Šperky na zákazku?
Nič nie je nemožné!

Poďte s nami vytvoriť niečo jedinečné. Nech už je vaša predstava o dokonalom šperku akákoľvek, splníme vám ju. Popusťte uzdu fantázii, inšpirujte sa, alebo si nechajte upraviť akýkoľvek šperk z našej ponuky a zvyšok už nechajte na nás.

Čo všetko dokážeme

 • Výroba podľa vášho návrhu
 • Úprava šperku z našej ponuky
 • Firemné šperky na mieru

Ako výroba šperkov na zákazku prebieha?

Pošlite nám svoj nápad

 • Pošlite nám svoj nápad

  1. Pošlite nám svoj nápad

  Máte predstavu, ako by mal váš šperk na mieru vyzerať? Pošlite nám popis, fotku či nákres e-mailom, cez formulár, na online chate alebo nám zavolajte.

 • Ozveme sa vám s návrhom

  2. Ozveme sa vám s návrhom, cenou a detailmi

  Len čo máme všetky potrebné údaje, konzultujeme ich s našimi zlatníkmi. Následne vás informujeme o cene a detailoch. Ak budete spokojní, šperk zadáme do výroby.

 • Máme hotovo

  3. Máme hotovo

  Hurá, šperk je na svete a my sa už tešíme na vaše dojmy.

Objednať konzultáciuKonzultácia je bezplatná

Prečo si vybrať práve Eppi?

 • Špecializácia na zákazkovú výrobu
 • Prvotriedne materiály a prevedenie
 • Špičková kvalita aj vlastné diela
 • Nezáväzná bezplatná konzultácia
 • Doživotná záruka a servis
 • Nepoznáme slovo „nedá sa“

Chcete sa dozvedieť viac informácií?

Našim zákazníkom poskytujeme plný servis, vrátane konzultácie s odborníkom. Obrátiť sa na nás môžete e-mailom, na online chate, telefonicky, osobne v našom bratislavskom showroome alebo nám opíšte vašu predstavu do formulára nižšie a my sa vám ozveme.

Objednať konzultáciuKonzultácia je bezplatná

Nezáväzná objednávka

Budeme radi, keď nám napíšete čo najviac podrobností. Avšak, ak o šperku ešte len rozmýšľate, neváhajte sa na nás obrátiť a všetko spolu doladíme k dokonalosti.

Pretiahnite súbor sem alebo vyberte ručne Povolené formáty: PNG / JPEG / GIF s max. veľkosťou 5MB

Kliknutím potvrdzujem, že som sa oboznámil/-a
s pravidlami spracovania osobných údajov.

Zasnubní prsteny s diamanty

Zásnubné prstene

Zásnuby predstavujú jedinečný a veľmi osobný zážitok. Čo tak potvrdiť ich výnimočnosť originálnym zásnubným prstienkom, do ktorého vtlačíte vyznanie vašej nehynúcej lásky? Šperk, na ktorom ste sa podieľali a vložili doň kus srdca, bude mať pre vašu milú určite väčšiu hodnotu ako diamant veľkosti holubieho vajíčka.

Snubní prsteny na míru

Svadobné obrúčky

Premeňte symboliku svadobných prstienkov v niečo viac a dodajte tradičným krúžkom kúsok zo seba. Vpíšte do nich príbeh svojej lásky a verte, že kedykoľvek sa na obrúčky pozriete, vždy si spomeniete na svoj sľub, že spolu zostanete v dobrom aj v zlom. Pretvorte obyčajné prstene na osobitý šperk a vdýchnite im život pomocou svojej nekonečnej fantázie a nápaditosti.

Dámské šperky

Dámske šperky

Každá žena je originál a ako taká si zaslúži aj originálny šperk. Pomôžeme vám pretvoriť alebo vytvoriť úplne nový náhrdelník, medailónik, prívesok, prsteň, náramok či náušnice, ktoré budú najlepšie zodpovedať povahe a osobnosti svojej nositeľky. Nedržte sa pri zemi a dovoľte si zasnívať sa, pretože v takejto chvíli určite objavíte ten pravý dizajn a kombináciu.

Šperky skladem

Pánske doplnky

Aj muži túžia po výnimočnosti. Prečo ich teda obdarovávať klasickými prsteňmi, sponami na peniaze či kravatami a manžetovými gombíkmi, keď im osobitosť môžete dodať nielen gravírovaním, ale aj vlastným nápadom? Významným výročiam a udalostiam by mali zodpovedať aj darčeky, preto vneste do výroby pánskeho šperku kvapku vlastnej invencie a uvidíte, že sa to vyplatí.

Doživotná záruka

60dňová záruka vrátenia peňazí

Doprava zadarmo

Luxusné balenie