Náš tEAm

“Každá organizácia bez ohľadu na to, ako je usporiadaná, je dobrá len tak,
ako sú dobrí ľudia, ktorí v nej žijú a pracujú.” Dee Hock

Náš tym

Veríme, že všetky úspechy našej spoločnosti sú výsledkom spoločného úsilia každého z nás. Poďte sa zoznámiť s teamom Eppi.

 • Founders Founders

  Matej

  Co-Founder

  Matej je vedúci predaja a je blázon do diamantov. Svoj čas rozdeľuje medzi riadenie našich predajov a optimalizáciu ponuky diamantov. Miluje adrenalín, squash a steaky. Veľa steakov!

 • Eva

  Co-Founder

  Evka má jedinečnú kombináciu schopností, vďaka ktorej skvele pracuje ako s ľuďmi, tak aj s produktmi. Starostlivo vyberá nové šperky a zároveň zaisťuje, aby všetci členovia tímu robili to, čo je najviac potrebné. Je to skrátka empatická bytosť každým smerom. A kto je jej najväčšia radosť? Predsa čiernobiely miláčik všetkých – Ruby!

 • Kiril

  Co-Founder

  Kiril je naozajstný stratég. Má najväčší podiel na tom, že neustále rastieme a zlepšujeme sa a že sa netopíme v rutinných úlohách. Je zodpovedný za E v našej E-commerce spoločnosti. Okrem toho má naozaj vycibrený zmysel pre humor a v chladničke zásobu minimálne 10 kusov Capri-Sonne. Pre istotu!

 • Customer Care Customer Care & Sales

  Barbora H.

  Sales

  Baruš sa u nás stará o predaj a šperky na mieru. Budete s ňou komunikovať, akonáhle prejavíte záujem o ešte viac informácii ohľadne akéhokoľvek šperku alebo zákazkovej výroby. Môžete sa jej spýtať naozaj na čokoľvek a vždy dostanete odpoveď, ktorú si prajete počuť. Ovláda komunikáciu cez telefón, e-maily aj livechat a je závislá na chuti dobrej kávy.

 • Nela

  Sales

  Nela je slovenskou posilou nášho tímu. Rovnako ako Baruš má na starosti predaj a komunikáciu s klientmi. Môžete sa s ňou stretnúť na našom chate, prípadne vám rada zodpovie vaše otázky telefonicky alebo cez e-mail. Hovorí plynulo francúzsky a Francúzsko je pre ňu druhým domovom.

 • Tereza

  Customer Care

  Terka je usmievavým hlasom Eppi, ktorý vám objednávku potvrdí a ktorý vás zároveň upokojí, keď potrebujete poskytnúť akúkoľvek starostlivosť. Je to totiž tá najstarostlivejšia osoba, ktorá vám pomôže vyriešiť aj nemožné. Okrem toho je to umelecky založený človek, ktorý miluje nie len šperky, ale aj prácu so sklom a fotografovanie.

 • Production & Logistics Production & Logistics

  Jolana

  Office Manager

  Joll starostlivo balí všetky naše šperky a pripravuje zásielky k odoslaniu. Pokiaľ ste doma rozbalili náš balíček, prešiel pravdepodobne jej rukami. Taktiež sa stará o to, aby boli všetky naše faktúry v poriadku uhradené a aby sme mali v kancelárii vždy niečo dobrého pod zub :) Jej poznávacím znamením je bicykel, na ktorom jazdí do práce po celý rok.

 • Eva T.

  Production

  Evča má na starosti oblasť logistiky a zabezpečuje, aby sa produkty dostali k zákazníkom včas. Pravidelne (niekedy doslova) behá medzi puncovými úradmi, colnicou a zlatníkmi. Je to superžena s maximálnou schopnosťou multitaskingu, ktorá dokáže v jeden deň zariadiť mnoho vecí naraz. Vďaka nej zvládame aj zdanlivo nemožné termíny. Inak rada cestuje a má energiu na rozdávanie.

 • Marketing Marketing & Content

  Katka

  Marketing Director

  Katka vďaka svojim skvelým organizačným schopnostiam zvláda riadiť celý marketingový tím. Koordinuje všetkých copywriterov, blogerov a dizajnérov, ktorí sa podieľajú na tvorbe nášho výnimočného obsahu, na ktorý sme naozaj pyšní. Má rada poriadok a zakaždým si prinesie nejaké super zdravé jedlo, ktoré jej vždy závidíme!

 • Barbora R.

  Creative Director

  Baru je našou kvetnatou dušou. Spravuje naše sociálne média a každý deň pridáva zaujímavé príspevky na FB, Instagram a Twitter. Na šperky pozerá najčastejšie skrz objektív, keď vyhotovuje krásne fotky pre naše stránky. Za životom a zábavou vyráža na koncerty, za kľudom do prírody a so železnou pravidelnosťou preluhuje čierny čaj o viac než desať minút.

 • Veronika

  Marketing Assistant

  Verča je ďalším dôležitým článkom nášho marketingového tímu. Stará sa o to, aby sme boli (nielen) v online svete poriadne vidieť. Zaisťuje PR články, komunikuje s blogermi, posiela newslettery a pomáha nám realizovať nové nálady a stratégie. Vo voľnom čase u nej víťazia 3F – filmy, fantasy a fotenie. Rada sa taktiež venuje vyšívaniu.

 • Eva Z.

  Copywriter

  Eva je náš dvorný copywriter. Pripravuje poučné aj zábavné články do našej Nápovedy aj pre náš blog. Akékoľvek odborné témy dokáže s ľahkosťou spracovať do pútavého a zaujímavého článku a vďaka nej sa u nás môžete dozvedieť toľko nových vecí. Vo voľnom čase rada vyráža za kultúrou, najčastejšie na nejakú dobrú divadelnú hru.

 • Mária

  Copywriter

  Majka ja naším expertom na slovenčinu. Vďaka nej sú naše texty doladené do posledného detailu a bez jedinej chybičky. Podieľa sa taktiež na správe sociálnych sietí a jej veľkou vášňou je svet módy a luxusných značiek.

 • Milada

  Copywriter

  Milada pre nás píše PR články a podieľa sa taktiež na tvorbe blogových príspevkov. Jej veľkým miláčikom je jej mačka. Okrem písania, ktorému sa naplno venuje, ju baví práca s deťmi.

 • Katarína

  Copywriter

  Katka je slovenskou posilou nášho tímu copywriterov. Na starosti má hlavne preklad a tvorbu textov pre slovenské stránky. Miluje Prahu, seriál Shameless, hlas Amy Winehouse a kórejské jedlo bibimbap.

 • Ľubka

  Products & Finance

  Ľubča sa nebojí čísel a presných údajov. Na starosti má u nás veľkú časť účtovníctva a taktiež pridávanie nových produktov do našej ponuky, u ktorej dozerá na to, aby všetky uvedené informácie boli správne. Je to skrátka majsterka poriadku a všetci jej závidíme jej krásne a dlhé vlasy.

 • Markéta N.

  Senior Admin

  Markét uplatňuje svoje estetické cítenie pri úprave a retušovaní fotiek. Stará sa taktiež o obsah našich stránok a pomáha nám s rozširovaním ponuky produktov. Je milovníčka králikov a na svoju Bobinu skrátka nedá dopustiť.

 • Kačka

  Junior Admin

  Kačka nám pomáha s editovaním textov a starostlivosťou o naše stránky, aby boli neustále aktuálne a našli ste tam všetko, čo potrebujete. Vďaka jej dôkladnosti jej neunikne ani ten najmenší detail. Rada fotí a energiu najčastejšie dobíja nad stránkami zaujímavej knihy.

 • Design/ Development Design/ Development

  Dušan

  Senior Developer

  Dušan je náš supermozog. Zaisťuje, že naša stránka a všetky jej funkcie pracujú ako hodinky. Počítače a kódovanie sú jeho životnou vášňou. Fascinuje ho umelá inteligencia, a keď práve nesedí za monitorom, rád chodí na túry do prírody.

 • Michal

  Designer/Front-end Developer

  Mišo má jedinečný talent na to, aby robil veci pekné a použiteľné. Pokiaľ sa vám páči vzhľad našich stránok a ich celkový dojem, páči sa vám jeho práca. V lete jazdí po horách na bicykli a v zime na lyžiach. Je taktiež veľkým gurmánom a dokáže uvariť naozajstné špeciality.

 • Gabriela M.

  Junior Designer

  Gabi nám pomáha s dizajnom. Slová a myšlienky elegantne prevedie do grafickej podoby a vždy má schovaný nejaký ten nápad navyše. Zaujíma sa o nezávislú módu a vie uvariť skvelé polievky!

 • Jewellers Jewellers

  Ilia

  Jeweller & Setter

  Ilia je náš zlatník s veľkým zet. Nie je nič, čo by nedokázal vyrobiť, opraviť, prerobiť. Je našim hlavným zlatníkom pre všetky šperky vyrábané na mieru. Má skrátka zlaté ruky, a to doslova. Zlatníctvo má v génoch a hrdo naväzuje na rodinnú tradíciu. Svoj prvý šperk – prsteň pre maminku – vyrobil už ako 5ročný! Prahu má rád rovnako ako Moskvu.

 • Albert

  Jeweller Albert dokáže v našej zlatníckej dielni divy. Hravo zvládne akékoľvek drobné úpravy a opravy šperkov a pod jeho šikovnými rukami sa kusy surového kovu menia v nádherné jemné klenoty. V zlatníckom prostredí sa pohyboval už od malička a sníval o tom, že bude pokračovať v rodinnej tradícii, čo sa mu úspešne darí. Okrem toho ešte študuje marketing a na svoje obľúbené jedlo chodí do Las Adelitas.
 • Petr

  Jeweller

  Petr sa stará o ručnú výrobu snubných prsteňov. Pokiaľ si budete pre svoj veľký deň priať niečo špeciálneho presne podľa vašich predstáv, budú vám prstenníky zdobiť kúsky, ktoré prešli jeho šikovnými rukami.

 • Edgar

  Setter

  Edgar dokáže rozjasniť každý prsteň prekrásnym kameňom. Aj vďaka nemu počujú naši zákazníci tak často vytúžené „áno“.

 • Radka

  Custom-made Jewellery

  Radka je naozajstný majster vo svojom odbore. Je naším hlavným zlatníkom pre všetky šperky vyrábané na mieru. So všetkou gráciou dokáže previesť vaše myšlienky alebo nákresy do šperku, ktorý sa potom stáva priam umeleckým dielom. Môžeme jej vždy zveriť akúkoľvek, hoci zdanlivo neľahkú, úlohu. Jej najväčšou radosťou je Jackie (Jack Russell Terrier).

 • Karel

  Laser

  Karel je náš laserový špecialista. Každému šperku vdýchne osobitý význam vďaka vygravírovaným iniciálam, tajnému odkazu alebo čomukoľvek inému, čo si budete priať.

 • Přemysl

  Setter

  Přemysl dokáže šperky opatriť ručnou rytinou alebo do nich osadiť blyšťavý drahokam. Pomáha nám plniť rozmanité priania našich zákazníkov v rámci zákazkovej výroby.

 • Kultura Culture

  Ruby

  Minister of Culture

  Ruby si myslí, že je ten skutočný šéf. Verí, že všetci ľudia, ktorí sú tu uvedení, sa ráno oblečú a vyrazia do práce za jediným účelom – aby sa s ním hrali na naháňačku. A úprimne – nie je ďaleko od pravdy.

Ak nás chcete spoznať viac, sledujte nás na Instagrame.