Zásnubné prstene

Keď dôjde na žiadosť o ruku, nemali by pri nej chýbať sviečky, šampanské a červené ruže. Alebo romantický západ slnka a deka na pláži. Či šnorchel a farebné rybičky pod morskou hladinou. Na čo sa však nesmie zabudnúť v žiadnom prípade, tak to je krásne zabalená zamatová krabička so zásnubným prsteňom, ktorý sa vyberal s láskou a nádejou na šťastnú spoločnú budúcnosť. Či už mu hovoríte zásnubný, alebo snubný prsteň, vieme presne, čo tým myslíte – ten jedinečný šperk, s ktorým pred svojou milou pokľaknete, požiadate ju o ruku a budete dúfať, že vám odpovie svoje „áno“. Zásnuby predstavujú významné životné rozhodnutie, kedy plánujete vložiť svoj osud do rúk druhého človeka. Takýto okamih by potom mal byť navždy pripomínaný práve špeciálnym krúžkom, ktorým žena dáva najavo, že jej srdce nie je voľné. Tradíciu vo svete zásnubných prstienkov zastupuje obrúčka z bieleho zlata s jemným diamantom. Ak však chcete spečatiť svoj vzťah niečím výnimočným, skúste modely z ružového alebo žltého zlata, kúsky s viacerými kameňmi, poprípade farebnými diamantmi či jasne sa trblietajúcimi drahokamami. Fantázii sa medze nekladú, dôležitý je účel: zvoliť prsteň, ktorý zostane na prste na veky vekov.

Zásnubné prstene s diamantmi

Zásnubné prstene s diamantmi

Stálicou medzi zásnubnými prsteňmi zostávajú krúžky z bieleho zlata doplnené jediným diamantom. Tvoria až 75 % všetkých predaných zásnubných prsteňov. Ak však túžite po niečom menej tradičnom, skúste prstienky s viacerými kameňmi.

Všetky Zásnubné prstene s diamantmi

Zásnubné prstene s farebnými diamantmi

Zásnubné prstene s farebnými diamantmi

Prídu vám číre diamanty obyčajné? Potom podľahnete pôvabu farebných odrôd, ktoré sa vo svete zásnubných prsteňov začínajú presadzovať. Siahnete po kombinácii ružového zlata a modrého kameňa, alebo snáď po žltom zlate s čiernym diamantom?

Všetky Zásnubné prstene s farebnými diamantmi

Zásnubné prstene s drahokamami

Zásnubné prstene s drahokamami

Drahokamy sa ako ozdobný prvok zásnubných prsteňov ešte len presadzujú, ale rýchlo sa premieňajú v novinku. Trend spustil princ William bájnym prsteňom s modrým zafírom. Nechajte vylepšiť krúžok treba kameňom v obľúbenej farbe.

Všetky Zásnubné prstene s drahokamami

Platinové zásnubné prstene

Platinové zásnubné prstene

Platina svojimi vlastnosťami odpovedá vzťahu, ktorý by mal zásnubný prstienok z nej spečatiť. Je odolná, večná a nesmrteľná. Ak túžite po krúžku, ktorý v sebe skrýva hlbokú symboliku danú už samotným materiálom, pozrite sa na platinové zásnubné prstene.

Všetky Platinové zásnubné prstene

Luxusné zásnubné prstene

Luxusné zásnubné prstene

Opulentné zásnubné prstene zdobené výnimočnými drahokamami a umelecky brúsenými diamantmi ohromujú nezvyčajným dizajnom, ktorý na prvý pohľad zaujme kdekoľvek. Ak je vaša budúca snúbenica výrazná, extrovertná a extravagantná osobnosť, hľadajte medzi luxusnými zásnubnými krúžkami.

Všetky Luxusné zásnubné prstene

Zásnubné sety

Zásnubné sety

Hľadáte dokonalý zásnubný prsteň a svadobnú obrúčku? Premýšľate, či sa k sebe budú hodiť? Skúste sa zamerať na svadobné sety, ktoré tvoria dva krúžky, ktoré do seba presne zapadajú a ktoré dohromady vytvárajú krehké umelecké dielo. Myslite aj na drobné detaily v dostatočnom predstihu.

Všetky Zásnubné sety