Náš team

“Každá organizácia bez ohľadu na to, ako je usporiadaná, je dobrá len tak,
ako sú dobrí ľudia, ktorí v nej žijú a pracujú.” – Dee Hock

Náš tym

Veríme, že všetky úspechy našej spoločnosti sú výsledkom spoločného úsilia každého z nás. Poďte sa zoznámiť s teamom Eppi.

 • Founders Founders

  Matej

  Co-Founder

  Matej je vedúci predaja a je blázon do diamantov. Svoj čas rozdeľuje medzi riadenie našich predajov a optimalizáciu ponuky diamantov. Miluje adrenalín, squash a steaky. Veľa steakov!

 • Evka

  Co-Founder

  Evka má jedinečnú kombináciu schopností, vďaka ktorej skvele pracuje ako s ľuďmi, tak aj s produktmi. Starostlivo vyberá nové šperky a zároveň zaisťuje, aby všetci členovia tímu robili to, čo je najviac potrebné. Je to skrátka empatická bytosť každým smerom. A kto je jej najväčšia radosť? Predsa čiernobiely miláčik všetkých – Ruby!

 • Kiril

  Co-Founder

  Kiril je naozajstný stratég. Má najväčší podiel na tom, že neustále rastieme a zlepšujeme sa a že sa netopíme v rutinných úlohách. Je zodpovedný za E v našej E-commerce spoločnosti. Okrem toho má naozaj vycibrený zmysel pre humor a v chladničke zásobu minimálne 10 kusov Capri-Sonne. Pre istotu!

 • Customer Care Customer Care & Sales

  Barbora H.

  Sales Manager

  Baruš sa u nás stará o predaj a šperky na mieru. Budete s ňou komunikovať, akonáhle prejavíte záujem o ešte viac informácii ohľadne akéhokoľvek šperku alebo zákazkovej výroby. Môžete sa jej spýtať naozaj na čokoľvek a vždy dostanete odpoveď, ktorú si prajete počuť. Ovláda komunikáciu cez telefón, e-maily aj livechat a je závislá na chuti dobrej kávy.

 • Nela

  Sales Specialist

  Nela je slovenskou posilou nášho tímu. Rovnako ako Baruš má na starosti predaj a komunikáciu s klientmi. Môžete sa s ňou stretnúť na našom chate, prípadne vám rada zodpovie vaše otázky telefonicky alebo cez e-mail. Hovorí plynulo francúzsky a Francúzsko je pre ňu druhým domovom.

 • Tereza

  Customer Care Hero

  Terka je usmievavým hlasom Eppi, ktorý vám objednávku potvrdí a ktorý vás zároveň upokojí, keď potrebujete poskytnúť akúkoľvek starostlivosť. Je to totiž tá najstarostlivejšia osoba, ktorá vám pomôže vyriešiť aj nemožné. Okrem toho je to umelecky založený človek, ktorý miluje nie len šperky, ale aj prácu so sklom a fotografovanie.

 • Michaela

  Sales Assistant

  Miša je náš najnovší člen a je asistentkou nášho predajného tímu. Má na starosti komunikáciu s klientmi, či už cez telefón, online cez e-mail, ale aj offline. Stretnete ju v našom showroome, kde vám rada poradí s výberom šperkov. Je veľká cestovateľka a o tom, že cestovanie skutočne zbožňuje, svedčia aj jej posledné 2 roky, ktoré strávila v Kanade.

 • Production & Logistics Production & Logistics

  Jolana

  Happiness Manager

  Joll je dôležitým článkom nie len pre spokojnosť našich zákazníkov, ale aj nášho Eppi týmu. Starostlivo pripravuje naše zásielky na odoslanie. Pokiaľ ste doma rozbalili náš balíček, prešiel pravdepodobne jej rukami. Taktiež sa stará o to, aby boli všetky naše faktúry v poriadku uhradené a aby sme mali v kancelárii vždy niečo dobré pod zub a občas si užili zábavu aj mimo priestory našej kancelárie :) Jej poznávacím znamením je bicykel, na ktorom jazdí do práce po celý rok.

 • Eva S.

  Production & Office Assistant

  Evča je pravou rukou Oľgy a Joll. Vďaka jej dlhodobému pôsobeniu na pozícii production manager má skúsenosti, ktoré teraz zdieľa s Oľgou. Podieľa sa na tom, aby váš šperk dorazil včas a v tej najlepšej kvalite. Okrem toho pomáha tiež Joll s prípravou zásielok. Je veľmi pravdepodobné, že budete rozbaľovať balíček, ktorý pre vás pripravovala ona. Inak je to veľká milovníčka cestovania a má energiu na rozdávanie.

 • Olga

  Production Manager

  Oľga má na starosti oblasť logistiky a zabezpečuje, aby sa produkty dostali k zákazníkom včas. Pravidelne (niekedy doslova) behá medzi puncovými úradmi, colnicou a zlatníkmi. Je to superžena s maximálnou schopnosťou multitaskingu, ktorá dokáže v jeden deň zariadiť mnoho vecí naraz. Vďaka nej zvládame aj zdanlivo nemožné termíny. Inak je jej veľkou láskou kocúr Marcel a volejbal, ktorému sa venuje každý víkend.

 • Marketing Marketing & Content

  Katka Š.

  Marketing Director

  Katka vďaka svojim skvelým organizačným schopnostiam zvláda riadiť celý marketingový tím. Koordinuje všetkých copywriterov, blogerov a dizajnérov, ktorí sa podieľajú na tvorbe nášho výnimočného obsahu, na ktorý sme naozaj pyšní. Má rada poriadok a zakaždým si prinesie nejaké super zdravé jedlo, ktoré jej vždy závidíme!

 • Barbora R.

  Creative Director

  Baru je našou kvetnatou dušou. Spravuje naše sociálne média a každý deň pridáva zaujímavé príspevky na FB, Instagram a Twitter. Na šperky pozerá najčastejšie skrz objektív, keď vyhotovuje krásne fotky pre naše stránky. Za životom a zábavou vyráža na koncerty, za kľudom do prírody a so železnou pravidelnosťou preluhuje čierny čaj o viac než desať minút.

 • Veronika

  Marketing Assistant

  Verča je ďalším dôležitým článkom nášho marketingového tímu. Stará sa o to, aby sme boli (nielen) v online svete poriadne vidieť. Zaisťuje PR články, komunikuje s blogermi, posiela newslettery a pomáha nám realizovať nové nálady a stratégie. Vo voľnom čase u nej víťazia 3F – filmy, fantasy a fotenie. Rada sa taktiež venuje vyšívaniu.

 • Daniela

  Social Media Specialist & Copywriter

  Danka je ďalším kreatívcom v našom tíme. Pomáha nám so správou profilov na sociálnych médiách a pripravuje obsah na mieru pre našu slovenskú stránku na Facebooku. Okrem toho má na starosti písanie PR článkov, preklad a tvorbu textov pre slovenskú nápovedu. Miluje knihy, umenie a rovnako tak umenie dobrej kávy a vína.

 • Eva Z.

  Copywriter

  Eva je náš dvorný copywriter. Pripravuje poučné aj zábavné články do našej Nápovedy aj pre náš blog. Akékoľvek odborné témy dokáže s ľahkosťou spracovať do pútavého a zaujímavého článku a vďaka nej sa u nás môžete dozvedieť toľko nových vecí. Vo voľnom čase rada vyráža za kultúrou, najčastejšie na nejakú dobrú divadelnú hru.

 • Milada

  Copywriter

  Milada pre nás píše PR články a podieľa sa tiež na tvorbe blogových príspevkov a článkov do našej Nápovedy. Jej veľkým miláčikom je jej mačka. Okrem písania, ktorému sa venuje naplno, ju baví práca s deťmi.

 • Zuzana

  Copywriter

  Zuzka má na starosti preklad a úpravu slovenských textov, je odborníčkou na česko-slovenské jazykové peripetie. Vďaka nej sú naše texty doladené do posledného detailu a bez jedinej chybičky. Je stále usmiata a plná elánu. Má rada rodný Liptov, vysoké kopce, poéziu, dobré jedlo a poriadne chladné zimné mesiace.

 • Ľubka

  Products & Finance Manager

  Ľubča sa nebojí čísel a presných údajov. Na starosti má u nás veľkú časť účtovníctva a taktiež pridávanie nových produktov do našej ponuky, u ktorej dozerá na to, aby všetky uvedené informácie boli správne. Je to skrátka majsterka poriadku a všetci jej závidíme jej krásne a dlhé vlasy.

 • Jarka

  Products Assistant

  Jarka je našou najnovšou posilou produktového tímu. Stará sa o administráciu našich šperkov - na našej online stránke, ale aj vo fyzickej podobe v našich skladových zásobách. Jej hlavnou úlohou je mať všetko pod kontrolou, aby nám nikdy nič nechýbalo. Od šperkov a krabičiek, až po darčekové tašky. Jej najväčším hobby je spoločenský tanec, ktorému sa venuje aj na profesionálnej úrovni.

 • Markéta

  Senior Admin

  Markét uplatňuje svoje estetické cítenie pri úprave a retušovaní fotiek. Stará sa taktiež o obsah našich stránok a pomáha nám s rozširovaním ponuky produktov. Je milovníčka králikov a na svoju Bobinu skrátka nedá dopustiť.

 • Katka H.

  Junior Admin

  Kačka nám pomáha s editovaním textov a starostlivosťou o naše stránky, aby boli neustále aktuálne a našli ste tam všetko, čo potrebujete. Vďaka jej dôkladnosti jej neunikne ani ten najmenší detail. Rada fotí a energiu najčastejšie dobíja nad stránkami zaujímavej knihy.

 • Jozef

  Video Editor

  Jožko je náš majster postprodukcii videí. Všetky videomateriály dokáže obratne upraviť a zostrihať podľa našich predstáv. Všetky produktové videá sú výsledkom jeho práce a čo nevidieť k nim pribudnú aj ďalšie typy príspevkov. Okrem toho točí prekrásne svadobné videa, vo voľnom čase učí deti lyžovať a navyše má bezchybný hudobný sluch.

 • Design/ Development Design/ Development

  Dušan

  Senior Developer

  Dušan je náš supermozog. Zaisťuje, že naša stránka a všetky jej funkcie pracujú ako hodinky. Počítače a kódovanie sú jeho životnou vášňou. Fascinuje ho umelá inteligencia, a keď práve nesedí za monitorom, rád chodí na túry do prírody.

 • Michal

  Designer/Front-end Developer

  Mišo má jedinečný talent na to, aby robil veci pekné a použiteľné. Pokiaľ sa vám páči vzhľad našich stránok a ich celkový dojem, páči sa vám jeho práca. V lete jazdí po horách na bicykli a v zime na lyžiach. Je taktiež veľkým gurmánom a dokáže uvariť naozajstné špeciality.

 • Gabriela

  Junior Designer

  Gabi nám pomáha s dizajnom. Slová a myšlienky elegantne prevedie do grafickej podoby a vždy má schovaný nejaký ten nápad navyše. Zaujíma sa o nezávislú módu a vie uvariť skvelé polievky!

 • Jewellers Jewellers

  Ilia

  Jeweller & Setter

  Ilia je náš zlatník s veľkým zet. Nie je nič, čo by nedokázal vyrobiť, opraviť, prerobiť. Je našim hlavným zlatníkom pre všetky šperky vyrábané na mieru. Navyše sa stará aj o 3D modelovanie. Má skrátka zlaté ruky, a to doslova. Zaistí, že bude každučký detail vášho budúceho dedičného šperku prenesený z fázy nápadu až do podoby finálneho produktu. Zlatníctvo má v génoch a hrdo naväzuje na rodinnú tradíciu. Svoj prvý šperk – prsteň pre maminku – vyrobil už ako 5ročný! Prahu má rád rovnako ako Moskvu.

 • Albert

  Jeweller Albert dokáže v našej zlatníckej dielni divy. Hravo zvládne akékoľvek drobné úpravy a opravy šperkov a pod jeho šikovnými rukami sa kusy surového kovu menia v nádherné jemné klenoty. V zlatníckom prostredí sa pohyboval už od malička a sníval o tom, že bude pokračovať v rodinnej tradícii, čo sa mu úspešne darí. Okrem toho ešte študuje marketing a na svoje obľúbené jedlo chodí do Las Adelitas.
 • Radka

  Custom-made Jewellery

  Radka je naozajstný majster vo svojom odbore. Je naším hlavným zlatníkom pre všetky šperky vyrábané na mieru. So všetkou gráciou dokáže previesť vaše myšlienky alebo nákresy do šperku, ktorý sa potom stáva priam umeleckým dielom. Môžeme jej vždy zveriť akúkoľvek, hoci zdanlivo neľahkú, úlohu. Jej najväčšou radosťou je Jackie (Jack Russell Terrier).

 • Karel

  Laser

  Karel je náš laserový špecialista. Každému šperku vdýchne osobitý význam vďaka vygravírovaným iniciálam, tajnému odkazu alebo čomukoľvek inému, čo si budete priať.

 • Přemysl

  Engraving

  Přemysl dokáže šperky opatriť ručnou rytinou alebo do nich osadiť blyšťavý drahokam. Pomáha nám plniť rozmanité priania našich zákazníkov v rámci zákazkovej výroby.

 • External Copywriters& Others

  Adéla, Hanka, Lukáš

  External Copywriters

  Nesmieme zabudnúť ani na našich ďalších copywriterov, bez ktorých by Eppi nebolo kompletné a ktorí nám pomáhajú s tvorbou všetkých rôznych textov, ktoré potrebujeme. A najmä vďaka nim získavajú všetky naše nové šperky svoje jedinečné minipríbehy v podobe originálnych popiskov.

 • Kultura Culture

  Ruby

  Minister of Culture

  Ruby si myslí, že je ten skutočný šéf. Verí, že všetci ľudia, ktorí sú tu uvedení, sa ráno oblečú a vyrazia do práce za jediným účelom – aby sa s ním hrali na naháňačku. A úprimne – nie je ďaleko od pravdy.

Ak nás chcete spoznať viac, sledujte nás na Instagrame.