Náhrdelník s drahokamami v tvare motýla Jirair

      Náhrdelník s drahokamami v tvare motýla Jirair

     • Náhrdelník s rhodolit granátmi a diamantmi Jerri

      Náhrdelník s rhodolit granátmi a diamantmi Jerri

     • Romantický náhrdelník s drahokamovou mašličkou Zitta

      Romantický náhrdelník s drahokamovou mašličkou Zitta

     Loading

     Platina, nezničiteľná kráľovná drahých kovov

     Platina je nesmrteľný drahý kov, ktorý vyniká svojou chladivou striebrosivou farbou. Metalický lesk tohto odtieňa je oslnivý a krásne sa hodí ako k drahokamom rozličných farieb, tak k celokovovým šperkom bez kamienkov. Elegantne doladí odtieň vašich očí aj vlasov a pri prehliadke šatníka si nebudete musieť lámať hlavu, či červené, alebo radšej čierne šaty. Všetky budú skvelé. Platina s minimom prímesí, ktorá navyše vyniká svojou odolnosťou, je veľmi vzácna, preto verte, že vždy budete nosiť výnimočný skvost.

     Nezabudnuteľný darček po generácie

     Túžite po náhrdelníku či prívesku, ktorý by ste po rokoch nosenia odkázali svojim potomkom, alebo hľadáte kúsok, ktorý by prerozprával príbeh mnohých generácií? Vyberte prívesok z platiny, nezničiteľnej kráľovnej drahých kovov práve z tejto stránky plnej striebornošedej krásy a kvality v jednom.

     Preskúmajte našu ponuku kúsok po kúsku a uvidíte, ako ťažké rozhodovanie niekedy dokáže byť. Ale nech už si zvolíte akýkoľvek platinový prívesok, získate šperk, ktorý s vami alebo vašimi blízkymi prežije plnohodnotný život v dobrom i zlom.

     Luxusný náhrdelník si zaslúži luxusné balenie

     U nás je kvalita a spracovanie šperku základom. Pridaná hodnota k darovanému platinovému či inému náhrdelníku je exkluzívne darčekové balenie, ktoré za vás obstaráme a s ktorým si nemusíte lámať hlavu. Náhrdelník s príveskom tak môžete ihneď darovať milovanej žene, či už je to sestra, mama, babička či manželka. Náhrdelník zabalíme do krásnej darčekovej krabičky, previažeme saténovou mašľou a vždy k nemu dostanete handričku na čistenie a informácie o tom, ako sa o neho starať. Rozbaľovanie luxusného platinového náhrdelníka s drobným diamantom sa stane nezabudnuteľným okamihom.

     Osadenie diamantu v platinovom lôžku je dychberúca záležitosť

     Platinové náhrdelníky sa výborne hodia k významným životným udalostiam ako sú okrúhle narodeniny a jubileá, výročia svadieb, promócie a iné. Svoju hodnotu znásobia príbehom, s ktorým budú po darovaní späté a ich vzácnosť tak ešte viac vynikne.

     Na našej stránke, zameranej na platinové prívesky, objavíte minimalistické a decentné dizajny zdobené umne vybrúsenými diamantmi v kvalite podľa vášho želania. Je až neuveriteľné, ako samotné osadenie v platinovom lôžku vyzdvihne krásu drahokamu. Exkluzivita priezračného diamantu v lunetovom osadení, v štyroch alebo šiestich krapnách či v illusion setting je výsledkom dokonale odvedenej práce zlatníka a obdarovanej osobe doslova vyrazí dych. Darujte platinovú exkluzivitu a dokážte žene, pre ktorú je pripravená, ako veľmi vám na nej záleží.