Náušnice

Základ šperkovnice každej ženy

Náušnice

Náušnice sa radia medzi veľmi obľúbené šperky, ktoré podľa archeologických nálezov dámy zdobili už v praveku a v starovekých kultúrach. Ozdoby do uší si následne prešli jednotlivými obdobiami slávy a uznania, kedy ľudia verili, že odháňajú zlých duchov, ale taktiež obdobiami zatratenia, kedy boli považované za znak márnivosti. Dnes sa nachádzame v časoch, ktoré náušniciam prajú, takže sa ich nákupu báť nemusíte. V našom klenotníctve si vyberie každá žena, lebo ponúkame veľké množstvo dizajnov, medzi ktorými určite objavíte to pravé orechové. Ženy, ktoré hľadajú perfektný doplnok do práce, sa porozhliadnu medzi exemplármi, ktoré oslňujú krehkými perlami. Dámy, pre ktoré je elegancia a dokonalý outfit alfou a omegou ich života, siahnu po kúskoch s trblietajúcimi sa diamantmi. Dievčiny, z ktorých energia priam vyžaruje, a ktoré sú fascinované vecami medzi nebom a zemou, neodolajú náušniciam s farebnými drahokamami. Ak túžite po jednoduchom šperku ku každej príležitosti, rozhodne si nenechajte ujsť ponuku náušníc.

Diamantové náušnice

Diamantové náušnice

Nielen decentné dámy podľahnú ľahkosti a vycibrenému vzhľadu diamantových náušníc. Nevadí, ak siahnete po jedinom dych vyrážajúcom kamienku zasadenom do krapničiek, alebo sa necháte okúzliť módnymi kúskami 2v1 či zdobenými kruhmi. Nezabudnite, že diamanty nie sú iba číre.

Všetky Diamantové náušnice

Náušnice s drahokamami

Náušnice s drahokamami

Veríte v osud a na liečivé účinky drahých kameňov? Pozrite sa bližšie, čo v náušniciach dokáže opál, sýto červený rubín, kráľovský zafír alebo nenudiaci topás. Rozjasnite svoje dni farbami dúhy podľa znamení zverokruhu alebo mesiaca narodenia.

Všetky Náušnice s drahokamami

Perlové náušnice

Perlové náušnice

Neha a pôvab periel nenechá chladným srdce žiadnej mladej dievčiny ani zrelej ženy. Oválne, guľaté aj hruškovo tvarované kúsky v odtieňoch bielej, smotanovej, zlatistej alebo šedej zasadené do kvalitného kovu rozjasnia každý odtieň pleti. Ak chcete byť za dámu, siahnite po perlových náušniciach.

Všetky Perlové náušnice

Zlaté náušnice

Zlaté náušnice

Zlato kedysi predstavovalo záruku nesmrteľnosti. Dnes nás oslovuje skôr svojimi hypoalergénnymi vlastnosťami. Ak ste citlivejší, zlaté náušnice znamenajú trefu do čierneho. Radia sa medzi unikátne darčeky k významným príležitostiam, osobitosť im ľahko dodáte zvoleným kameňom či dizajnom.

Všetky Zlaté náušnice

Strieborné náušnice

Strieborné náušnice

Štýlový darček, ktorý neurazí, ale nadchne: tak to sú strieborné náušnice. Spravte nimi radosť sebe aj svojim blízkym a hľadajte krásne kúsky s fascinujúcimi drahokamami či sladkými hebkými perlami. Chladivá farba striebra zjemní črty tváre.

Všetky Strieborné náušnice

Platinové náušnice

Platinové náušnice

Nadčasové náušnice z prirodzene lesklej a takmer rýdzej platiny perfektne podtrhnú elegantný a slávnostný outfit. Sú ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí vidia zmysel v zaobstaraní kvalitného, až drahšieho šperku. Spoľahnite sa, že platinové náušnice bezkonkurenčne ladia s čírymi diamantmi.

Všetky Platinové náušnice

Detské náušnice

Detské náušnice

Nechávate prepichnúť ušné lalôčiky svojej malej princeznej a hľadáte vhodné náušnice? V našej kategórii objavíte pôvabné a hravé kúsky z ušľachtilého a hypoalergénneho materiálu, ktorý vkusne dopĺňa ligotavý kameň. Bezpečné zapínanie je samozrejmosťou.

Všetky Detské náušnice