Náušnice si prešli jednotlivými obdobiami slávy a uznania, kedy ľudia verili, že odháňajú zlých duchov, ale tiež obdobím zatratenia, kedy boli považované za znak márnivosti. Dnes sa nachádzame v období, ktoré náušniciam praje, takže sa ich nákupu nemusíte báť. Dámy energicky založené volia napríklad farebné náušnice s drahokamami, zatiaľ čo dámy zakladajúce si na elegancii zvolia skôr náušnice diamantové. Slečny s romantickou dušou pre zmenu nepohrdnú perlovými náušnicami.

Diamantové náušnice

Diamantové náušnice sú ideálnym doplnkom na všetky slávnostné príležitosti. Pokiaľ hľadáte skutočne špeciálny darček, sú tou správnou voľbou.

Všetky Diamantové náušnice

Náušnice s drahokamami

Staroveké národy verili, že drahokamy majú liečivé účinky - napríklad ametyst podporuje intuíciu a rubín dokáže zvýšiť sebavedomie.

Všetky Náušnice s drahokamami

Perlové náušnice

Zatiaľ čo väčšine drahokamov kontakt s pokožkou škodí, u periel je tomu naopak, pretože prírodné oleje im pomáhajú vytvárať ochrannú vrstvu.

Všetky Perlové náušnice

Zlaté náušnice

Romantické dámy uchváti ružové zlato, ktoré doslova dýcha znakom dôb dávno minulých a získava stále výraznejšie miesto vo svete módy.

Všetky Zlaté náušnice

Strieborné náušnice

V strieborných náušniciach nádherne vyniknú farebné drahokamy, ale i jemné perly alebo trblietavé diamanty.

Všetky Strieborné náušnice

Platinové náušnice

Obľúbené náušnice šikovne kombinujú odolnosť a stálosť platiny s pôvabom diamantov. Sú ideálnou voľbou, pokiaľ hľadáte skutočne kvalitný šperk.

Všetky Platinové náušnice