Tak to sme my!

Sme mladí, ale skúsení. Premýšľame s vážnou tvárou, ale vieme sa zasmiať. Sme kolegovia i kamaráti. Dokážeme tvrdo pracovať, ale tiež sa spoločne stretnúť pri dobrom jedle. Klientom poskytneme skvelý servis a zároveň sa s nimi porozprávame o osobnom živote. Máme radi dobrú kávu aj horúci čaj. Milujeme tradície, ale skúšame stále niečo nové. Sme proste epický tím!

KirilKiril
KirilCEO

Kiril je skutočný stratég. Má najväčší podiel na tom, že neustále rastieme, zlepšujeme sa a netopíme sa v rutinných úlohách. Je zodpovedný za E v našej E-commerce spoločnosti. Okrem toho stíha udržiavať dozor nad všetkými tímami, ktorým slúži aj ako konzultant. Kiril skrátka vždy vie, čo poradiť a vylepšiť. Okrem toho má vskutku vycibrený zmysel pre humor a je blázon do NBA.

Akú radu by si dal niekomu, kto chce začať podnikať?

Nerobte to. 95% startupov neuspeje. Zvyšných 5% sotva prežíva a ich zakladatelia rozhodne nemajú nadpriemerné platy. Pokiaľ nechcete žiť len prácou, chcete sa vyhýbať stresu a dobre spávať – nezakladajte svoju vlastnú firmu. A určite nezačínajte podnikať, ak chcete zbohatnúť. Radšej si nájdite prácu ako investičný bankár.

EvkaEvka
EvkaCo-Founder

Evka má jedinečnú kombináciu schopností, vďaka ktorej skvelo pracuje ako s ľuďmi, tak s produktmi. Starostlivo vyberá nové šperky a tiež zaisťuje, aby všetci členovia tímu robili to, čo je potrebné. Je neskutočne empatická bytosť a my máme šťastie, že v nej máme ako šéfku, tak aj kamarátku. A kto je Evkinou najväčšou radosťou? Predsa čierno-biely miláčik všetkých – Ruby!

Aký je tvoj recept na work-life balance? Ako najradšej oddychuješ a dobíjaš energiu?

Work/life balance je pre mňa ťažkým orieškom, keďže Eppi venujeme veľa voľného času. Snažím sa po opustení kancelárie nad prácou ďalej nerozmýšľať. Je to skoro nemožné, keďže najlepšie myšlienky mi napadajú pri varení či pri prechádzkach s Rubym. Najviac si oddýchnem, keď si pustím seriál a keď je to fakt zlé, tak si zabrnkám na gitare. Ideálne, keď ma nikto nepočuje. :)

MatejMatej
MatejCo-Founder

Matej je vedúci predaja, stará sa o výrobu a je blázon do diamantov. Svoj čas rozdeľuje medzi riadenie našich predajov a optimalizáciu ponuky diamantov. Má pod svojimi krídlami celý Sales tím a našich hrdinov zo zlatníckej dielne. Práca je to náročná, ale ide mu to práve vďaka tomu, že miluje adrenalín. A okrem neho aj golf a steaky. Veľa steakov!

Keby si mohol vidieť svet v roku 2050, ako podľa teba bude vyzerať predaj šperkov?

Šperky v roku 2050 budú skôr ako personál gadgets, kde bude spojená krása, praktickosť a najnovšie technológie. Už teraz máme smart jewellery a v budúcnosti sa posunieme do levelu super smart.

Katka Š.Katka Š.
Katka Š.Chief Operating Officer

Vďaka svojim organizačným schopnostiam pomáha Katka riadiť procesy v rámci celej firmy a stojí za budovaním našej firemnej kultúry. Spolupracuje so všetkými tímami a je pravou rukou ich teamleaderov. V prípade, že sa vyskytne akýkoľvek problém, je to práve ona, kto ho s gráciou vyrieši. Katka má rada poriadok, cestovanie a zdravý životný štýl. A my máme zase radi ju!

Predstav si život bez online sveta. Čo by si najradšej robila?

Asi by sa to natoľko nelíšilo od toho, čo robím práve teraz. Zmenilo by sa prostredie a podmienky, ale podstata by zostala rovnaká. Bola by som v offline Eppi, kde by som robila to, čo si užívam najviac. Organizovala, vylepšovala, vytvárala systém a poriadok, pomáhala rásť ľuďom okolo seba aj celej spoločnosti a prispievala k tomu, aby boli všetci šťastní a spokojní. :)

MichaelaMichaela
MichaelaHR & Executive Assistant

Míša pomáha Káti Š. v oblasti HR a tiež je zapojená do ďalších špeciálnych projektov, na ktorých pracuje naše vedenie. Miluje športy, pravidelne cvičí stepaerobic a tancuje, ale tiež rada pláva, cvičí jogu, jazdí na snowboarde alebo korčuľuje. Jej vášňou je cestovanie, spoznávanie nových miest a výlety s kamarátmi. V neposlednom rade rada pečie, číta a miluje seriál Priatelia. :)

Ktorá krajina je tvojou srdcovkou?

Rozhodne Taliansko. Bola som tam aj na Erasme a mám rada všetko talianske: jedlo, pitie (hlavne kávu prosecco :), taliančinu a vôbec všetko, čo tá krajina ponúka. Jazdím tam pravidelne a milujem objavovanie nových talianskych miest.

NelaNela
NelaSales Manager

Nela sa stará o predaj, produkty a je zároveň slovenskou posilou nášho tímu. Budete s ňou komunikovať, len čo prejavíte záujem o ešte viac informácií ohľadne akéhokoľvek šperku alebo zákazkovej výroby. Môžete sa s ňou stretnúť na našom chate, prípadne vám rada odpovie na vaše otázky telefonicky alebo mailom. Hovorí plynulo francúzsky a Francúzsko je pre ňu druhým domovom.

Ako by asi vyzeral tvoj život, keby si sa narodila ako Francúzka?

Ako Francúzka by som každý deň začínala v kaviarni s kávou a čerstvým croissantom s maslom a končila s pohárom červeného vína a obľúbeným Comté (syr). Víkendy by som si užívala na vidieku s rodinou. Môj život by vlastne vyzeral takmer rovnako ako teraz (teda bez tej kaviarne) :D

DenisaDenisa
DenisaSales Assistant

Denča je dôležitou súčasťou nášho predajného tímu. V prípade, že si s niečím neviete dať rady, bude to práve ona, kto urobí maximum pre to, aby vám pomohla. Zastihnete ju na e-maili, telefóne, livechate, Skype a aj na WhatsAppe. Môžete na ňu smerovať ľubovoľné otázky týkajúce sa šperkov či zákazkovej výroby. Vo voľnom čase sa zaoberá bytovým designom, jógou a miluje jedlo a kvalitnú literatúru.

Máš nejakú vysnívanú destináciu, kam by si sa raz chcela pozrieť? Dokážeš vysvetliť prečo?

Určite by to bola Kanada. Tamojšia príroda musí byť na jar úžasná. Mám radšej chladnejšie podnebie a sneh, takže na pláž k moru ma nedostanete. Ale taká lyžovačka práve v Kanade je mojím veľkým snom.

HanaHana
HanaSales Assistant

Hana pracuje na pomedzí dvoch dôležitých oddelení – starostlivosť o klientov a predaj. Nielen, že sa s ňou stretnete pri osobnom odovzdávaní objednaného šperku, ale zároveň sa jej môžete spýtať na radu, ak si nie ste istí pri samotnom výbere. Stretnúť sa tak môžete osobne, ale aj cez telefón, chat či e-mail. A keby vás náhodou zaujímala judaistika alebo religionistika, ste na správnom mieste. Naša Hanka totiž sprevádza po pražskom Židovskom meste.

Čo ťa na judaizme tak zaujalo? Obsahuje nejakú myšlienku, podľa ktorej by sa mal riadiť každý?

Na judaizme je zaujímavé, ako celistvo poníma cyklus ľudského života od narodenia až po smrť. Dôraz kladie na rodinné väzby, vzdelávanie a tradície. A myšlienka, ktorou by sa podľa mňa mal riadiť každý človek? Nájdeme ju v Talmude a znie takto: „Kto zachráni jeden ľudský život, zachráni celý svet.“

Eva M.Eva M.
Eva M.Customer Care Specialist

Evka je usmievavým hlasom Eppi, ktorý s vami objednávku potvrdí a ktorý vás zároveň upokojí, keď potrebujete poskytnúť akúkoľvek starostlivosť. Je to totiž tá najstarostlivejšia osoba, ktorá vám pomôže vyriešiť aj nemožné. Vo voľnom čase rada pátra po kriminálnych živloch v severských detektívkach, fascinuje ju mačacia psychológia a šťastím zase naplňuje, vraj prerastený, králik Bonifác.

Keby si sa rozhodovala, komu by si najradšej pomáhala – zvieratám alebo ľuďom? Prečo?

Ľuďom pomáham, dá sa povedať, počas celej svojej profesijnej praxe, ale keby som sa mohla teraz rozhodnúť, moja pomoc by smerovala práve na pomoc nemým tváram (rozumej zvieratám). A prečo? Oproti nám, ľudským bytostiam, sú, bohužiaľ, zvieratá vystavené nepriaznivým okolnostiam týrania alebo iným ľudským či prírodným faktorom.

Barbora V.Barbora V.
Barbora V.Customer Care Specialist

Barča je prvý človek, ktorý kontaktuje našich zákazníkov a informuje ich o celom priebehu objednávky. Po odovzdaní šperku zisťuje spätnú väzbu, aby sme v Eppi vedeli, či robíme našu prácu dobre. Okrem dojmov našich klientov ju zaujímajú aj knihy z obdobia vojen, cestovanie a najväčšou vášňou je letecký priemysel, ktorý dokonca aj vyštudovala.

Čo ťa na leteckom priemysle tak fascinuje? Je to vášeň od detstva?

Áno, je to vášeň už od detstva. Môj dedko pracoval na letisku, takže keď som bola malá, často ma tam brával. A na leteckom priemysle ma fascinuje všetko. Dokázala by som na letisku sedieť celé hodiny a pozorovať, ako lietadlá vzlietajú a pristávajú.

ElaEla
ElaSales & Customer Care Specialist

Ela je ďalším členom Eppi tímu pôsobiacim na našej bratislavskej pobočke. Má na starosti komunikáciu so slovenskými klientmi, a to ako online, tak aj v showroome pri osobnom stretnutí. Poradí s výberom šperku a poskytne starostlivosť počas celého procesu vašej objednávky. Je veľmi aktívnou bytosťou, o čom svedčia jej dve životné lásky – tanec a hudba. Vo voľných chvíľach sa navyše venuje dobrovoľníctvu.

Existuje v hudobnom svete osobnosť, s ktorou by si sa rada stretla? A prečo práve s ňou?

Chcela by som sa stretnúť s Kendrickom Lamarom, ktorý momentálne dominuje v hudobnom priemysle, ak sa pozrieme na pomer politika a kvalita hudby. Pripadá mi ako mimozemšťan. Síce som bola na jeho koncerte vo Frankfurte, ale nezdalo sa mi, že je to naozaj on. Chcela by som ho stretnúť tvárou v tvár a počuť ho normálne rozprávať, aby som uverila, že existuje.

DanielaDaniela
DanielaSales & Customer Care Specialist

Daniela je súčasťou nášho slovenského Eppi tímu. Stretnúť ju môžete na schôdzke v bratislavskom showroome, ale aj online. Danka sa pre prácu so šperkmi priam narodila. Už ako malá sa zaujímala o drahé kamene, čo ju neskôr priviedlo k štúdiu gemológie na vysokej škole. Vo voľnom čase rada číta a píše, miluje jógu a funkčné tréningy. Zbožňuje zvieratá a zo všetkých najviac svoju mačičku Zoey.

Čím ťa drahokamy v detstve tak okúzlili?

Dodnes si spomínam, ako sme na základnej škole boli na prednáške o geológii a ja som doslova hltala každú informáciu. Potom som si od prednášajúceho kúpila svoj prvý minerál – ametyst, ktorý ma dodnes čestné miesto v mojej zbierke. Tam všetko začalo. Učarovala mi samotná príroda a to, čo dokáže. Odvtedy sú minerály mojou srdcovkou.

NikitaNikita
NikitaJeweller

Nikita je ďalším dôležitým členom zlatníckej dielne. Jeho šikovné ruky sa sústreďujú predovšetkým na dokonalý finiš každého šperku. To on dodá finálnemu kúsku ten správny lesk a nedopustí, aby došlo k jedinej vade na kráse. Jeho najmilšími koníčkami sú cestovanie, futbal a de facto všetky moto/cyklo športy.

Ktorý typ šperku vyrábaš najradšej a prečo?

Najradšej vyrábam náramky, prívesky a svadobné obrúčky, pretože s nimi mám veľa skúseností. Záleží na povahe šperku, ale väčšinou mi idú tieto kúsky rýchlo od ruky.

TigranTigran
TigranJeweller

Tigran pochádza z arménskej zlatníckej rodiny. Skúseností má teda viac než dosť a tiež sa dokáže postarať o šperky od samotného začiatku až po ich záverečné osadenie. Jeho parketou sú predovšetkým svadobné obrúčky a zásnubné prstene. Vo voľnom čase cestuje alebo pomáha otcovi v zlatníckej dielni a vždy si rád zahrá stolný tenis či billiard.

Prečo si myslíš, že ľudia už celé storočia milujú šperky?

Pretože šperky sú pre radostné chvíle! Keď vyrábam šperky a klientom sa páčia, som ešte šťastnejší.

ArmenArmen
ArmenJeweller

Než sa Armen dostal do našej zlatníckej dielne, venoval sa tejto profesii už v Arménsku, odkiaľ aj pochádza. Za svoju už 12 rokov dlhú profesnú kariéru Armén nazbieral nespočetné skúsenosti, ktoré v našom eppickom teame praktizuje v podobe skvostných prsteňov, náušníc, náramkov aj náhrdelníkov. Je veľkým milovníkom cyklistiky, ktorej sa najčastejšie venuje vo voľnom čase.

Maš predstavu nejakého šperku, ktorý by si raz rád vyrobil?

Samozrejme, že mám veľa nápadov, ale zatiaľ vám ich neprezradím. :) Nechajte sa prekvapiť!

DavidDavid
DavidJeweller

David sa vyučil za zlatníka a teraz je ďalšou skvelou posilou našej zlatníckej dielne. K výrobe šperkov sa dostal vďaka svojmu otcovi, ktorý je tiež zlatník. Venuje sa najmä úpravám veľkosti prsteňov, opracovávaniu a lešteniu šperkov, vďaka čomu sa naše klenoty dokonale trbliecu už z diaľky. Vo voľnom čase rád navštevuje posilňovňu a hrá basketbal, ktorému sa v minulosti chcel venovať aj profesionálne.

Je nejaký ďalší šport okrem basketbalu, ktorý ťa baví?

V poslednom čase ma baví bojové umenie, konkrétne MMA, ktorému by som sa chcel do budúcnosti ešte viac venovať.

DimitrijDimitrij
DimitrijJeweller

Miťa pochádza z Petrohradu a v Prahe žije tretí rok. Je ďalšou skvelou posilou teamu zlatníkov, ktorí vo svojej dielni pretvárajú ušľachtilé kovy a drahokamy v nádherné klenoty. Okrem práce zlatníka ešte študuje na vysokej škole odbor Drevárstvo a dizajn nábytku. Rád jazdí na skejte, pláve a pretože miluje pikantné jedlo, venuje sa pestovaniu chilli papričiek. :)

Ako si sa dostal k profesii zlatníka?

Niekoľko rokov som sa živil spracovaním jantáru, čo je trochu iný odbor než zlatníctvo, ktoré ma vždy lákalo. Práca zlatníka je náročnejšia, ale o to zaujímavejšia a veľmi ma baví.

VeronikaVeronika
VeronikaJeweller

Verča je v našej zlatníckej dielni jedinou zástupkyňou nežného pohlavia. Zlatníctvu sa vyučila a teraz prenáša všetky svoje znalosti do praxe. Venuje sa prevažne povrchovej úprave prsteňov, lešteniu a brúseniu. Cez víkendy najčastejšie uteká za kultúrou či do prírody, ktorú si užíva v konskom sedle. Veronika má totiž 8-ročného koňa Hekiho, ktorý je jej parťákom i „domácim“ miláčikom.

Tvojou najväčšou záľubou je jazdectvo. Prečo si si vybrala práve kone?

Môj ocko sa koňom venuje celý život, takže ich mám okolo seba už od detstva. Užívam si ich variabilitu. Môžete s nimi ísť na niekoľkodňový výlet spojený s kúpaním v jazere alebo na nich súťažiť. Jazda na koni je adrenalín a ten ma baví.

GabrielaGabriela
GabrielaProduct Manager

Gabi je nepostrádateľnou a vždy usmievavou súčasťou produktového tímu. Zaisťuje, aby boli všetky šperky v našej e-výlohe online a správne nacenené. Stará sa aj o to, aby sme mali na sklade vždy dostatok produktov a žiadny sa nám nikam nezatúlal. Ku Gabi neodmysliteľne patrí jej úspešný blog, čítanie kníh a jej najväčšia láska - psia kráľovná Delinka Prvá.

Ktorá módna ikona je tvojou najväčšou inšpiráciou a prečo?

Kenza Zouiten – švédska blogerka, influencerka a co-founder IvyRevel, je mojou najväčšou inšpiráciou, nielen čo sa módy týka. Kenza je veľmi silná žena, ktorá nemala jednoduché detstvo, ale aj napriek tomu si dokázala ísť za svojimi snami – vybudovala najčítanejší škandinávsky blog a založila svoju vlastnú módnu značku. Jej blog čítam už vyše 7 rokov a nevynechám jediný článok.

Barbora H.Barbora H.
Barbora H.Photo & Product Specialist

Baruš je súčasťou produktového tímu a našou dvornou fotografkou. Okrem toho, že nasadzuje produkty na e-shop, pracuje tiež na tom, aby ste u nás každý šperk našli v tej správnej kategórii, dostali sa k nemu čo najjednoduchšie a dočítali sa o ňom všetky potrebné informácie. Po práci si ide zabehať alebo zacvičiť jogu, rada tancuje a zaznelo aj slovo "prokrastinácia". Ale to vraj skutočne len raz za čas.

Máš nejaký bežecký cieľ, ktorý by si rada dosiahla? Čo pre teba predstavuje?

Raz by som rada zabehla maratón. Znamená to pre mňa vyhrať sama nad sebou. Vždy, keď bežím, snažím sa prekonať samu seba. Ale niekedy je pre mňa beh len relaxom a nemyslím na to, ako rýchlo bežím a či pobežím rýchlejšie než minule. Behanie je pre mňa takisto čas, keď nemusím na nič myslieť, všetky myšlienky z hlavy vypustím a len bežím.

Barbora V.Barbora V.
Barbora V.Product Assistant

Barča je ďalším super členom produktového tímu, nahráva nové produkty na naše stránky a má na starosti ostatné administratívne úlohy spojené s našou širokou produktovou ponukou. Voľné chvíle rada trávi v spoločnosti svojich priateľov, miluje stolné hry, kreslí, maľuje a učí sa hrať na ukulele, aj keď zatiaľ vraj márne. :)

Akú techniku kreslenia alebo maľovania máš najradšej? A čo je najčastejším predmetom tvojich výtvorov?

Najradšej maľujem akvarelom, do ktorého potom kreslím čiernou fixkou. Nepohrdnem ale ani pastelkami, fixkami, ceruzkou alebo pokojne aj perom. Momentálne mám rozbehnutý menší projekt, v ktorom kreslím slová a slovné spojenia používané v mojom rodnom meste, Českých Budějoviciach, a v južných Čechách celkovo. Mojim favoritom je rozhodne šajzka a hapina! :)

OlgaOlga
OlgaProduction Manager

Olga má na starosti logistiku. Komunikuje tak naprieč s celým tímom a zabezpečuje, aby sa produkty dostali k zákazníkom včas. Je to superžena s maximálnou schopnosťou multitaskingu, ktorá dokáže v jeden deň zariadiť mnoho vecí. Vďaka nej zvládame aj zdanlivo nemožné termíny. Inak je jej veľkou láskou kocúr Marcel a volejbal, ktorému sa venuje každý víkend.

S ktorou obľúbenou športovkyňou by si si chcela zahrať volejbal a kde?

Milujem volejbal, a to je samozrejme tímová hra, takže nemám jednu obľúbenú športovkyňu, s ktorou by som si rada zahrala. Stačilo by mať hviezdny celý tím, to by sa hralo jedna radosť. :)

YuliaYulia
YuliaProduction Assistant

Yulka je pomocníčkou našej Olgy a svoju pracovnú dobu tak delí na úlohy spojené so zaistením výroby a na pochôdzky, bez ktorých sa žiadny výrobný proces nezaobíde. A ako trávi svoj čas po práci? Čítaním románov a fantasy, ktoré spája s cestovaním, a jej najväčšou vášňou - hrou na gitare.

S akou kapelou a kde by si najradšej usporiadala svoj prvý koncert?

Svoj prvý koncert by som usporiadala v Prahe a so skupinou MGMT, pretože ich počúvam od začiatku ich kariéry a viem, ako sa dostávali na vrchol. Prvýkrát som bola na ich koncerte v Prahe a zanechal vo mne veľký dojem. Znamená to pre mňa, že pokiaľ ideš za svojím cieľom, nič nie je nemožné.

AnnaAnna
AnnaOffice Manager

Anička je dôležitým článkom nielen pre spokojnosť našich zákazníkov, ale aj nášho Eppi tímu. Stará sa o to, aby boli všetky naše faktúry včas uhradené, balíčky starostlivo zabalené a odoslané a nám v kancelárii nič nechýbalo. Inak miluje freeride, a to nielen na MTB bicykli, ale aj na lyžiach. Aktuálne je jej najväčším potešením šteňa francúzskeho buldočka Leia.

Aký šport by si si vedela predstaviť robiť na plný úväzok a prečo?

Milujem hory! Takže moja voľba športu na plný úväzok je jasná! Lyžovanie alebo snowboarding. Spojenie krásnej prírody a zábavy je pre mňa proste top!

AlinaAlina
AlinaOffice Assistant

Alina má na starosti prípravu a expedíciu našich vyšperkovaných zásielok. Pokiaľ u nás nakúpite, je veľmi pravdepodobné, že budete rozbaľovať balíček, ktorý prešiel jej rukami. Zároveň je pravou rukou Aničky a nás všetkých, keď nám v kancelárii čokoľvek chýba alebo dochádza. Vo voľnom čase sa venuje maľovaniu a najradšej zo všetkého doučuje deti češtinu a angličtinu.

Čo ťa na doučovaní detí najviac baví?

Baví ma na tom tá detská úprimnosť, otvorenosť a predovšetkým ich záujem o informácie. Toto všetko ma nabíja energiou a aj keď idem na hodinu so zlou náladou, ony mi ju zlepšia. Celé doučovanie vediem skôr formou hry, takže je to zábava pre obe strany.

MarekMarek
MarekMarketing Manager

Mára je vedúcim marketingového tímu a hviezdou vývoja našej webovej stránky. Má pod palcom tvorbu reklamy, obsahu a podieľa sa na nových stratégiách a nápadoch. Po práci sa z neho stáva typický scifi/fantasy nerd, kaviarenský povaľač, pútnik (aj cestovateľ) a terénny knihomoľ.

Keby si rozumel zvieratám, čie "rozhovory" by ťa najviac zaujímali?

U mačiek sa dá ťažko povedať, či je v ich pohľade únava alebo nepriateľstvo. S obavami o svoj život musím vedieť, čo si myslí tá moja. Zaujímal by ma tiež preklad psieho vytia, pískania škrečkov alebo tie večné dialógy medzi holubmi na lampách. Ohovárajú nás alebo sa len bavia o tom, čo si kde ukoristia?

ZuzanaZuzana
ZuzanaMarketing Specialist

Zuz je súčasťou nášho marketingového tímu. Stará sa o to, aby o nás (nielen) v online svete každý vedel. Zaisťuje PR články, tvorbu newsletterov, komunikáciu a spoluprácu s influencermi a tiež je zapojená do realizácie nových stratégií a nápadov. Okrem marketingu má rada knihy, históriu, chvíle strávené v prírode a s chuťou objavuje, nielen gastronomický, svet.

V ktorej tvojej obľúbenej knihe by si si priala byť postavou a prečo?

Obľúbených kníh mám niekoľko, ale väčšinou ide o príbehy z vojny. Takže tu osudy hlavných hrdinov s radosťou oželiem. Kto by ma ale vážne lákal, je Alenka v ríši divov alebo Harry Potter. Oboch spája kúzelný svet, v ktorom žijú. Toto mi v reálnom živote chýba, a tak si dosť často vytváram svoj vlastný - hravejší, farebnejší a láskavejší. :)

ZoraZora
ZoraSocial & Content Specialist

Zorka je ďalším členom marketingového tímu. Šéfuje nášmu Facebookovému profilu a podieľa sa na tvorbe obsahu pre webové stránky, ktorých je zároveň aj administrátorom. Vo voľnom čase objavuje nové miesta s dobrou kávou, kreslí, maľuje, číta a je veľkým filmovým a seriálovým fanúšikom.

Čo najčastejšie kreslíš alebo maľuješ a aká je tvoja obľúbená technika?

V poslednej dobe ma najviac bavia fashion ilustrácie, pretože spájajú dve veci, ktoré mám rada – kresba/maľba a móda. Akvarel je klasika, ktorá ma bude vždy baviť, ale nedávno som objavila aj designérske fixky. Sú praktické, nie je k nim potrebný štetec a voda, ale dajú sa s nimi vytvoriť úžasné efekty.

EliškaEliška
EliškaProject Manager

Eliška nám pomáha s expanziou na nemecký trh. Intenzívne spolupracuje s marketingovým tímom na vývoji nemeckých stránok a rieši aj záležitosti spojené so založením našej nemeckej pobočky. Spoločnosť ľudí a ich unikátnosť jej robí radosť, rovnako ako tichá prechádzka s milovanou fenkou Ginger. Miluje tanec, sebarozvoj, nové výzvy a učenie sa nových jazykov.

Existuje niečo, čo ťa v sebarozvoji zatiaľ najviac posunulo?

Okrem neustále prichádzajúcich životných skúseností (a hlavne chýb :) ) určite možnosť zúčastniť sa ročného sebarozvojového kurzu, ktorý mi v mnohých smeroch otvoril oči a ukázal mi, že sebarozvoj je proces na celý život, ktorý zasahuje do všetkých aspektov života, a rozvíja aj všetky moje vzťahy a roly.

DušanDušan
DušanSenior Developer

Dušan je náš supermozog. Zaisťuje, že naša stránka a všetky jej funkcie pracujú ako hodinky. Počítače a kódovanie sú jeho životnou vášňou. Fascinuje ho umelá inteligencia a keď práve nesedí za monitorom, rád chodí do prírody na túry.

Kedy si vedel vynájsť akúkoľvek technologickú vychytávku pre ľudstvo, čo by to bolo?

Ak by to mala byť len jedna vychytávka, tak potom asi nejaký druh teleportu. Snáď by časti ľudstva, vrátane mňa, ušetril zopár starostí, viac nás zblížil, pridal určitej slobody a času navyše. Ale všetko s mierou, s ohľadom na ekológiu a len pre dobré účely. ;)

Katka Ch.Katka Ch.
Katka Ch.Accounting Assistant

Katka je našou hrdinkou z tajuplného sveta účtovníctva. Poriadok v číslach a faktúrach máme práve vďaka nej a sme jej za to nesmierne vďační. Okrem dokladov číta Katka rada aj záživnejšiu literatúru a podľa jej slov sa sem-tam motá v kuchyni, kde varí alebo pečie. Ďalšími Katkinými vášňami sú šijací stroj a šport, vďaka ktorým sa odreaguje od práce aj školy.

Prezradíš nám, čo má pre teba nevyčísliteľnú hodnotu a prečo?

Katka je našou hrdinkou z tajuplného sveta účtovníctva. Poriadok v číslach a faktúrach máme práve vďaka nej a sme jej za to nesmierne vďační. Okrem dokladov číta Katka rada aj záživnejšiu literatúru a podľa jej slov sa sem-tam motá v kuchyni, kde varí alebo pečie. Ďalšími Katkinými vášňami sú šijací stroj a šport, vďaka ktorým sa odreaguje od práce aj školy.

MichalMichal
MichalFront-end Developer

Mišo má jedinečný talent na to, aby robil veci peknými a použiteľnými. Pokiaľ sa vám páči vzhľad našich stránok a ich celkový dojem, páči sa vám jeho práca. V lete jazdí po horách na bicykli a v zime na lyžiach. Je tiež veľkým gurmánom a dokáže uvariť skutočné špeciality.

Ako by si graficky stvárnil svoju najobľúbenejšiu ľudskú emóciu a prečo?

Vybrať tu najobľúbenejšiu ľudskú emóciu je veľmi ťažké, no s istotou viem povedať, že každý človek by mal nájsť svoje "šťastie a radosť". Pretože s úsmevom a dobrou náladou sa z nás stávajú lepší ľudia. Takže graficky povedané "Keep :)".

RubyRuby
RubyMinister of Culture

Ruby je presvedčený, že je jediným skutočným Eppi Šéfom. Podľa jeho teórie všetci ľudia, ktorí sú tu uvedení, sa ráno oblečú a vyrazia do kancelárie s jediným účelom – slúžiť mu. Hlavnou náplňou práce nás všetkých je tak škrabkanie za ušami, pod ňufákom a hádzanie loptičky. Ale nesťažujeme sa! Robíme to dobrovoľne. Pýtate sa prečo? No predsa pre tie jeho oči!

Ktoré jedlo je tvoje obľúbené a prečo?

Tak samozrejme akékoľvek jedlo! Ale vzhľadom na môj upravený jedálniček dávam prednosť kuracím nugetkám so zemiakovými kúskami, sypaným hráškom a mrkvou.