Šperky

S láskou a starostlivosťou z našej dielne až k vám

Šperky

Neexistuje mnoho darčekov, ktoré by boli univerzálne a zároveň také jedinečné, ako sú šperky. Navyše zdobenie tela rôzne tvarovaným ušľachtilým kovom sprevádza ľudstvo už od praveku. Od neumelecky tvarovaných jednoduchých náušníc, náhrdelníkov, náramkov a prsteňov sa majstri klenotníci prepracovali k jemným a delikátnym kúskom plných fantázie, ktorým je také ťažké odolať. Obdarujte šperkom svojich blízkych a premeňte spomienku na významný životný moment či zlom do fyzickej podoby – kedykoľvek vám potom skĺzne zrak na trblietavý skvost, vybavíte si radosť a šťastie, ktoré ste vy alebo obdarovaná osoba pociťovali. Alebo potešte seba a starostlivo uvážte, či túžite po hladkom kove, či po lesklých diamantoch a žiarivých drahokamoch. Každý šperk totiž predstavuje tajuplný symbol a skrýva v sebe tajomstvo, ktoré sprevádzalo jeho zrodenie. A my vám ho pomáhame odhaliť. Ponúkame vám úchvatné produkty a celú škálu doplnkových služieb a prekvapení, ktoré obyčajné nakupovanie premieňajú v príjemný zážitok, ktorý si budete chcieť zopakovať.

Drahokamové šperky

Drahokamové šperky

Drahokamy dokážu rozžiariť všetky farby dúhy. Vyskytujú sa v jednoduchých farebných variáciách, ale aj vo výnimočných podobách, v ktorých sa prelínajú a miešajú aspoň dve farby. Vzácne kamene v obľúbených odtieňoch jedinečne doladia každý váš štýlový aj módny výstrelok.

Zobraziť

Prstene

Prstene

Prstene symbolizujú svojím dizajnom nekonečno. Zároveň v sebe nesú večnosť, jednotu a celistvosť, preto vo svojej kráse a pôvabe vyjadrujú tie najhlbšie city. Ich dokonalý tvar osloví minimalistky aj náročné dámy. Diamanty, drahokamy, perly či len jednoduchý kov – každý si nájde to svoje.

Všetky Prstene

Náušnice

Náušnice

Ak hľadáte univerzálny šperk, zamerajte sa na náušnice. Svojím dizajnom sa dokážu pohrať s tvarom tváre, ktorý dokážu predĺžiť či naopak zaobliť. Túžite po peckových náušniciach, visiacich či lustrových kúskoch? Alebo snáď neodoláte nesmrteľným kruhom? Zdobeniu a voľbe kovov sa medze nekladú.

Všetky Náušnice

Prívesky a Náhrdelníky

Prívesky a Náhrdelníky

Výrazný a jemný náhrdelník, tenká retiazka s klasickým príveskom patria do šperkovnice od nepamäti. Ženy darčeky tohto typu ocenia, radujú sa z nich pri oslavách narodenín a svadobných výročí. Náhrdelníky doplnia akékoľvek oblečenie aj ďalšie šperky.

Všetky Prívesky a Náhrdelníky

Náramky

Náramky

Ak si prajete upútať pozornosť na štíhlej ruke a krehkom zápästí, nenechajte si uniknúť ponuku náramkov. Tento slávnostnejší šperk vynikne v spoločnosti večernej róby ale aj džínov s bielym tričkom. Hľadajte medzi diamantmi, drahými kameňmi a perlami – určite objavíte to, po čom túžite.

Všetky Náramky

Kolekcie

Kolekcie

Majstri klenotníci a dizajnéri myslia aj na dámy, ktoré si nie sú celkom isté ladením šperkov. Navrhujú pre nich nádherné kolekcie, v ktorých sa v rôznych kombináciách trblietajú náhrdelníky, prívesky, náušnice, prstienky a náramky. S kolekciou klenotov nikdy nešliapnete vedľa.

Všetky Kolekcie

Platinové šperky

Platinové šperky

Nesmrteľnosť. Odolnosť. Kombinovateľnosť. Jemnosť. Rýdzosť. Vkusnosť. Luxus. Zoznámte sa s platinou a príďte na chuť šperkom z nej vyrobených. Jej sofistikovaný dizajn a ľahkosť odpovedajú požiadavkám aj tých najnáročnejších klientov, ktorých fascinuje jej decentná elegancia.

Všetky Platinové šperky

Diamantové šperky

Diamantové šperky

Trblietanie diamantov zapaľuje iskru v ženskom oku a rozpúšťa ľady aj v tých najtvrdších srdciach. Dokonalý kameň, ktorý v svojom lone príroda tvorila milióny rokov, svojím pôvabom a umeleckou hrou s odleskami svetla vábi a láka. Už máte svoj diamantový šperk? Je tak ťažké odolať.

Všetky Diamantové šperky

Perlové šperky

Perlové šperky

Chystáte sa na dôležitý pohovor, na prvú schôdzku či na výnimočný ples? Siahnite po jemnej šnúrke belostných periel, po decentných perlových peckových náušniciach či vkusnom prsteni s tmavou perličkou. Sladkovodné, juhomorské, tahitské čo akoya perly splnia aj tie najvyššie nároky.

Všetky Perlové šperky

Zlaté šperky

Zlaté šperky

Zlaté šperky ohromujú svojou variabilitou. Tradičný kov je možné zaobstarať nielen v rôznych farbách, ale aj v niekoľkých karátových váhach. Zákazník sa tak môže rozhodnúť, či sa zameria na 15kt žltú variáciu, alebo skôr 18kt biely či ružový odtieň. Ponuka uspokojí tradicionalistov aj modernistov.

Všetky Zlaté šperky

Strieborné šperky

Strieborné šperky

Strieborné šperky si získali obľubu svojím príjemným pomerom cena výkon. Za pár korún si zaobstaráte nádherný klenot, ktorý sa ľahko kombinuje s odevom a účesom. A vzhľadom na obrovské množstvo zdobenia si nemusíte lámať hlavu, či máte vhodný doplnok: stačí vlastniť pár kúskov zo striebra.

Všetky Strieborné šperky

Minimalistické fashion šperky

Minimalistické fashion šperky

Minimalistické šperky nesúce sa na vlne trendov posledných rokov sú až provokatívne jednoduché. Vyznačujú sa hladkými a čistými líniami, ktoré nechajú vyniknúť danému kovu. Ak sú zdobené, potom iba drobnými kamienkami.

Všetky Minimalistické fashion šperky

Manžetové gombíky

Manžetové gombíky

Pravému gentlemanovi sa v nažehlených francúzskych manžetách snehobielej košele jagajú manžetové gombíky. Decentný pánsky šperk dodá outfitu eleganciu a pozdvihne obyčajný oblek na vyššiu úroveň. Štýloví muži výberu manžetových gombíkov venujú dostatok pozornosti.

Všetky Manžetové gombíky

Šperky s modrým drahokamom

Šperky s modrým drahokamom

Modré náušnice, náhrdelníky s modrým diamantom, akvamarínové alebo zafírové šperky. Nechajte sa unášať na vlnách vlastnej fantázie a doplňte napríklad opálové šperky modrým doplnkom do bytu v podobe šperkovnice.

Všetky Šperky s modrým drahokamom