Šperky

Neexistuje mnoho darčekov, ktoré by boli univerzálne a zároveň také jedinečné, ako sú šperky. Navyše zdobenie tela rôzne tvarovaným ušľachtilým kovom sprevádza ľudstvo už od praveku. Od neumelecky tvarovaných jednoduchých náušníc, náhrdelníkov, náramkov a prsteňov sa majstri klenotníci prepracovali k jemným a delikátnym kúskom plných fantázie, ktorým je také ťažké odolať. Obdarujte šperkom svojich blízkych a premeňte spomienku na významný životný moment či zlom do fyzickej podoby – kedykoľvek vám potom skĺzne zrak na trblietavý skvost, vybavíte si radosť a šťastie, ktoré ste vy alebo obdarovaná osoba pociťovali. Alebo potešte seba a starostlivo uvážte, či túžite po hladkom kove, či po lesklých diamantoch a žiarivých drahokamoch. Každý šperk totiž predstavuje tajuplný symbol a skrýva v sebe tajomstvo, ktoré sprevádzalo jeho zrodenie. A my vám ho pomáhame odhaliť. Ponúkame vám úchvatné produkty a celú škálu doplnkových služieb a prekvapení, ktoré obyčajné nakupovanie premieňajú v príjemný zážitok, ktorý si budete chcieť zopakovať.

Prstene

Prstene

Prstene symbolizujú svojím dizajnom nekonečno. Zároveň v sebe nesú večnosť, jednotu a celistvosť, preto vo svojej kráse a pôvabe vyjadrujú tie najhlbšie city. Ich dokonalý tvar osloví minimalistky aj náročné dámy. Diamanty, drahokamy, perly či len jednoduchý kov – každý si nájde to svoje.

Všetky Prstene

Náušnice

Náušnice

Ak hľadáte univerzálny šperk, zamerajte sa na náušnice. Svojím dizajnom sa dokážu pohrať s tvarom tváre, ktorý dokážu predĺžiť či naopak zaobliť. Túžite po peckových náušniciach, visiacich či lustrových kúskoch? Alebo snáď neodoláte nesmrteľným kruhom? Zdobeniu a voľbe kovov sa medze nekladú.

Všetky Náušnice

Prívesky a Náhrdelníky

Prívesky a Náhrdelníky

Výrazný a jemný náhrdelník, tenká retiazka s klasickým príveskom patria do šperkovnice od nepamäti. Ženy darčeky tohto typu ocenia, radujú sa z nich pri oslavách narodenín a svadobných výročí. Náhrdelníky doplnia akékoľvek oblečenie aj ďalšie šperky.

Všetky Prívesky a Náhrdelníky

Náramky

Náramky

Ak si prajete upútať pozornosť na štíhlej ruke a krehkom zápästí, nenechajte si uniknúť ponuku náramkov. Tento slávnostnejší šperk vynikne v spoločnosti večernej róby ale aj džínov s bielym tričkom. Hľadajte medzi diamantmi, drahými kameňmi a perlami – určite objavíte to, po čom túžite.

Všetky Náramky

Kolekcie

Kolekcie

Majstri klenotníci a dizajnéri myslia aj na dámy, ktoré si nie sú celkom isté ladením šperkov. Navrhujú pre nich nádherné kolekcie, v ktorých sa v rôznych kombináciách trblietajú náhrdelníky, prívesky, náušnice, prstienky a náramky. S kolekciou klenotov nikdy nešliapnete vedľa.

Všetky Kolekcie

Platinové šperky

Platinové šperky

Nesmrteľnosť. Odolnosť. Kombinovateľnosť. Jemnosť. Rýdzosť. Vkusnosť. Luxus. Zoznámte sa s platinou a príďte na chuť šperkom z nej vyrobených. Jej sofistikovaný dizajn a ľahkosť odpovedajú požiadavkám aj tých najnáročnejších klientov, ktorých fascinuje jej decentná elegancia.

Všetky Platinové šperky

Diamantové šperky

Diamantové šperky

Trblietanie diamantov zapaľuje iskru v ženskom oku a rozpúšťa ľady aj v tých najtvrdších srdciach. Dokonalý kameň, ktorý v svojom lone príroda tvorila milióny rokov, svojím pôvabom a umeleckou hrou s odleskami svetla vábi a láka. Už máte svoj diamantový šperk? Je tak ťažké odolať.

Všetky Diamantové šperky

Drahokamové šperky

Drahokamové šperky

Drahokamy dokážu rozžiariť všetky farby dúhy. Vyskytujú sa v jednoduchých farebných variáciách, ale aj vo výnimočných podobách, v ktorých sa prelínajú a miešajú aspoň dve farby. Vzácne kamene v obľúbených odtieňoch jedinečne doladia každý váš štýlový aj módny výstrelok.

Všetky Drahokamové šperky

Perlové šperky

Perlové šperky

Chystáte sa na dôležitý pohovor, na prvú schôdzku či na výnimočný ples? Siahnite po jemnej šnúrke belostných periel, po decentných perlových peckových náušniciach či vkusnom prsteni s tmavou perličkou. Sladkovodné, juhomorské, tahitské čo akoya perly splnia aj tie najvyššie nároky.

Všetky Perlové šperky

Zlaté šperky

Zlaté šperky

Zlaté šperky ohromujú svojou variabilitou. Tradičný kov je možné zaobstarať nielen v rôznych farbách, ale aj v niekoľkých karátových váhach. Zákazník sa tak môže rozhodnúť, či sa zameria na 15kt žltú variáciu, alebo skôr 18kt biely či ružový odtieň. Ponuka uspokojí tradicionalistov aj modernistov.

Všetky Zlaté šperky

Strieborné šperky

Strieborné šperky

Strieborné šperky si získali obľubu svojím príjemným pomerom cena výkon. Za pár korún si zaobstaráte nádherný klenot, ktorý sa ľahko kombinuje s odevom a účesom. A vzhľadom na obrovské množstvo zdobenia si nemusíte lámať hlavu, či máte vhodný doplnok: stačí vlastniť pár kúskov zo striebra.

Všetky Strieborné šperky

Minimalistické fashion šperky

Minimalistické fashion šperky

Minimalistické šperky nesúce sa na vlne trendov posledných rokov sú až provokatívne jednoduché. Vyznačujú sa hladkými a čistými líniami, ktoré nechajú vyniknúť danému kovu. Ak sú zdobené, potom iba drobnými kamienkami.

Všetky Minimalistické fashion šperky

Manžetové gombíky

Manžetové gombíky

Pravému gentlemanovi sa v nažehlených francúzskych manžetách snehobielej košele jagajú manžetové gombíky. Decentný pánsky šperk dodá outfitu eleganciu a pozdvihne obyčajný oblek na vyššiu úroveň. Štýloví muži výberu manžetových gombíkov venujú dostatok pozornosti.

Všetky Manžetové gombíky

Šperky s modrým drahokamom

Šperky s modrým drahokamom

Modré náušnice, náhrdelníky s modrým diamantom, akvamarínové alebo zafírové šperky. Nechajte sa unášať na vlnách vlastnej fantázie a doplňte napríklad opálové šperky modrým doplnkom do bytu v podobe šperkovnice.

Všetky Šperky s modrým drahokamom

Šperky so zeleným drahokamom

Šperky so zeleným drahokamom

Prozkoumejte speciálně sestavenou nabídku zelených náušnic, prstenů se smaragdem, jantarových nebo diamantových šperků. V nabídce najdete unikátní granátové šperky, tajemný zelený onyx, ale i doplňky do bytu v podobě stojánků v odstínu mint.

Všetky Šperky so zeleným drahokamom

Šperky s červeným drahokamom

Šperky s červeným drahokamom

Vyberajte z červených náušníc, prsteňov, príveskov, náhrdelníkov a náramkov osadených rubínmi a granátmi. Vašej pozornosti nesmú uniknúť ani strieborné prstene s granátom, ktorého intenzívna farba vám dodá sebavedomie.

Všetky Šperky s červeným drahokamom

Šperky s čiernym drahokamom

Šperky s čiernym drahokamom

Preskúmajte ponuku čiernych šperkov a doplnkov. Objavte ruténium, čierny diamant, čierne perly, ale aj náušnice osadené čiernymi drahokamami.

Všetky Šperky s čiernym drahokamom

Šperky s ružovým drahokamom

Šperky s ružovým drahokamom

Nechajte sa okúzliť ponukou šperkov s ružovým zafírom, turmalínom, morganitom alebo ružovým quartzom. Ružové zlato nenápadne podčiarkne ženskú krásu, ružový diamant na seba strhne pozornosť a ružové perly zase vedia vyzdvihnúť vaše nežné ja.

Všetky Šperky s ružovým drahokamom

Šperky s fialovým drahokamom

Šperky s fialovým drahokamom

Zamilujte sa do šperkov zahalených do mystickej fialovej farby. V ponuke nájdete žiarivý ametyst, tanzanit, čarovný alexandrit alebo unikátne dvojito zafarbený ametrín. Pokiaľ chcete vyniknúť, odporúčame siahnuť po luxusnej kolekcii s ametrínmi.

Všetky Šperky s fialovým drahokamom

Šperky s bielym drahokamom

Šperky s bielym drahokamom

Prezrite si náš špeciálny výber, kde najdete diamanty, božský mesačný kameň aj šperky zdobené zirkónmi. Medzi najvyhľadávanejšie potom patrí perlový náhrdelník, klenoty, ktoré zdobí biely opál alebo prsteň s diamantom.

Všetky Šperky s bielym drahokamom

Šperky so žltým drahokamom

Šperky so žltým drahokamom

Vyberte si z nepreberného množstva šperkov v tých najžiarivejších žltých farbách i medovo zlatistých odtieňoch. Nájdete tu jantárové šperky, žlté diamanty, náhrdelníky i prstene s citrínom, vzácny žltý zafír či zlatú perlu.

Všetky Šperky so žltým drahokamom

Darčekové poukazy

Darčekové poukazy


Chcete svojim blízkym venovať šperk, ale nie ste si istí, aký by bol presne podľa ich vkusu a potešil by ich najviac? Venujte im darčekový poukaz a výber nechajte na nich.

Všetky Darčekové poukazy