Prívesky a náhrdelníky

Ešte bližšie k vášmu srdcu

Prívesky a Náhrdelníky

Prívesky a náhrdelníky patria k darom starým rovnako ako ľudstvo samotné. V staroveku dokonca verili, že tento šperk chráni svoju nositeľku pred démonmi a zlými duchmi. Možno preto sa postupom času stali náhrdelníky obľúbenou pozornosťou k narodeniu dieťaťa či k významnému výročiu. Drobnosťou z našej ponuky príveskov potešíte každú ženu. Vyberať môžete z čisto kovových kúskov v zaujímavých geometrických tvaroch či v podobe písmen, ktorých moderná ľahkosť polichotí predovšetkým mladým dievčinám. Decentné dámy nadchne jediná sladkovodná alebo morská perla zasadená do krehkej krapničky na tenkej retiazke. Hravým dušiam rozžiari oči dokonale vybrúsený drahokam, a pokiaľ je ich viac a tvoria napríklad štvorlístok pre šťastie, máte úspech zaručený. Nesmrteľnou stálicou sú aj náhrdelníky s diamantovým príveskom, ktoré sa hodia nielen na slávnostné príležitosti. Kapitolu samú o sebe predstavujú kúsky v tvare srdca a je jedno, či ide o tvarovaný kov či brúsený kameň. Veď tomuto symbolu lásky nedokáže odolať nikto.

Diamantové prívesky a náhrdelníky

Diamantové prívesky a náhrdelníky

Premýšľate, na aký typ šperku sa zamerať, ak chcete venovať niečo výnimočné? Dokážte svoj vkus výberom diamantového náhrdelníku alebo prívesku. Blyšťavý odolný kameň zasadený do ušľachtilého kovu zalichotí aj tým najnáročnejším.

Všetky Diamantové prívesky a náhrdelníky

Drahokamové prívesky a náhrdelníky

Drahokamové prívesky a náhrdelníky

Nechajte sa okúzliť farebnosťou unikátnych drahých kameňov. V prívesku či náhrdelníku pritiahnu pozornosť a zvýraznia prednosť všetkých žien. Láskyplné srdiečko či štvorlístok pre šťastie si svoju majiteľku nájdu veľmi rýchlo.

Všetky Drahokamové prívesky a náhrdelníky

Perlové prívesky a náhrdelníky

Perlové prívesky a náhrdelníky

Každá perla je originál. Nikde na svete nevzniknú dve rovnaké. Podobne je to aj so ženami – každá z nich je jedinečná. Krehkou smotanovou perlou podtrhnete jemnosť obdarovávanej, unikátnym výtvorom prírody zaujmete myseľ jeho nositeľky.

Všetky Perlové prívesky a náhrdelníky

Zlaté prívesky a náhrdelníky

Zlaté prívesky a náhrdelníky

Pôsobivé náhrdelníky a prívesky tvoria klenotníci už celé storočia zo zlata. Skúste experimentovať so zafarbením kovu a nebojte sa ľahkého a neprehliadnuteľného zdobenia. Venujte zlaté srdce alebo asymetrický moderný dizajn.

Všetky Zlaté prívesky a náhrdelníky

Strieborné prívesky a náhrdelníky

Strieborné prívesky a náhrdelníky

Klasika všetkých klasík, ktorá je šetrná voči každému vrecku: strieborný náhrdelník či prívesok. Nezáleží, či sa oddáte obdivu k jemným krémovým perlám, alebo sa necháte okúzliť pôvabom trblietavých drahokamov. Ohrejte chlad striebra hrejivým kameňom.

Všetky Strieborné prívesky a náhrdelníky

Platinové prívesky a náhrdelníky

Platinové prívesky a náhrdelníky

Bol to Ľudovít XIV., kto platine prisúdil jej výnimočný status. Od jeho čias zostáva tento šedobiely kov symbolom luxusu a vyšších vrstiev. Platinový náhrdelník alebo prívesok zvýraznený hroznom diamantov či jediným perfektným kúskom je dôkazom oddanosti.

Všetky Platinové prívesky a náhrdelníky