Náš team

“Každá organizácia bez ohľadu na to, ako je usporiadaná, je dobrá len tak,
ako sú dobrí ľudia, ktorí v nej žijú a pracujú.” – Dee Hock

Náš tym

Veríme, že všetky úspechy našej spoločnosti sú výsledkom spoločného úsilia každého z nás. Poďte sa zoznámiť s teamom Eppi.

 • Founders Founders

  Matej

  Co-Founder

  Matej je vedúci predaja a je blázon do diamantov. Svoj čas rozdeľuje medzi riadenie našich predajov a optimalizáciu ponuky diamantov. Miluje adrenalín, squash a steaky. Veľa steakov!

 • Evka

  Co-Founder

  Evka má jedinečnú kombináciu schopností, vďaka ktorej skvele pracuje ako s ľuďmi, tak aj s produktmi. Starostlivo vyberá nové šperky a zároveň zaisťuje, aby všetci členovia tímu robili to, čo je najviac potrebné. Je to skrátka empatická bytosť každým smerom. A kto je jej najväčšia radosť? Predsa čiernobiely miláčik všetkých – Ruby!

 • Kiril

  Co-Founder

  Kiril je naozajstný stratég. Má najväčší podiel na tom, že neustále rastieme a zlepšujeme sa a že sa netopíme v rutinných úlohách. Je zodpovedný za E v našej E-commerce spoločnosti. Okrem toho má naozaj vycibrený zmysel pre humor a v chladničke zásobu minimálne 10 kusov Capri-Sonne. Pre istotu!

 • Customer Care Customer Care & Sales

  Nela

  Sales Manager

  Nela sa stará o predaj, produkty a je zároveň slovenskou posilou nášho tímu. Budete s ňou komunikovať akonáhle prejavíte záujem získať ešte viac informácií o šperku alebo zákazkovej výrobe. Môžete sa s ňou stretnúť na našom chate, prípadne vám rada zodpovie vaše otázky telefonicky alebo e-mailom. Hovorí plynule po francúzsky a Francúzsko je pre ňu druhým domovom.

 • Michaela

  Sales Specialist

  Míša je asistentkou nášho predajného tímu. Má na starosti komunikáciu s klinetmi, či už po telefóne, online cez e-mail, ale i offline. Tiež sa s ňou môžete stretnúť v našom showroome, kde vám rada poradí s výberom šperkov. Je veľká cestovateľka a o tom, že cestovanie naozaj zbožňuje, svedčia i 2 roky strávené v Kanade.

 • Nikola

  Sales Specialist

  Nikol je najčerstvejšia posila nášho predajného tímu. Môžete s ňou komunikovať všetkými možnými prostriedkami – od e-mailu a telefónu, cez livechat až po Skype či WhatsApp. A to nielen v češtine a angličtine, ale ak budete chcieť, tak i rusky a trochu lotyšsky. Rada vám pomôže za akýchkoľvek okolností a môžete na ňu smerovať ľubovoľné otázky týkajúce sa šperkov či výroby na zákazku. Je blázon do módy a cestovania, ale aj do hokeja a štúdia cudzích jazykov.

 • Tereza

  Customer Care Hero

  Terka je usmievavým hlasom Eppi, ktorý vám objednávku potvrdí a ktorý vás zároveň upokojí, keď potrebujete poskytnúť akúkoľvek starostlivosť. Je to totiž tá najstarostlivejšia osoba, ktorá vám pomôže vyriešiť aj nemožné. Okrem toho je to umelecky založený človek, ktorý miluje nie len šperky, ale aj prácu so sklom a fotografovanie.

 • Andrea

  Sales & Customer Care Specialist

  Andrea je asistentkou predajného tímu v našej novootvorenej slovenskej pobočke v Bratislave. Má na starosti nielen online komunikáciu s našimi slovenskými klientmi, ale aj pri osobnom stretnutí. Poradí vám s výberom šperku a postará sa o vás počas celého procesu spracovania vašej objednávky. Je veľmi aktívnou bytosťou, o čom svedčí láska k tancu v latinskoamerických rytmoch alebo jazda na bicykli v lete, či na lyžiach v zime.

 • Production & Logistics Production & Logistics

  Olga

  Production Manager

  Oľga má na starosti oblasť logistiky a zabezpečuje, aby sa produkty dostali k zákazníkom včas. Pravidelne (niekedy doslova) behá medzi puncovými úradmi, colnicou a zlatníkmi. Je to superžena s maximálnou schopnosťou multitaskingu, ktorá dokáže v jeden deň zariadiť mnoho vecí naraz. Vďaka nej zvládame aj zdanlivo nemožné termíny. Inak je jej veľkou láskou kocúr Marcel a volejbal, ktorému sa venuje každý víkend.

 • Adéla

  Production & Office Assistant

  Adél má na starosti prípravu a expedíciu našich vyšperkovaných zásielok. Pokiaľ u nás nakúpite, je veľmi pravdepodobné, že budete rozbaľovať balíček, ktorý prešiel jej rukami. Zároveň je pravou rukou Olgy, teda pomáha i s logistikou našich šperkov. Vo voľnom čase sa venuje hudbe, predovšetkým gitare a spevu, a takisto veľmi rada varí.

 • Anna

  Office Assistant

  Anička je dôležitým článkom nielen pre spokojnosť našich zákazníkov, ale i nášho Eppi tímu. Stará sa o to, aby boli všetky naše faktúry uhradené a v poriadku, balíčky starostlivo odoslané a aby sme mali v kancelárii vždy niečo dobré pod zub a cítili sa čo najpohodlnejšie. Inak miluje freeride, a to nielen na MTB bicykli, ale i na lyžiach. Aktuálne je jej najväčšou radosťou šteniatko francúzskeho buldoga Leia.

 • Marketing Marketing & Content

  Katka Š.

  Marketing Director

  Katka vďaka svojim skvelým organizačným schopnostiam zvláda riadiť celý marketingový tím. Koordinuje všetkých copywriterov, blogerov a dizajnérov, ktorí sa podieľajú na tvorbe nášho výnimočného obsahu, na ktorý sme naozaj pyšní. Má rada poriadok a zakaždým si prinesie nejaké super zdravé jedlo, ktoré jej vždy závidíme!

 • Barbora R.

  Creative Director

  Baruš je našou kreatívnou dušou. Na šperky sa najčastejšie pozerá cez objektív, keď robí krásne fotky pre naše stránky alebo videá pre náš Youtube kanál. Zároveň spravuje naše sociálne siete od Instagramu po Facebook a občas napíše článok pre náš Eppi blog. Za životom a zábavou vyráža na koncerty, za pokojom do prírody a so železnou pravidelnosťou prelúhuje čierny čaj o viac než desať minút.

 • Zuzana V.

  Marketing Assistant

  Zuz je najnovším prírastkom nášho marketingového tímu. Stará sa o to, aby o nás (nielen) v online svete vedel každý. Zaisťuje PR články, tvorbu newsletterov, komunikáciu a spoluprácu s influencermi. Taktiež je zapojená do realizácie nových stratégií a nápadov. Mimo marketing má rada knihy, históriu, chvíle strávené v prírode a s chuťou objavuje nielen svet gastronómie ale i tie ďalšie.

 • Eva Z.

  Copywriter

  Eva je náš dvorný copywriter. Pripravuje poučné aj zábavné články do našej Nápovedy aj pre náš blog. Akékoľvek odborné témy dokáže s ľahkosťou spracovať do pútavého a zaujímavého článku a vďaka nej sa u nás môžete dozvedieť toľko nových vecí. Vo voľnom čase rada vyráža za kultúrou, najčastejšie na nejakú dobrú divadelnú hru.

 • Zuzana K.

  Copywriter

  Zuzka má na starosti preklad a úpravu slovenských textov, je odborníčkou na česko-slovenské jazykové peripetie. Vďaka nej sú naše texty doladené do posledného detailu a bez jedinej chybičky. Je stále usmiata a plná elánu. Má rada rodný Liptov, vysoké kopce, poéziu, dobré jedlo a poriadne chladné zimné mesiace.

 • Ľubka

  Finance Manager

  Ľubča sa nebojí čísel a presných údajov. Na starosti má u nás veľkú časť účtovníctva a dozerá na to, aby všetky uvedené informácie boli správne a presné. Je to jednoducho majsterka poriadku a všetci jej závidíme jej krásne a dlhé vlasy!

 • Gabriela

  Product Assistant

  Gabi je najnovšou posilou nášho produktového tímu. Stará sa o administratívu našich šperkov – online na stránke a rovnako aj vo fyzickej podobe v našich skladových zásobách. Jej hlavnou úlohou je mať všetko pod kontrolou, aby nám nikdy nič nechýbalo – od šperkov, krabičiek až po darčekové tašky. Jej najväčším koníčkom je jej blog, hneď za ním v poradí sú knihy. Tiež veľmi rada športuje.

 • Markéta

  Senior Admin

  Markét uplatňuje svoje estetické cítenie pri úprave a retušovaní fotiek. Stará sa taktiež o obsah našich stránok a pomáha nám s rozširovaním ponuky produktov. Je milovníčka králikov a na svoju Bobinu skrátka nedá dopustiť.

 • Katka H.

  Junior Admin

  Kačka nám pomáha s editovaním textov a starostlivosťou o naše stránky, aby boli neustále aktuálne a našli ste tam všetko, čo potrebujete. Vďaka jej dôkladnosti jej neunikne ani ten najmenší detail. Rada fotí a energiu najčastejšie dobíja nad stránkami zaujímavej knihy.

 • Jozef

  Video Editor

  Jožko je náš majster postprodukcii videí. Všetky videomateriály dokáže obratne upraviť a zostrihať podľa našich predstáv. Všetky produktové videá sú výsledkom jeho práce a čo nevidieť k nim pribudnú aj ďalšie typy príspevkov. Okrem toho točí prekrásne svadobné videa, vo voľnom čase učí deti lyžovať a navyše má bezchybný hudobný sluch.

 • Design/ Development Design/ Development

  Dušan

  Senior Developer

  Dušan je náš supermozog. Zaisťuje, že naša stránka a všetky jej funkcie pracujú ako hodinky. Počítače a kódovanie sú jeho životnou vášňou. Fascinuje ho umelá inteligencia, a keď práve nesedí za monitorom, rád chodí na túry do prírody.

 • Michal

  Designer/Front-end Developer

  Mišo má jedinečný talent na to, aby robil veci pekné a použiteľné. Pokiaľ sa vám páči vzhľad našich stránok a ich celkový dojem, páči sa vám jeho práca. V lete jazdí po horách na bicykli a v zime na lyžiach. Je taktiež veľkým gurmánom a dokáže uvariť naozajstné špeciality.

 • Jewellers Jewellers

  Ilia

  Jeweller & Setter

  Ilia je náš zlatník s veľkým zet. Nie je nič, čo by nedokázal vyrobiť, opraviť, prerobiť. Je našim hlavným zlatníkom pre všetky šperky vyrábané na mieru. Navyše sa stará aj o 3D modelovanie. Má skrátka zlaté ruky, a to doslova. Zaistí, že bude každučký detail vášho budúceho dedičného šperku prenesený z fázy nápadu až do podoby finálneho produktu. Zlatníctvo má v génoch a hrdo naväzuje na rodinnú tradíciu. Svoj prvý šperk – prsteň pre maminku – vyrobil už ako 5ročný! Prahu má rád rovnako ako Moskvu.

 • Albert

  Jeweller Albert dokáže v našej zlatníckej dielni divy. Hravo zvládne akékoľvek drobné úpravy a opravy šperkov a pod jeho šikovnými rukami sa kusy surového kovu menia v nádherné jemné klenoty. V zlatníckom prostredí sa pohyboval už od malička a sníval o tom, že bude pokračovať v rodinnej tradícii, čo sa mu úspešne darí. Okrem toho ešte študuje marketing a na svoje obľúbené jedlo chodí do Las Adelitas.
 • Nikita

  Jeweller

  Nikita je našou najčerstvejšou posilou zlatníckej dieľne. Jeho šikovné ruky sa sústredia predovšetkým na dokonalý finiš každého šperku. To on dodá finálnemu kúsku ten správny lesk a nedopustí, aby prišlo k jedinej vade na kráse. Jeho najmilšími koníčkami sú cestovanie, futbal a de facto všetky moto/cyklo športy.

 • Karel

  Laser

  Karel je náš laserový špecialista. Každému šperku vdýchne osobitý význam vďaka vygravírovaným iniciálam, tajnému odkazu alebo čomukoľvek inému, čo si budete priať.

 • Přemysl

  Engraving

  Přemysl dokáže šperky opatriť ručnou rytinou alebo do nich osadiť blyšťavý drahokam. Pomáha nám plniť rozmanité priania našich zákazníkov v rámci zákazkovej výroby.

 • External Copywriters& Others

  Milada, Ivana, Hana, Lukáš

  External Copywriters

  Nesmieme zabudnúť ani na našich ďalších copywriterov, bez ktorých by Eppi nebolo kompletné a ktorí nám pomáhajú s tvorbou všetkých rôznych textov, ktoré potrebujeme. A najmä vďaka nim získavajú všetky naše nové šperky svoje jedinečné minipríbehy v podobe originálnych popiskov.

 • Kultura Culture

  Ruby

  Minister of Culture

  Ruby si myslí, že je ten skutočný šéf. Verí, že všetci ľudia, ktorí sú tu uvedení, sa ráno oblečú a vyrazia do práce za jediným účelom – aby sa s ním hrali na naháňačku. A úprimne – nie je ďaleko od pravdy.

Ak nás chcete spoznať viac, sledujte nás na Instagrame.