Zásnubám predchádza vaše dôležité životné rozhodnutie, že chcete svoj život spojiť s osobou, ktorú hlboko milujete. Preto pre ňu vyberáte zásnubný prstienok, ktorý by mal tieto city vyjadrovať. Či už mu hovoríte zásnubný, alebo snubný prsteň, vieme presne, čo tým myslíte - ten jedinečný šperk, s ktorým pred svojou milou pokľaknete, požiadate ju o ruku a budete dúfať, že vám odpovie svoje "áno". Tradičné zásnubné prstene sú z bieleho zlata s drobným diamantom. Pokiaľ, ale viete, že by vaša drahá polovička ocenila iný druh prstienku, určite sa tradície držať nemusíte a popustite pri výbere uzdu svojej fantázii.

Zásnubné prstene s diamantmi

Viete, že zásnubný prstienok z bieleho zlata s jemným diamantom tvorí celosvetovo asi 75 % všetkých predaných zásnubných prstienkov?

Všetky Zásnubné prstene s diamantmi

Zásnubné prstene s farebnými diamantmi

Pre odvážnych odporúčame hit posledných rokov v podobe kombinácie podmanivého čierneho diamantu a žltého zlata.

Všetky Zásnubné prstene s farebnými diamantmi

Zásnubné prstene s drahokamami

Drahokamy sú vo svete zásnubných prsteňov ešte len novinkou, ktorou sa však inšpirujú i také osobnosti ako princ William a vojvodkyňa Kate.

Všetky Zásnubné prstene s drahokamami

Platinové zásnubné prstene

Metalický vzhľad platiny evokuje pocity jedinečnosti a elegancie, vďaka čomu sa platina stala osvedčeným módnym trendom.

Všetky Platinové zásnubné prstene

Luxusné zásnubné prstene

Okrem unikátnych drahokamov a diamantov sa luxusné zásnubné prstene pýšia tiež jedinečným dizajnom, ktorý len tak niekde nenájdete.

Všetky Luxusné zásnubné prstene