Personalizované prívesky a náhrdelníky

 • Filtre:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Drahokam

 • Zlatý prívesok s diamantom a s gravírom písmena Rei

   Zlatý prívesok s diamantom a s gravírom písmena Rei

  • Strieborný prívesok s diamantom a s gravírom písmena Icarus

    Strieborný prívesok s diamantom a s gravírom písmena Icarus

   • Zlatý náhrdelník s písmenom vašej voľby IverZlatý náhrdelník s písmenom vašej voľby Iver

     Zlatý náhrdelník s písmenom vašej voľby Iver

    • Zlatý prívesok so znamením a akvamarínom Vodnár

      Zlatý prívesok so znamením a akvamarínom Vodnár

     • Zlaté srdce s gravírom podľa vašej voľby LescoZlaté srdce s gravírom podľa vašej voľby Lesco

       Zlaté srdce s gravírom podľa vašej voľby Lesco

      • Zlatý prívesok s modrým diamantom a gravírom vašej voľby Valenta

        Zlatý prívesok s modrým diamantom a gravírom vašej voľby Valenta

       • Strieborny náhrdelník s gravírom vašej voľby Toxo

         Strieborny náhrdelník s gravírom vašej voľby Toxo

        • Zlatý prívesok princ a liška s gravírom vašej voľby PetitZlatý prívesok princ a liška s gravírom vašej voľby Petit

          Zlatý prívesok princ a liška s gravírom vašej voľby Petit

         • Strieborný prívesok s princom a líškou s gravírom vašej voľby DamarioStrieborný prívesok s princom a líškou s gravírom vašej voľby Damario

           Strieborný prívesok s princom a líškou s gravírom vašej voľby Damario

          • Strieborný prívesok s modrým diamantom a gravírom vašej voľby Byron

            Strieborný prívesok s modrým diamantom a gravírom vašej voľby Byron

           • Zlatý prívesok so súhvezdím a diamantom Emiliana

             Zlatý prívesok so súhvezdím a diamantom Emiliana

            • Zlatý prívesok s princom a liškou a gravírom vašej voľby ExupéryZlatý prívesok s princom a liškou a gravírom vašej voľby Exupéry

              Zlatý prívesok s princom a liškou a gravírom vašej voľby Exupéry

             Loading

             Náhrdelníky a prívesky s príbehom

             Premýšľate nad ideálnym darčekom pre človeka, na ktorom vám veľmi záleží? Ste už unavení uniformitou ponuky obchodov a túžite po niečom originálnom, jedinečnom a šitom na mieru? Po niečom, čo by vystúpilo z davu a hovorilo samo za seba? Potom ste na správnej stránke, pretože práve my vám ponúkame personalizované prívesky a náhrdelníky. Na výber máte jednoduché tvary zo striebra, obľúbeného žltého zlata, decentného a jemného bieleho zlata či žiarivého a pôsobivého ružového zlata.

             Povedzte to písmenami prostredníctvom náhrdelníka s menom

             Gravírovanie, čiže rytie do ušľachtilých kovov, je veľmi moderné a obľúbené. Umožňuje nám z univerzálneho doplnku urobiť klenot, ktorý je drahší než čokoľvek na svete. Nástroj, ako pozdvihnúť hodnotu bežných strieborných alebo zlatých náhrdelníkov. Dodajte náhrdelníku výnimočnosť a nechajte vygravírovať vlastný text, iniciály, celé meno alebo symbol na prívesok, ktorý bude každému na očiach.

             Medailóniky a prívesky so znamením

             Vyberte si k náhrdelníku jeden z tých tradičnejších personalizovaných príveskov. Zlatý či strieborný medailónik skrýva tajomstvo, ktoré obdarovaná osoba nemusí nikomu prezrádzať, namiesto toho rytina na prednej strane povie len to, čo si bude sama priať. Bude to dátum výnimočnej udalosti alebo iniciály jeho majiteľky?

             Na otváracie medailóny sa často medzi personalizovanými šperkami zabúda, ale my vieme, že majú svojich obdivovateľov a vo veľkej konkurencii minimalistických a mnohokrát až futuristických dizajnov obstoja veľmi dobre. Preto u nás majú zlaté a strieborné medailóniky svoje čestné miesto.

             V ľahkom kontraste medailónikov sú prívesky so znamením. Znamenie zverokruhu je veľmi obľúbený aspekt, ktorým sa ľudia radi odlišujú. Pre milovníkov týchto príveskov s gravírovaním podľa konštelácie hviezd v deň narodenia máme tiež veľký výber. Disky z rôznych odtieňov zlata, s kamienkami reflektujúcimi dané znamenie a, samozrejme so samotným symbolom pre každé znamenie zodiaku.

             Rozprávkový príbeh Malého princa

             Niektorí z vás radšej siahnu po istote a klasickom náhrdelníku so znamením alebo menom. Vybrať si môžete z desiatok fontov, ktorými bude meno vygravírované. Voliť možno tiež medzi variantmi kovov a doplniť ho obľúbeným drahokamom budúcej nositeľky. Ale tiež pre vás máme niečo skutočne špeciálne.

             Kolekcia Malého princa bola vytvorená našimi zlatníkmi exkluzívne v Eppi.Najznámejší rozprávkový príbeh modernej svetovej literatúry, postava chlapca s strapatými blonďavými vlasmi a šálom okolo krku. Líška, ruža, hvezdár. Asi nie je nikto, kto by tento dokonalý slávny príbeh nepoznal. Sú medzi nami ale takí, ktorí Malého princa milujú od prvého písmenka do posledného a často nás prekvapia reakciou citovanou práve z tejto knihy. Antoine de Saint-Exupéry napísal tento výnimočný príbeh pre čitateľa každého veku. Je tak dokonale vymyslený, že či už ho čítate ako malí alebo veľkí, zakaždým si z neho odnesiete niečo nové.

             Myšlienky Malého Princa vryté do pamäti a vášho prívesku

             S našimi zlatníkmi sme vytvorili kolekciu s Exupéryho ilustráciami a v dvoch variantoch sme Malého princa preniesli na prívesky zo striebra a ružového, bieleho alebo žltého zlata. Na disk z ušľachtilého kovu sme tak zachytili čistotu a filozofiu legendárneho príbehu, ktorú milujú milióny ľudí na celom svete. A v čom tkvie výnimočnosť samotného náhrdelníka s príveskom Malého princa? Tak ako samotný rozprávkový príbeh, ani nosenie tohto šperku nie je nijak vekovo či rodovo vymedzené. Darujte ho dáme v strednom veku, ktorá má vzťah k literatúre, malému chlapcovi pre jeho podobu s hlavným hrdinom alebo priateľke s milým pripomenutím, že ste sa radi stali zodpovednými za to, čo ste k sebe pripútali. Stvárnenie malého princa na prívesku vás nadchne a dokonalé spracovanie rytiny ohromí. Tak hor sa do rozprávky!

             Naši zlatníci hovoria: "Nič nie je nemožné."

             Samozrejme, že na prívesok nemožno citovať celý román, ale pár povzbudivých či cituplných slov vnesie chladivému kovu nový rozmer. Tak ako edíciu Malého Princa, náhrdelník s vaším textom alebo prívesok s menom môže ozvláštniť aj pôvabný diamant či drahokam v obľúbenej farbe. Naši zlatníci majú dlhoročné skúsenosti a dokážu vybranému šperku vdýchnuť výnimočnú hodnotu, ktorú má personalizovaný šperk mať. Nebojte sa byť originálni a s týmto pocitom vyberajte a vymýšľajte.Prívesok na mieru s menom k narodeninám, medailón na fotku s dátumom zoznámenia k výročiu, či prívesok so znamením k sviatku? Všetky budú jedinečné.